Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Video: Baltkrievu hokeja treneris cenšas runāt angliski

Ints Megnis
Ints Megnis
Smieklīgus brīžus televīzijas skatītājiem sagādājis Baltkrievijas hokeja komandas Minskas "Yunost" galvenais treneris Mihails Zaharovs, kurš pēc IIHF Čempionu līgas spēles Zviedrijā izlēmis uz korespondenta jautājumiem atbildēt angliski. Visu cieņu par uzdrīkstēšanos un mums sagādāto prieka pilno minūti.
Vērtējums:

 +17 [+] [-]

, 2018-09-04 17:30, pirms gada
Nekas traks, ja cilvēks nav mācījies svešvalodu. Ja mācītos, tad varētu izcili un kvalitatīvi sniegt atbildi. Tas būtu tas pats iedotu hokejistam saksafonu un uzstāties koncerta priekša spēlēt.

 +14 [+] [-]

, 2018-09-04 18:32, pirms gada
vismaz saprot ko viņam jautā nevis kā daži mūsu prezidenti un vel sazin kas

 +17 [+] [-]

, 2018-09-04 19:12, pirms gada
Cepuri nost, cilvēks cenšās, tur galīgi nav par ko smieties. Atšķirībā no tiem autistiem kas pie mums te ne bū ne bē jau 30 gadus.

 +11 [+] [-]

, 2018-09-04 20:59, pirms gada
Daudz labāk par Slakteri, Straujumu un Vējoni!

  +4 [+] [-]

, 2018-09-04 21:05, pirms gada
Hiz ingliš iz pretī gud. Belarus good, Maradona good, Lukashenko good. Third period very good, fourth period even better!

  +2 [+] [-]

, 2018-09-04 22:19, pirms gada
Nu, ja neskaita, ka viņam ceļā bija grūti, jo nācās manīt šķīvi (droši vien ceļoja ar kādiem citplanētēšiem un taisnā reisa nebja, nacās taisīt pārsēšanos uz Marsa), viss cits jau OK.

  +2 [+] [-]

, 2018-09-05 11:52, pirms gada
Pilniigi piekriitu komentaariem, ka nekas baigi traks jau nebija...Apmeeram muusu prezidenta liimenii runaa...

  +1 [+] [-]

, 2018-09-05 13:37, pirms gada
Malacis, nav mīkstais. Ir jābūt ļoti drosmīgam lai sniegtu šādu interviju, mācas, ceņšas.
Tikai pilnīgi muļķi apsmej cilvēku, kur ceņšas un dara. Vienīga atšķirība ir, ja to mācēt ir viņa darba tiešais pienākums, kā Vējonim uzrunāt tautu.
Paldies visiem par uzmanību, lai mums labs laiks!

  +2 [+] [-]

, 2018-09-05 13:46, pirms gada
Super, malacis treneris! Cenšas un atbild, neskatoties uz valodas zināšanu līmeni. Tā ir, kad ir mācīta pieklājība, manieres un cieņa pret sarunu biedru. Mācieties, ņemiet piemēru, Latvijas kautrīgie krievi. Es tikko iemācījos krievu valodu faktiski no nulles 2 gadu laikā tā, ka var tekoši, bez pauzēm runāt par jebkuru tēmu. Pa šo laiku esmu saticis vairākus Latvijas krievus, kas saka, ka kautrējas runāt latviski, domā, ka izsmies, ka nezin pietiekami labi. No kurienes tāds muļķīgs uzstādījums? Nezinu nevienu, kas smietos par kādu, kas cenšas runāt mūsu dzimtajā valodā. Jo mēs esam maza nācija, mums katrs valodas lietotājs ir svētki. Tādēļ domāju, ka tās bailes runāt latviski nav saistītas ar iespējamo latviešu reakciju, bet gan lai slēptu savu slinkumu un politisko motivāciju mācīties latviešu valodu. Un tādēļ, ka ar krievu valodu, vismaz Rīgā, var izbraukt cepuri kuldams. Un tas nav pareizi. Tādēļ labi, ka mācībās tiks pāriets uz latviešu valodu visās skolās - atnāks tā valodiņa ātrāk.

     [+] [-]

, 2018-09-05 15:20, pirms gada
Nasing spešal !

     [+] [-]

, 2018-09-05 20:53, pirms gada
KevinDurant#35 rakstīja: Nekas traks, ja cilvēks nav mācījies svešvalodu. Ja mācītos, tad varētu izcili un kvalitatīvi sniegt atbildi. Tas būtu tas pats iedotu hokejistam saksafonu un uzstāties koncerta priekša spēlēt.
Piekrītu, nav tik traki kā mūsu pašu "nasing spešal" Saeimas spečukiem uzvalkos.

  +1 [+] [-]

, 2018-09-05 22:07, pirms gada
Kirovam negāja diezko labāk: VIDEO: "Nasing spešal" nobāl Kirova...

  +1 [+] [-]

, 2018-09-06 19:19, pirms gada
Būba rakstīja: Super, malacis treneris! Cenšas un atbild, neskatoties uz valodas zināšanu līmeni. Tā ir, kad ir mācīta pieklājība, manieres un cieņa pret sarunu biedru. Mācieties, ņemiet piemēru, Latvijas kautrīgie krievi. Es tikko iemācījos krievu valodu faktiski no nulles 2 gadu laikā tā, ka var tekoši, bez pauzēm runāt par jebkuru tēmu. Pa šo laiku esmu saticis vairākus Latvijas krievus, kas saka, ka kautrējas runāt latviski, domā, ka izsmies, ka nezin pietiekami labi. No kurienes tāds muļķīgs uzstādījums? Nezinu nevienu, kas smietos par kādu, kas cenšas runāt mūsu dzimtajā valodā. Jo mēs esam maza nācija, mums katrs valodas lietotājs ir svētki. Tādēļ domāju, ka tās bailes runāt latviski nav saistītas ar iespējamo latviešu reakciju, bet gan lai slēptu savu slinkumu un politisko motivāciju mācīties latviešu valodu. Un tādēļ, ka ar krievu valodu, vismaz Rīgā, var izbraukt cepuri kuldams. Un tas nav pareizi. Tādēļ labi, ka mācībās tiks pāriets uz latviešu valodu visās skolās - atnāks tā valodiņa ātrāk.
Krievus, kuri cenšas runāt latviski es tieši cienu. Ja redzu, ka krievs saprot, bet negrib runāt latviski - es pat pats vairs negribu ar viņu kontaktēties.

     [+] [-]

, 2018-09-07 01:26, pirms gada
Ļoti normāli - intervētājam valoda bija tieši tikpat laba. Normāli sapratās, un galvenais, ka nebija kaut kāda stostīšanās - visu pateica, ko gribēja pateikt