Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Sporta tarkšķis": kas notiek futbola Virslīgā?

Rolands Eliņš

Tiešsaistes sporta čatā "Sporta tarkšķis" šoreiz ir futbola vakars, galveno uzmanību pievēršot pandēmijas iedragātajai Latvijas futbola sezonai, kas joprojām gaida, kad saņems atļauju starta signālam. Sportacentrs.com veidotajā publiskajā diskusijā, kurā iespējams piedalīties jebkuram, portāla redakcijas pārstāvji dalīsies viedokļos un jaunumos par Latvijas futbola pavasari un klubu paveikto un noskaņojumu.

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Pirmajā „Sporta tarkšķī” saņēmām daudzus jautājumus, komentārus un ieteikumus, kuri čatā netika publicēti tieši minētā iemesla dēļ par diskusijas uzturēšanu, taču tie visi tik un tā tika pamanīti un ņemti vērā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.

Šovakar

Latvijas futbola Virslīgas sezonas sākums martā tika atlikts koronavīrusa pandēmijas dēļ, reizē tiekot pārtrauktam futbolam teju visā Eiropā. Futbols Eiropā pamazām atgriežas, taču spiests to darīt īpašos karantīnas apstākļos, turklāt arvien mazāk ticama kļūst iespēja, ka tuvākajā laikā augstākā līmeņa futbola spēles varētu norisināties pie pilnām tribīnēm.

Latvijā klubi ir saņēmuši atļauju atsākt organizētos treniņus grupās, taču sezonas sākuma datums vēl nav nosprausts. Kāds ir klubu un Virslīgas noskaņojums, uz ko tiek cerēts tuvāko nedēļu laikā un kāda ir situācija ar leģionāriem?

Par šīm un citām vietējā futbola aktualitātēm vakarā „Sporta tarkšķī” tiksies Sportacentrs.com futbola apskatnieki Edmunds Novickis, Agris Suveizda un Arkādijs Birjuks, kā arī citi redakcijas pārstāvji. Kā ierasts, čats būs publisks, sniedzot iespēju tajā piedalīties jebkuram interesentam ar saviem jautājumiem vai viedokļiem.

Diskusija

  +1 [+] [-]

, 2020-05-18 23:07, pirms 3 mēnešiem
Domāju, ka būs interesantāk. Nepatika!

  -2 [+] [-]

, 2020-05-18 23:56, pirms 3 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Domāju, ka būs interesantāk. Nepatika!
Es pat visu nelasīju, cik redzēju pieraudāja pilnu čatu ka valstvīriem futbols nav svarīgs, vismaz Virslīga. Kamon, Latvijā tā virslīga vispār reti kuram ir interesē, būsim godīgi - Virslīga ir sētas čempis un ir dīvaini činkstēt, lai tā būtu kaut kāda baigā prioritāte valdībai.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-19 06:20, pirms 3 mēnešiem
Banss rakstīja: Es pat visu nelasīju, cik redzēju pieraudāja pilnu čatu ka valstvīriem futbols nav svarīgs, vismaz Virslīga. Kamon, Latvijā tā virslīga vispār reti kuram ir interesē, būsim godīgi - Virslīga ir sētas čempis un ir dīvaini činkstēt, lai tā būtu kaut kāda baigā prioritāte valdībai.
Kaminteresē,kam neinteresē.Ja tev neinteresē tas "sētas čempis"kā tu saki,kas vien norāda tavu sajēgu futbolā,tad sēdi pie ratiem,ko lien futbola komentu sadaļā?Un nesāc tikai sprēgāt,jo bieži tev nav taisnības.Pēdējo reizi,ka

  +4 [+] [-]

, 2020-05-19 06:23, pirms 3 mēnešiem
Kad saciju,ka pandēmijas dēļ jātaisa ciet robežas.kā tu tur mani apsaukāji,nav padomju laiki un vēl kas.Pēc nedēļas robežas bija ciet.

  -3 [+] [-]

, 2020-05-19 07:23, pirms 3 mēnešiem
alguns rakstīja: Kaminteresē,kam neinteresē.Ja tev neinteresē tas "sētas čempis"kā tu saki,kas vien norāda tavu sajēgu futbolā,tad sēdi pie ratiem,ko lien futbola komentu sadaļā?Un nesāc tikai sprēgāt,jo bieži tev nav taisnības.Pēdējo reizi,ka
te nav par interesē/neinteresē!
ja futbola virslīgai ir tādi pati ietekme uz ekonomiku Latvijā, kā renei tad jautājumi lieki...

  -2 [+] [-]

, 2020-05-19 07:57, pirms 3 mēnešiem
alguns rakstīja: Kaminteresē,kam neinteresē.Ja tev neinteresē tas "sētas čempis"kā tu saki,kas vien norāda tavu sajēgu futbolā,tad sēdi pie ratiem,ko lien futbola komentu sadaļā?Un nesāc tikai sprēgāt,jo bieži tev nav taisnības.Pēdējo reizi,ka
Ko tur pinkšķi perdeli? Sāpīga patiesība? Mums ir baigais čempis ar piepildītām tribīnēm, ažiotāžu? Es sekoju virslīgai un ne tev vecam ūpim mācīt man kur iet vai neiet. Bet tieši tāpēc ka es sekoju, es varu secināt ka futbola Virslīga ir sētas čempis kurš interesē pavisam nelielai sabiedrības daļai, lielais vairums pat nezin ka tāda eksistē. Tas pats attiecas uz OHL. Kādam idiotam jabūt, lai to neredzētu?

     [+] [-]

, 2020-05-19 09:22, pirms 3 mēnešiem
Cik ilgi vēl Tarkšķis izvilks? 2x nedēļā, manuprāt, ir par biežu, redzot, kādas tēmas tiek izvēlētas, kā arī, kā diskusijas attīstās, kad Matulim svarīgāk ir "Šerifu" iet skatīties, nevis vēl pusstundu kaut ko jēdzīgu uzrakstīt, izņemot Hārtlija panākumu noniecināšanu.

  +2 [+] [-]

, 2020-05-19 09:55, pirms 3 mēnešiem
zaipis rakstīja: te nav par interesē/neinteresē!
ja futbola virslīgai ir tādi pati ietekme uz ekonomiku Latvijā, kā renei tad jautājumi lieki...
Renei ir pozitīva kopējā ietekme uz Latvijas ekonomiku, es taču tev to nesen uzskatāmi pierādīju. Jau aizmirsi? Nemaz nerunājot par pozitīvajām emocijām, kuras regulāri gūstam pēc mūsu lielisko bobslejistu/kamaniņbraucēju/skeletonistu panākumiem visaugstākā līmeņa sacensībās.

  -1 [+] [-]

, 2020-05-19 10:07, pirms 3 mēnešiem
otins rakstīja: Renei ir pozitīva kopējā ietekme uz Latvijas ekonomiku, es taču tev to nesen uzskatāmi pierādīju. Jau aizmirsi? Nemaz nerunājot par pozitīvajām emocijām, kuras regulāri gūstam pēc mūsu lielisko bobslejistu/kamaniņbraucēju/skeletonistu panākumiem visaugstākā līmeņa sacensībās.
Kā jau es iepriekš teicu - tu iestājies par savu sporta ģimeni, tā kā tur viss normāli, bet nu, ar to patosu un cukurotajiem tekstiem gan es tev ieteiktu mazliet piebremzēt, citādi tā nedaudz šķērmi ap dūšu metas, lasot tavus komentus

  -1 [+] [-]

, 2020-05-19 10:10, pirms 3 mēnešiem
otins rakstīja: Renei ir pozitīva kopējā ietekme uz Latvijas ekonomiku, es taču tev to nesen uzskatāmi pierādīju. Jau aizmirsi? Nemaz nerunājot par pozitīvajām emocijām, kuras regulāri gūstam pēc mūsu lielisko bobslejistu/kamaniņbraucēju/skeletonistu panākumiem visaugstākā līmeņa sacensībās.
RENE ir Latvijas sporta ekonomikas flagmanis Latvijas veiksmes stāsts

     [+] [-]

, 2020-05-19 10:15, pirms 3 mēnešiem
neputns rakstīja: Kā jau es iepriekš teicu - tu iestājies par savu sporta ģimeni, tā kā tur viss normāli, bet nu, ar to patosu un cukurotajiem tekstiem gan es tev ieteiktu mazliet piebremzēt, citādi tā nedaudz šķērmi ap dūšu metas, lasot tavus komentus
Man negribas atkal iesaistīties nopietnā strīdā, tāpēc es uzliku to patosu

     [+] [-]

, 2020-05-19 10:17, pirms 3 mēnešiem
Kas attiecas uz prof sportu, vai tā būtu rene, futbols, hokejs vai jebkas cits, nu nav valstij tie jāatbalsta. Valsts mērķim būtu jābūt dot iespēju sasniegt iedzīvotājiem tādu labklājība līmenī, lai tie ar savu izklaidei paredzēto naudiņu varētu šo prof sportu uzturēt. Tas, protams, būtu tādā ideālā variantā, es gan arī saprotu, ka viss šajā pasaulē balstās uz lobiju, nevis kopējām interesēm, tā kā ir tā, kā ir.

     [+] [-]

, 2020-05-19 10:32, pirms 3 mēnešiem
zaipis rakstīja: RENE ir Latvijas sporta ekonomikas flagmanis Latvijas veiksmes stāsts
Tā jau ir cita, pareiza runa. Uzsēdināsim katru krietno Latvijas iedzīvotāju uz kamaniņām! Tikai rene, tikai Sigulda!

Starp citu, Murjāņu sporta ģimnāzijā 30.maijā notiks jauno bobslejistu un skeletonistu atlase. Par to raksta Latvijas operatīvākais sporta portāls "Kas jauns": https://jauns.lv/raksts/sports/3864...

  +1 [+] [-]

, 2020-05-19 10:38, pirms 3 mēnešiem
Vai tuvākā gada laikā tiks attīstīta infrastruktūra Virslīgas stadionos? Arī tā kaut kādā mērā (kaut mazdrusciņ) būtu ekonomikas «sildīšana».

Vai arī pēc gada Virslīgas stadionos (izņemot Valmieru) viss būs pa vecam?

     [+] [-]

, 2020-05-19 12:48, pirms 3 mēnešiem
neputns rakstīja: Kā jau es iepriekš teicu - tu iestājies par savu sporta ģimeni, tā kā tur viss normāli, bet nu, ar to patosu un cukurotajiem tekstiem gan es tev ieteiktu mazliet piebremzēt, citādi tā nedaudz šķērmi ap dūšu metas, lasot tavus komentus
Nezinu kā ar viņa tekstu salkanumu, bet taisnība viņam ir tajā aspektā, ka renes sportam ir gana nopietns pienesums LV ekonomikai. Un tas n-tās reizes šeit līdz sīkumiem ir izrunāts/uzrakstīts.
Un to ignorēt var tikai bezgala aprobežoti cilvēki, kuriem, laikam, šī sporta veida pārstāvji ir ko atņēmuši, vai izdarījuši.

     [+] [-]

, 2020-05-19 12:52, pirms 3 mēnešiem
neputns rakstīja: Kas attiecas uz prof sportu, vai tā būtu rene, futbols, hokejs vai jebkas cits, nu nav valstij tie jāatbalsta. Valsts mērķim būtu jābūt dot iespēju sasniegt iedzīvotājiem tādu labklājība līmenī, lai tie ar savu izklaidei paredzēto naudiņu varētu šo prof sportu uzturēt. Tas, protams, būtu tādā ideālā variantā, es gan arī saprotu, ka viss šajā pasaulē balstās uz lobiju, nevis kopējām interesēm, tā kā ir tā, kā ir.
Tev laikam grūti ir saprast, bet visā pasaulē valdības un pašvaldības cenšas atbalstīt savus olimpiešus ar dažādām finanšu programmām un fondiem. Kā arī piedalās nacionālo sporta bāžu uzturēšanā.
Un iemesls tam ir elementārs, un jebkuram normālam cilvēkam saprotams-sportisti prezentē savu valsti un tās karogu.

     [+] [-]

, 2020-05-19 15:36, pirms 3 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Tev laikam grūti ir saprast, bet visā pasaulē valdības un pašvaldības cenšas atbalstīt savus olimpiešus ar dažādām finanšu programmām un fondiem. Kā arī piedalās nacionālo sporta bāžu uzturēšanā.
Un iemesls tam ir elementārs, un jebkuram normālam cilvēkam saprotams-sportisti prezentē savu valsti un tās karogu.
Tur nu tev ir pilnīga taisnība - man daudz ko ir grūti saprast no tā, kas pasaulē notiek un kas lielākajai daļai liekas pašsaprotami. Noraksti to uz manu alternatīvo pasaules uztveri.

     [+] [-]

, 2020-05-19 15:49, pirms 3 mēnešiem
neputns rakstīja: Tur nu tev ir pilnīga taisnība - man daudz ko ir grūti saprast no tā, kas pasaulē notiek un kas lielākajai daļai liekas pašsaprotami. Noraksti to uz manu alternatīvo pasaules uztveri.
Gan jau ka ar Tevi nav nemaz tik traki, jo saproti visu apkārt notiekošo. Vienīgi jautājums-cik tas tev ir pieņemami?!