Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Eirokausu dēļ pārceltas divas spēles Virslīgā

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Eirokausu dēļ pārceltas divas spēles Virslīgā
Emīls Latkovskis
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Šajā nedēļas nogalē risinās SMScredit.lv Virslīgas 12.kārta, bet jau nākamās, 13.kārtas, divi mači tiks aizvadīti nevis nākamnedēļ, bet gan augusta vidū. Iemesls saprotams - Latvijas klubu piedalīšanās UEFA Eiropas līgā.

Pēc "Gulbenes" izslēgšanas un komandu skaita samazināšanās līdz septiņām vienībām katrā kārtā Virslīgā notiek tikai trīs spēles. Nākamajā, 13.kārtā, paredzētajā laikā, proti, 4.jūlijā, notiks tikai viena spēle - Kurzemes derbijs starp "Ventspili" un "Liepāju". Kā zināms, liepājniekiem Eirokausu ceļazīme netika piešķirta, savukārt "Ventspilij" pirmā spēle Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2.kārtā notiks tikai 14.jūlijā.

Tikmēr pārējās divas 13.kārtas spēles ir pārceltas. "Spartaks" ar "Mettu"/LU nespēlēs vis 3.jūlijā, kā bija paredzēts sākotnējā kalendārā, bet gan 19.augustā, savukārt "Daugavpils" ar "Skonto" cīnīsies nevis 5.jūlijā, bet gan arī tai pašā 19.augustā. Sportacentrs.com rīcībā ir informācija, ka, ja gadījumā "Spartakam" Eirokausos nesekmēsies (lasi: nepārvarēs 1.kārtas pretinieci "Budučnost" no Melnkalnes), tad "Spartaks" un "Mettas" cīņa varētu tikt pārcelta vēlreiz, uz tuvāku laiku (jūlija otro pusi).

Arī nākamā, 14.kārta, nenotiks vienā nedēļas nogalē. Sakarā ar "Ventspils" piedalīšanos Čempionu līgā tai pašā 19.augustā ("rezerves diena") risināsies "Ventspils" un "Jelgavas" spēle - tas gan tika kalendārā šādi paredzēts vēl pirms sezonas sākuma.

Izmantotie resursi:
"Futbola Virslīga"
LFF FMS - Futbola vadības sistēma