Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

KHL prezidents: "Ja IIHF pārceļ PČ2021, KHL sezona varētu turpināties maijā"

Rolands Eliņš

KHL prezidents: "Ja IIHF pārceļ PČ2021, KHL sezona varētu turpināties maijā"
Aleksejs Morozovs. Foto: khl.ru

Kontinentālās hokeja līgas prezidents Aleksejs Morozovs līgas mājaslapā atbildējis uz vairākiem jautājumiem nākamās sezonas sakarā, norādot, ka sezonas kalendāru cer sastādīt agrāk par obligāto termiņu 19. jūlijā, ka KHL izskata iespēju pagarināt sezonu, ja reiz PČ2021 Rīgā un Minskā sāksies vēlāk, kā arī apgalvoja, ka visas 23 KHL komandas iesniegušas pieteikumu nākamajai sezonai, tiesa, visām komandām arī koronavīrusa pandēmijas dēļ jāpārskata savi budžeti.

„Mums ir vairāki varianti, kā izspēlēt čempionātu un kā sastādīt kalendāru,” Aleksejs Morozovs komentēja iespēju, ka kāds klubs atsakās no dalības līgā. „Mums ir īpaša tehnoloģija, kas ļoti palīdz kalendāra sastādīšanā. Taču visi 23 klubi ir iesnieguši finansiālos dokumentus saskaņā ar reglamentu. Pašreizējos apstākļos visi pārskata un vēlreiz analizē savus plānus un budžetus. Tie ir darba jautājumi, kas attiecas ne tikai uz sportu.”

Morozovs norādīja, ka iesūtītos finansiālos dokumentus līga ir izpētījusi un savu slēdzienu sniegs KHL Direktoru padomes sēdē, kur arī tiks apstiprināts galīgais dalībnieku sastāvs. Morozovs pauda pārliecību, ka sezonu izdosies sākt otrajā septembrī, kā tas iepriekš paziņots.

„Reglamentā ir punkts, ka kalendāram jābūt pilnībā gatavam un publicētam 45 dienas pirms sezonas sākuma. Ja ņemam par atskaites punktu otro septembri, tad kalendārs nepieciešams 19. jūlijā. Taču vēlamies publicēt to agrāk, lai klubi ar saviem partneriem jau varētu sākt strādāt,” teica Morozovs.

KHL prezidents arī atzīmēja, ka ir informēts par IIHF plāniem pārcelt PČ2021 par divām nedēļām uz priekšu: „Šādā gadījumā mums, protams, ir vēlēšanās izmantot IIHF lēmumu un pagarināt KHL sezonu, taču par to vēl pāragri runāt. Jāpiepildās vairākiem nosacījumiem, jāsaprot, ka IIHF kalendārs vēl nav izstrādāts. Pēc IIHF kalendāra uzzināšanas mēs runāsim ar Krievijas Hokeja federāciju par izlases sagatavošanās plāniem. Taču, ja viss notiek kā domāts, tad būtu interesanti KHL finālus aizvadīt maijā.”

KHL sezona parasti oficiāli noslēdzas 30. aprīlī, līdz kam arī tiek noslēgti hokejistu līgumi, taču Morozovs apliecināja, ka sezonas pagarināšanas gadījumā tiktu arī atrasts veids, kā pagarināt līgumus.

Par skatītājiem KHL spēlēs nākamajā sezonā Morozovs neatbildēja konkrēti, norādot, ka tiek sekots līdzi citu sporta veidu piemēriem un viņš pats cerot uz līdzjutējiem arēnās, taču noteicošais beigās tik un tā būs situācija spēļu norises vietās.

Izmantotie resursi:
https://www.khl.ru/news/2020/06/15/...

     [+] [-]

, 2020-06-15 23:53, pirms 4 nedēļām
Dinamo Rīga tikusi pie naudas?