Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

"Maxima" ziedo 200 000 eiro bērnu vieglatlētikai un hokejam

Andris Liepa
Andris Liepa

"Maxima" ziedo 200 000 eiro bērnu vieglatlētikai un hokejam
“Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers (no labās), LVS prezidente Ineta Radeviča un LHF prezidents Aigars Kalvītis.
Publicitātes foto

Uzņēmums "Maxima Latvija" otrdien sācis sadarbību ar Latvijas Vieglatlētikas savienību (LVS) un Latvijas Hokeja federāciju (LHF), lai šogad sniegtu ieguldījumu bērnu un jauniešu sportā vairāk nekā 200 000 eiro apmērā.

"Maxima Latvija” atbalsts palīdzēs pilnveidot bērnu un jauniešu sporta infrastruktūru un treniņprocesus, lai tie kļūtu interesantāki, inovatīvāki un saistošāki bērniem un viņu ģimenēm. Līdz ar sadarbības uzsākšanu, “Maxima Latvija” kļūst par lielāko privāto bērnu un jauniešu hokeja un vieglatlētikas atbalstītāju Latvijā.

"Uzsākot šo sadarbību ar abām organizācijām, mēs iestājamies par veselām un aktīvām ģimenēm – gribam redzēt Latvijā veselākus, pašpārliecinātākus un mērķtiecīgākus bērnus, kuriem ir labas sekmes mācībās. Tāpat tuvākā un tālākā nākotnē raugāmies uz dažādiem sadarbības projektiem, lai sports bērniem un arī ģimenēm būtu pieejamāks un draudzīgāks," paudis “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers.

LVS prezidente Ineta Radeviča atklāj, ka, pateicoties Latvijas Sporta federāciju padomei un noslēgtajai sadarbībai ar “Maxima Latvija", tiks īstenota bērnu vieglatlētikas programma "Kids Athletics".

"Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku. Bērnu vieglatlētikas dažādās aktivitātes ļauj jauniešiem atklāt un izprast vieglatlētikas pamata disciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu jebkurā vietā: stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē, u.c. Kā arī iesaistīšanās dažādās sporta nodarbībās bērnam var iemācīt neskaitāmas sociālās prasmes, kas noderēs visas dzīves garumā," izteikusies Radeviča.

"Uz mērķtiecīgu spēli, lai sasniegtu uzvaras, bērniem jāsāk koncentrēties 16 gadu vecumā. Šobrīd norit darbs ar treneriem pie jaunām apmācību programmām, kas nodrošinās, ka jaunie hokejisti līdz 16 gadiem spēli uztver kā vispārattīstošu fiziskā sporta aktivitāti, kas ir izklaidējoša, cilvēka personību un viņa dzīves prasmju attīstoša," izteicies LHF prezidents Aigars Kalvītis. "Programma ietver vispārējās izglītības rezultātu sekmēšanu – jauno hokejistu mācību rezultātu izvērtēšanu, citu pēcskolas aktivitāšu veicināšanu, lai paplašinātu bērnu interešu loku un skatījumu uz lietām.”

Sadarbības uzsākšanas pasākumā O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas 2. un 3. klases skolēni kopā ar vieglatlētiem Lauru Ikaunieci-Admidiņu, Līnu Mūzi un Elviju Misānu, kā arī hokejistiem Māri Bičevski un Rodrigo Ābolu izmēģināja "Kids Athletics" un "Hockey Revolution" vingrinājumus. Bērniem bija iespēja aprunāties ar sportistiem par viņu bērnības treniņu metodēm un motivāciju mērķu sasniegšanai.

Informāciju sagatavoja Latvijas Vieglatlētikas savienības Komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

  +2 [+] [-]

, 2018-03-21 00:16, pirms 3 gadiem
Ļoti interesanti kā sabiedrība novērtēs šo Maxima soli ..

  +6 [+] [-]

, 2018-03-21 00:24, pirms 3 gadiem
Daniel rakstīja: Ļoti interesanti kā sabiedrība novērtēs šo Maxima soli ..
Ķip kā atpirkties par vēstures notikumiem?
Sen lielākā daļa par to aizmirsuši un dodas uz Maximu pēc optima līnijas precēm, jo vairāk nevar atļauties. Par cik atbalsts no valsts nav no tiem lielākajiem, jeb kura papildus nauda ir tikai bonuss, cerams, ka neaizies tikai valdes maciņos.

  +3 [+] [-]

, 2018-03-21 00:48, pirms 3 gadiem
Daniel rakstīja: Ļoti interesanti kā sabiedrība novērtēs šo Maxima soli ..
LIDL tuvojas ar straujiem soljiem un shie saprot ka kaut kas ir jaadara vadoshajaa liimenii, jo pirceeju liiemnii jau pirmajos paaris meeneshos shie tiks smagi uzmesti deelj cennjika un nespees konkureet, tamdeelj janodorshinas ar savadakiem mehanismiem caur ziedoshanu
Slēpts komentārs: Guru no geto
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2018-03-21 08:22, pirms 3 gadiem
kuklitis rakstīja: LIDL tuvojas ar straujiem soljiem un shie saprot ka kaut kas ir jaadara vadoshajaa liimenii, jo pirceeju liiemnii jau pirmajos paaris meeneshos shie tiks smagi uzmesti deelj cennjika un nespees konkureet, tamdeelj janodorshinas ar savadakiem mehanismiem caur ziedoshanu
Esmu diezgan pārliecināts, ka Latvijā LIDL cenas tāpat nebūs ne tuvu tām, kas ir kaut vai Lietuvā. Lētāk jau būs daudz kas, protams, bet arī to preču kvalitāte ir ļoti apšaubāma (tāpat kā Maximas un Rimi lētākā gala produkti). Tiem, kas katru centu cenšās ietaupīt, nedomājot par veselību, protams, sanāks nosacīti lētāk.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-03-21 09:48, pirms 3 gadiem
būs maziņš papildus iemesls apmeklēt maximu nevis citus veikalus

  +1 [+] [-]

, 2018-03-21 10:46, pirms 3 gadiem
Nenāktu LIDL iekšā, nekādu naudu viņi neziedotu. Labdari atradušies, grib atpirkties pa lēto.

  -1 [+] [-]

, 2018-03-21 11:11, pirms 3 gadiem
Платить за электричество в 2 разa меньше не нарушая закон реально! Советую абсолютно каждому ознакомиться с этой статьей - ЛЕГАЛЬНАЯ ЭКОНОМИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ - РЕАЛЬНА! - элеkтpиka с более чем 30-летним стажeм! Это действительно легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!

  +1 [+] [-]

, 2018-03-21 11:34, pirms 3 gadiem
knaible rakstīja: Nenāktu LIDL iekšā, nekādu naudu viņi neziedotu. Labdari atradušies, grib atpirkties pa lēto.
Konkurencē dara savu, kāda starpība, kāds iemesls naudas ziedošanai, pats galvenais ka viņa ir noziedota un pats galvenākais, protams, lai viņa reāli arī nonāktu pie jauniešiem, nevis kkur pa ceļam pie viņiem apmaldītos trīs priedēs. Maxima un tādā Lidla vēl jo mazāk tā pat nekad neiepirkšos, priekš tam ir Topi, Elvji un Lati, kur var iegādāties pat ļoti kvalitatīvu pārtiku pietiekami plašā sortimentā, kur tiek tirgoti gana daudz vietējo izstrādājumu un arī īpašnieki ir vietējie uzņēmēji.