Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Gagarina kausa finālā pieķertajam Belovam trīs mēnešu diskvalifikācija

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Gagarina kausa finālā pieķertajam Belovam trīs mēnešu diskvalifikācija
Antons Belovs
Foto: omsk.aif.ru

Dopingā pieķertajam Omskas "Avangard" aizsargam Antonam Belovam piespriesta trīs mēnešu diskvalifikācija, vēsta Omskas kluba mājas lapa.

Pēc pagājušās sezonas Gagarina kausa ceturtās finālspēles ņemtajās analīzēs Belova organismā konstatēta metilheksanamīna klātbūtne. Aizliegtās vielas hokejists lietojis ar kluba ārsta svētību.

"Tiklīdz kļuva zināms par pozitīvo dopinga provi, uzreiz nolēmām atsaukt Belova dalību no finālsērijas. Ņemot vērā to, ka informācija no laboratorijas tika saņemta brīvdienā, nepaspējām noformēt dokumentus. Tāpēc piezvanīju uz klubu un palūdzu "Avanagard" aizliegt Belovam iziet laukumā," pavasara notikumus atceras Krievijas Antidopinga aģentūras izpilddirektors Ņikita Kamajevs.

Piespriestā trīs mēnešu diskvalifikācija Belovam pavisam drīz jau būs galā, jo tā tiek skaitīta no 21. aprīļa līdz 21. jūlijam. Kamajevs atklāja, ka maksimālais diskvalifikācijas termiņš ir divi gadi, taču pastāv variants pārkāpēju sodīt ar naudas sodu.

Belovam tikai trīs mēneši iedoti tāpēc, ka viņš spēja pierādīt, ka viņa vaina notikušajā ir minimāla. Proti, pastāvīgi viņš nekādus medikamentus nav lietojis. Viss noticis ar kluba ārsta atļauju, par ko liecinot pieejamā dokumentācija.

Izmantotie resursi:
gazeta.ru
hawk.ru

  +5 [+] [-]

, 2012-07-10 08:51, pirms 7 gadiem
šito es nesapratīšu, kāda jēga no šādas diskvalifikācijas atvaļinājuma laikā? tak no septembra vajadzēja

  +2 [+] [-]

, 2012-07-10 09:41, pirms 7 gadiem
Jēga no piespriestā soda?

  +2 [+] [-]

, 2012-07-10 09:43, pirms 7 gadiem
KOLHOZ VAJAGA LIELĀKUS SODUS 1GADU-3GADIEM.
HOKEJISTI SĀKS LIETOT DOPINGU JO DOMĀS KA DABUS 3MĒNEŠUS SODU KAS SĀKSIES NO ATVAĻINĀJUMA

     [+] [-]

, 2012-07-10 10:15, pirms 7 gadiem
jums patīk ātri, spēcīgi, nenogurdināmi un agresīvi hokejisti ?
Tad iebrauciet - TĀDU BEZ STEROĪDIEM NAV DAUDZ !
Ir cilvēki ar Dieva dotu talantu, bet pro sports uzliek prasību latiņu TIK augstu, ka lietot ir vērts....jo kontraktiir simtūkstošos un milijonos !
Jo īpaši to apliecina sistēma - kluba ārsts ( kas ir tikai normāli, tātad ir kvalitatīvi medikamenti un konntrole ) izraksta un ir arī vainīgais, ko nomainīt, ja kas ne tā.
Tāpēc arī diskābelis atvaļinājumā - čals taču trenējas un spēlē pēc tiem pašiem noteikumiem, kādi ir visā līgā + - gan jau........

  -1 [+] [-]

, 2012-07-10 10:26, pirms 7 gadiem
mrPO rakstīja: šito es nesapratīšu, kāda jēga no šādas diskvalifikācijas atvaļinājuma laikā? tak no septembra vajadzēja
Faktiski tam ir jēga, jo diskvalifikācija nozīmē (parasti nozīmē, KHL gadījumā visādi var sashēmoties), ka hokejists nedrīkst piedalīties nekādos kluba oficiālajos treniņos, pārbaudes spēlēs utt. Tb viņš nedrīkst gatavoties sezonai kopā ar komandu (un, iespējams, nedrīkst vispār izmantot kluba treniņu zāles, ledu, vai drīkst to darīt tāpat kā "parastie mirstīgie" - nopērkot abonementu vai kā citādi).

     [+] [-]

, 2012-07-10 15:25, pirms 7 gadiem
esmu sokaaaa!!! piekerts dopinga lietosana un 3 menesi disklalifiikacija!!! Pareizi, Jo tas ir KHL!!!!