Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

"Tenax" uzņems Rumānijas bronzas medaļnieci, tiešraide Sportacentrs.com TV

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Tenax" uzņems Rumānijas bronzas medaļnieci, tiešraide Sportacentrs.com TV
Dobeles "Tenax" spēlētāji. Foto: handball.lv

Latvijas spēcīgākais handbola klubs Dobeles "Tenax" šodien turpinās EHF Izaicinājuma kausu, trešās kārtas pirmajā spēlē savā laukumā uzņemot "Potaissa Turda" no Rumānijas. Sākums pulksten 17:00, tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā.

"Potaissa Turda" pagājušajā sezonā kļuva par Rumānijas čempionāta bronzas medaļnieci. Komanda turpināja cīnīties uz Eiropas skatuves, piedaloties EHF Kausā, kas pēc spēka ir otrais līmenis, kamēr Izaicinājuma kauss atrodas vienu pakāpienu zemāk. Rumāņiem nepaveicās izlozē un neklājās pārāk labi, jo kvalifikācijas pirmajā kārtā viņi ar 23 punktu deficītu zaudēja "Porto" – komandai, kas tika līdz fināla četriniekam un izcīnīja trešo vietu.

Tagad rumāņi spēlē Izaicinājuma kausā, un turnīra trešajā kārtā viņiem pretiniekos ir Dobeles "Tenax". Latvijas čempione sāka no otrās kārtas, abos mačos tiekot galā ar Luksemburgas vienību "Dudelange" (27:24 un 28:24), bet "Potaissa Turda" cīņā iesaistīsies tikai no trešās kārtas. Izaicinājuma kausā nav grupu turnīra – visas kārtas tiek aizvadītas pēc izslēgšanas spēļu principa.

"Par pretiniekiem nemaz tik daudz informācijas nav. Tik, cik redzējām dažos viņu spēļu ierakstos. No tiem uzreiz ir redzams, ka Rumānijas komanda ir ļoti spēcīga. Mūs sagaida nopietns pārbaudījums. Pēdējā laikā vairāk strādājām pie aizsardzības. Uzbrukumā savukārt treniņos vairāk notika darbs pie tīrās taktikas," pirms došanās laukumā pauda "Tenax" kreisās malas spēlētājs Oskars Arājs.

Pašmāju Virslīgā "Tenax" ir vienīgā komanda, kas turpina spēlēt bez zaudējumiem – septiņas uzvaras pēc kārtas.