Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Giļņičs: "Šveicē piedāvāja līgumu, taču tad pateica, ka viņiem nav naudas…"

Agris Suveizda

Giļņičs: "Šveicē piedāvāja līgumu, taču tad pateica, ka viņiem nav naudas…"
Aleksejs Giļņičs
Foto: Māris Greidāns, futbolavirsliga.lv

"Metta"/LU jauno SMScredit.lv Virslīgas sezonu sāka ar neveiksmi pret pašreizējo Latvijas futbola čempioni "Ventspili" (0:3). Pirmajā puslaikā rīdziniekiem izdevās sparīgi pretoties kurzemniekiem, taču lielā mērā maču izšķīra Virslīgas debitanta Alekseja Giļņiča sitiens savos vārtos. Sarunā ar Sportacentrs.com kreisās malas aizsargs pastāstīja gan par neveiksmīgo epizodi, gan par atrādīšanos Šveicē.

- Droši vien bijāt cerējuši uz labāku sezonas sākumu.
- Gribējām izcīnīt trīs punktus. Kā visi normāli spēlētāji. Gribējām iesist pirmie, neatsisties, nespēlēt tikai aizsardzībā. Gribējām izspiest maksimumu – iesist ne tikai vienus, bet arī divus un trīs vārtus. Tāpēc, ka mums ir ļoti labs kolektīvs un ļoti labi darbojamies treniņos. Viss bija kārtībā, taču tad mani vārti… Nenolaidām rokas un turpinājām spēlēt, centāmies. Tomēr trīs kļūdas maksāja 0:3 uz tablo.

- Pastāsti sīkāk par saviem vārtiem. Putniņš nepateica, ka iet ārā, vai vienkārši nedzirdēji?
- Viņš pateica, bet klusu. Savukārt es jau ātrumā skrēju kopā ar Žigajevu un vairs neko nevarēju izdarīt. Dzirdēju Putniņu, taču neredzēju viņu ar acīm. Skrēju līdz galam un gribēju izdarīt vieglu piespēli, tomēr tā sanāca, ka iesitu savos vārtos.

- Zaudēt ir viena lieta, taču rezultāts beigās bija diezgan liels. Vai trīs vārtu starpība atbilda spēku samēriem?
- Ja jūs redzējāt, centāmies iesist. Mums bija iespējas to izdarīt. Ziemas kausā [kad "Metta"/LU zaudēja ar 1:5] mums bija daudz jaunu spēlētāju, un mēs vēl nezinājām, ko darīt – kuram jāskrien pa kreisi, kuram pa labi. Tagad esam labāk saspēlējušies un strādāsim vēl vairāk, lai gūtu vārtus un mūsu līdzjutēji atnāktu arī uz nākamo maču un mūsu izpildījumā redzētu labu spēli. Jo mēs varam spēlēt labāk un izdarīt daudz vairāk.

- Ziemā biji atrādīties Šveices pēc spēka otrās līgas komandā "Biel". Kādēļ nepaliki, kāda bija situācija?
- Bija ļoti "interesanta" situācija. Tur biju vienu mēnesi. Aizbraucu 4. datumā un man 10. datumā bija biļete atpakaļceļam. Pēc nedēļas viņi pateica, lai palieku. Pēc otrās nedēļas viņi pateica, ka dod līgumu. Mans aģents lasīja visus punktus, kādi bija līgumā. Un, kad pēc viena pavadītā mēneša no Spānijas atgriezāmies Šveicē, viņi pateica, ka viņiem nav naudas un [izteiksmīgi] la, la, la.

  +1 [+] [-]

, 2015-03-16 14:44, pirms 4 gadiem
Bet kur Giļņičs pavadīja pagājušo gadu, pēc Zviedrijas? Nekur info nevar atrast

transfermarkt.co.uk
Latvia - A. Giļničs - Profile with news, career...

     [+] [-]

, 2015-03-16 15:31, pirms 4 gadiem
Mazuma piegarša šai pusintervijai!