Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Par "Valmieras" uzbrucēju Arokodari interesējas "Anderlecht" un Prāgas "Slavia"

Rolands Eliņš

Par "Valmieras" uzbrucēju Arokodari interesējas "Anderlecht" un Prāgas "Slavia"
Tolu Arokodare. Foto: Jānis Līgats/Valmiera FC

Beļģijas un Čehijas medijos parādījusies informācija, ka šo valstu klubi interesējas par „Valmieras” uzbrucēja Tolu Arokodares iegūšanu sastāvā. Kā Valmieras prasītā cena tiek nosaukts viens miljons eiro.

Tolu Arokodare ir 19 gadus vecs Nigērijas uzbrucējs, kurš „Valmierai” pievienojās iepriekšējā sezonā. Viņš tajā izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem, un šim rādītājam paspējis pietuvoties visnotaļ tuvu jau šīs sezonas pirmajās desmit spēlēs, kurās guvis piecus vārtus.

Augumā raženais Nigērijas spēlētājs ticis pamanīts arī ārzemēs, un Čehijas medijs „Ruik” ziņo, ka par Arokodari interesējas Prāgas „Slavia” klubs. „Slavia” ir seškārtēja Čehijas un 13-kārtēja Čehoslovākijas čempionvienība, turklāt arī pašreizējā Čehijas čempione, kas rudenī spēlēs Čempionu līgā. Par Tolu priekšrocībām spēlētāju tirgū tiek norādīta viņa jaunība, augums un ātrums.

„Ruik” gan arī ziņo, ka „Slavia” nav vienīgais klubs, kurš apsver iespēju iegūt Valmieras uzbrucēju. Tiek piesaukti arī Vācijas un Francijas klubi, kā arī Beļģijas „Anderlecht”, un šī informācija parādās arī beļģu medijos.
Ārvalstu medijos ziņotais par Valmieras prasībām Arokodares sastāvā norāda uz viena miljona eiro lielu transfēra maksu.

„Valmiera”, kuras dzīvi šajās dienās sagrozīja iekšējais skandāls, kas beidzās ar vairāku spēlētāju atstādināšanu no komandas un protesta vēstuli pret kluba galveno treneri Tamazu Pertiju, Virslīgā ieņem ceturto vietu ar desmit spēlēs gūtiem 15 punktiem.

Izmantotie resursi:
https://scorenigeria.com.ng/report-...
https://www.ruik.cz/ziska-slavia-vy...

  +1 [+] [-]

, 2020-07-27 21:47, pirms 2 nedēļām
Ja transfērs būtu kaut tuvumā miljonam - tas būtu izcili! Varbūt tieši tāpēc šis viss ļembasts kluba iekšienē?

     [+] [-]

, 2020-07-27 21:48, pirms 2 nedēļām
Cerams noturēs Valmiera viņu līdz Eirokausu beigām.

  +2 [+] [-]

, 2020-07-27 21:56, pirms 2 nedēļām
Šveicietim šis ir labi pārdomāts bizness. Un šī informācija liecina, ka viss notiek. Tamazs Tolu uztjūnējis, un tälāk jau viss būs tīrs darījums - kurš solīs vairāk. Puisis, protams, Valmieras uzbrukuma smailē labs, kaut arī pēdējā mačā aizsita tukšam stūrim garām pie 0:1 mača beigās...

  +3 [+] [-]

, 2020-07-27 22:21, pirms 2 nedēļām
skaidroju normālā valodā ko šāda ziņa nozīmē, īpaši A-Eiropā - ziņas autors ir aģents, nav apmierināti ar esošo klubu un grib spēlētāja transfēru un iekasēt savus procentus. ja šie klubi nopietni interesētos, tad nebūtu noplūde, jo tā tikai palielina cenu. un protams te reāli nav ne smakas no miljona.

Tolu ir diezgan labs, bet Ofors, Emersons vēl labāks, ja kāds skatītos uz Latviju, tad drīzāk viņus izmakšķerētu.

     [+] [-]

, 2020-07-27 22:52, pirms 2 nedēļām
Meža_briesmonis rakstīja: Ja transfērs būtu kaut tuvumā miljonam - tas būtu izcili!
Jo?

  +2 [+] [-]

, 2020-07-27 22:55, pirms 2 nedēļām
Daniel rakstīja: skaidroju normālā valodā ko šāda ziņa nozīmē, īpaši A-Eiropā - ziņas autors ir aģents, nav apmierināti ar esošo klubu un grib spēlētāja transfēru un iekasēt savus procentus. ja šie klubi nopietni interesētos, tad nebūtu noplūde, jo tā tikai palielina cenu. un protams te reāli nav ne smakas no miljona.

Tolu ir diezgan labs, bet Ofors, Emersons vēl labāks, ja kāds skatītos uz Latviju, tad drīzāk viņus izmakšķerētu.
Emersons uz īri no Horvātiem.

  -4 [+] [-]

, 2020-07-27 23:16, pirms 2 nedēļām
wolmar rakstīja: Šveicietim šis ir labi pārdomāts bizness. Un šī informācija liecina, ka viss notiek. Tamazs Tolu uztjūnējis, un tälāk jau viss būs tīrs darījums - kurš solīs vairāk. Puisis, protams, Valmieras uzbrukuma smailē labs, kaut arī pēdējā mačā aizsita tukšam stūrim garām pie 0:1 mača beigās...
Tu idin, ta runa itka visi vienmer trapa

  +4 [+] [-]

, 2020-07-27 23:43, pirms 2 nedēļām
Maikl30 rakstīja: Tu idin, ta runa itka visi vienmer trapa
Kāpēc Tu vienmēr apsaukājies? Urļiks esi?

     [+] [-]

, 2020-07-28 10:53, pirms 2 nedēļām
Par latviešiem arī rakstīsi CCCR? Cirvis stulbais.