Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LMT Virslīgas jaunā sezona ir klāt

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

LMT Virslīgas jaunā sezona ir klāt
"Ventspils" triumfē
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv

Jau rīt ar trim pirmajām LMT Virslīgas spēlēm sāksies jaunā 2009. gada sezona Latvijas futbolā. eSports.lv piedāvā nelielu apskatu par visām deviņām komandām, kā arī izsaka savas prognozes par iespējamo vietu sadalījumu.

°LMT Virslīgā šogad piedalīsies deviņi klubi, kuri izspēlēs čempionātu četros riņķos. Rezultātā notiks 36 kārtas, bet katram klubam būs jāizspēlē 32 spēles. Sezonas pirmās kārtas spēles notiks 14. un 15. martā Rīgā, Olimpiskajā Sporta centrā un Ventspilī 2. vidusskolas laukumā.

Tranzīts

Ventspils klubs "Tranzīts" pagājušajā sezonā Aleksandra Žižmanova vadībā spēlēja 1. līgā, kur ieņēma otro vietu, kas ļāva komandai pārspēlēs ar "Blāzmu" cīnīties par vietu Virslīgā. Tur gan ventspilnieki bija pilnīgi bezspēcīgi, zaudējot divu spēļu summā ar 1:6. "Tranzītam" gan atradās vieta Virslīgā, jo no dalības tajā atteicās "Rīga" un "Vindava". "Tranzīts" sezonai gatavojās Ventspilī, jo jaunais galvenais treneris Igors Kičgins uzskatīja, ka šeit ir visi nepieciešamie apstākļi treniņiem. Šosezon klubs pildīs "Ventspils" fārmkluba funkcijas. Tieši šī iemesla dēļ komandai izīrēti vairāki "Ventspils" spēlētāji, to vidū arī ļoti labi pazīstami futbolisti kā Oļegs Malašenoks, Aleksandrs Solovjovs, Eduards Višņakovs, kā arī Aleksandrs Gramovičs, kurš bija viens no "Blāzmas" vilcējspēkiem pārspēlēs pret "Tranzītu" pagājušajā sezonā.

Komandas galvenais treneris Igors Kičigins, kura palīgs jaunajā sezonā būs labi pazīstamais bijušais Latvijas izlases futbolists Jurģis Pučinsks, pirms sezonas izteicās, ka komandas mērķis nebūs iegūt kādu konkrētu vietu, bet gan dot iespēju spēlēt jaunajiem spēlētājiem, kuru komandā ir pārliecinošs vairākums, kas varētu arī radīt lielas problēmas, jo, iespējams, pietrūks pieredzes. Domājams, ka pēdējā vietā "Tranzīts" gan nepaliks, jo papildinājums no "Ventspils" izskatās patiešām vērtīgs.

Komandas galvenais treneris: Igors Kičigins
Spilgtākie spēlētāji: Oļegs Malašenoks, Eduards Višņakovs, Aleksandrs Gramovičs.
eSports.lv prognoze: 6. vieta

Olimps/RFS

Arī šosezon "Olimps" sastāvu skārušas pamatīgas pārmaiņas, jo komandu ir atstājuši gan vairāki futbolisti, gan arī nomainījies komandas nosaukums – "Olimps/ASK" vietā komanda pastāvēs zem nosaukuma "Olimps/RFS", jo komanda apvienojusies ar Rīgas Futbola skolu. Komandas galvenais treneris joprojām būs holandietis Antons Jore, kurš komandu sāka vadīt jau iepriekšējās sezonas otrajā pusē, bet viņam palīdzēs Mihails Koņevs, kā arī Andrejs Štolcers un Vitālijs Astafjevs, kuri paralēli aktivitātēm laukumā sper pirmos soļus trenera amatā. Komanda sezonai gatavojās Rīgā, tāpat tā ar dažādām sekmēm aizvadīja pārbaudes spēles pret Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klubiem.

Patīkamā ziņa ir tā, ka par komandas spēlējošo treneri kļuvis Vitālijs Astafjevs (komandas kapteinis), vismaz līdz vasarai komandas vārtus sargās Aleksandrs Koliņko. Komandā palicis arī Andrejs Štolcers. Šajā klubā spēlēs arī pieredzējušais uzbrucējs Mihails Miholaps, bet zem jautājuma zīmes ir vēl divu pazīstamu futbolistu - Jura Laizāna un Igora Stepanova - līdzdalība komandā. Tāpat palikuši arī vairāki pagājušās sezonas spēlētāji – Ikstēns, Sputajs, Petrenko, Kazura, Magejenkovs, Valegžaņins, Kostjuks. Kā ierasti, vairākus spēlētājus (Meļņičenko, Fertovu, Dubru, Turkovu, Siņeļņikovu, Tarasovu) sev paņēmis komandas pirmais klubs "Skonto". Skaidrs, ka arī šosezon komandas galvenais mērķis būs audzināt jaunos spēlētājus, ļaujot tiem gūt Virslīgas pieredzi. Visticamāk, ka arī 2009. gada sezonā "Olimps/RFS" kulsies pa turnīra tabulas lejasgalu, tomēr sekmes lielā mērā būs atkarīgas no pieredzējušajiem futbolistiem - cik ilgi un kādā kvalitātē viņi darbosies "Olimpā"... Pēdējās divās sezonās komandai nav izdevies izvairīties no palikšanas pēdējā vietā, kā būs šogad?

Komandas galvenais treneris: Antons Jore
Spilgtākie spēlētāji: Aleksandrs Koliņko, Vitālijs Astafjevs, Mihails Miholaps.
eSports.lv prognoze: 8. vieta

Daugava

Rīgas "Daugava" pagājušajā sezonā 1. līgā demonstrēja lielisku sniegumu, ieņemot pirmo vietu. Šāds sasniegums komandai ļāva automātiski iekļūt Virslīgā. "Daugava" savas mājas spēles grasās aizvadīt Salaspilī. Šī komanda ir izteikta Latvijas U-19 izlases bāzes komanda, kas gan sagatavošanās procesā klubam nenāca par labu, jo daudzi futbolisti bija aizņemti treniņos izlasē, tādēļ komandas saspēlētība varētu nebūt tā labākā. Arī "Daugava" jaunajai sezonai gatavojās tepat Latvijā.

"Daugava" pārsteidza daudzus Latvijas futbola speciālistus, kad paziņoja, ka komandā varētu parādīties pieredzējis Kamerūnas izlases spēlētājs - tas ir Aleksis Ngambi, kura pēdējais ieraksts ir titulētajā Serbijas klubā "Partizan"... Pastāv iespēja, ka "Daugavā" spēlēs arī ganietis Bafura Gjana, tomēr tas vēl nav skaidrs. Tāpat kluba rindas papildinājis pieredzējušais vārtsargs Andrejs Piedels, arī Sergejs Mišins, kurš ilgu laiku spēlējis Šveicē. Labs papildinājums solās būt citas "Daugavas" (Daugavpils) spēlētājs Vadims Žuļevs, kurš varētu pastiprināt komandas vidējo līniju. Skaidrs, ka skaļākais notikums starpsezonā, kas saistīts ar "Daugavu", bija negaidītā Eduarda Višņakova pāreja uz "Ventspili". Tieši Višņakovs aizvadītajā sezonā bija Rīgas kluba uzbrukuma līderis, taču jauno sezonu Eduards uzsāks "Tranzītā", kas varētu būt viens no Vladimira Beļajeva vadītās komandas galvenajiem konkurentiem 2009. gada sezonā. Jebkurā gadījumā skaidrs, ka arī šīs komandas galvenais uzdevums ir dot iespēju jaunajiem spēlētājiem gūt spēļu praksi spēlēs pret augstāka līmeņa pretiniekiem.

Komandas galvenais treneris: Vladimirs Beļajevs
Spilgtākie spēlētāji: Aleksis Ngambi, Vadims Žuļevs, Andrejs Piedels.
eSports.lv prognoze: 7. vieta

Blāzma

Rēzeknes klubs pagājušajā sezonā ieņēma 9. vietu Virslīgā, bet pārspēlēs divu spēļu summā vairāk nekā pārliecinoši uzvarēja "Tranzītu" ar 6:1. Ilgi klīda runas, ka "Blāzma" šosezon Virslīgā vairs nespēlēs, taču galu galā dalība šajā turnīrā tika apstiprināta. Klubs sezonai gatavojās Latvijā, aizvadot arī pāris pārbaudes spēles ar citiem Latvijas klubiem. Komandu šosezon skārušas lielas pārmaiņas, jo to atstājuši vairāki aizvadītās sezonas līderi – brāļi Silagaiļi, Aleksandrs Gramovičs, Krišjānis Vallers, Antons Kurakins utt. Tāpat jaunajā sezonā Rēzeknes kluba rindās neredzēsim arī Fridolinu, Maslobojevu, Kortua, Gluško. Ir arī papildinājums no "Vindavas" – Aleksandrs Vlasovs, Oļegs Semjonovs, kā arī no Daugavpils – Aleksandrs Ivanovs.

Žaņa Ārmaņa trenētajai komandai daudzi prognozēs atvēl pēdējo vietu 2009. gada sezonā, jo tās sastāvs varētu būt viens no vājākajiem visā Virslīgā, taču noteikti sevi pierādīt centīsies daudzie Rēzeknes futbola audzēkņi, tādēļ viennozīmīgi atvēlēt viņiem pastarītes lomu nevajadzētu. Jāpiemin, ka komandas vidējais vecums ir tikai 21,3 gadi, kas ir mazākais starp visām Virslīgas komandām. Skaidrs, ka ne jau ieņemtā vieta šim klubam būs svarīgākā, bet gan jauno spēlētāju progress.

Komandas galvenais treneris: Žanis Ārmanis
Spilgtākie spēlētāji: Aleksandrs Vlasovs, Ervīns Krainis, Pāvels Riževskis.
eSports.lv prognoze: 9. vieta

Jūrmala

Jūrmalas klubs, neskatoties uz lielajām finansiālajām problēmām, diezgan veiksmīgi aizvadīja 2008. gada sezonas otro pusi, pārliecinoši izcīnot septīto vietu. Komandu atstājis tās nu jau bijušais prezidents Aleksejs Bašarins, taču arī šosezon Jūrmalā futbola klubs būs. Arī šī vienība jaunajai LMT Virslīgas sezonai gatavojās Latvijā, veiksmīgi aizvadot vairākas pārbaudes spēles. Jūrmalas komandai ir izdevies saglabāt lielāko daļu aizvadītās sezonas kodola, bet bez zaudējumiem nav iztikusi arī tā. Protams, ka lielākais zaudējums ir komandas uzbrukuma līdera Oļega Malašenoka pāriešana uz "Ventspili". Jauno sezonu uzbrucējs gan uzsāks citā pilsētas klubā – "Tranzīts". Tāpat uz Bulgārijas "Cherno more" devies aizsargs Staņislavs Pihockis. Komandā nepalika arī Fernando, Gugunašvili un Meļņiks, kā arī Andrejs Piedels.

Komandas papildinājums gan neizskatās sliktāk par aizgājējiem. Īpaši labi varētu izskatīties uzbrukuma līnija, jo komandā atgriezies Jurģis Kalns, komandā turpinās spēlēt arī argentīnietis Kristians Toress. Visspilgtākais notikums gan ir viena no visu laiku slavenākā Latvijas futbolista Mariana Pahara pievienošanās komandai - viņš plāno Jūrmalā spēlēt līdz vasarai.

Komandas galvenais treneris: Vladimirs Babičevs
Spilgtākie spēlētāji: Marians Pahars, Kristians Toress, Jurģis Kalns.
eSports.lv prognoze: 5. vieta

Dinaburg

Ieņemtā ceturtā vieta 2008. gadā Daugavpils klubam noteikti bija labs sasniegums, taču šosezon kluba mērķi ir krietni vien augstāki, jo beidzot ir noticis sen gaidītais – "Daugava" un "Dinaburg" apvienojušās. Nosaukums gan palicis vecais - "Dinaburg". Komanda februārī devās uz treniņnometni Turcijā, kur gan pārbaudes spēļu rezultāti nebija tie iepriecinošākie, jo biežāk tika zaudēts nekā uzvarēts. Pēc šīs nometnes komanda turpināja trenēties Daugavpilī, kur gan pilnvērtīgiem treniņiem traucējuši nelabvēlīgie laikapstākļi. Par komandas galveno treneri kļuvis Igors Gamula, bet viņa palīgs būs ambiciozais Tamazs Pertija. Pirmās jaunās sezonas mājas spēles Daugavpils klubs aizvadīs stadionā "Celtnieks".

Skaidrs, ka Daugavpils komandu apvienošanās notikusi ne jau aiz labas dzīves, bet vairāk piespiedu kārtā, tādēļ nopietnas ir bijušas pārmaiņas arī komandas sastāvā. Komandu atstājuši praktiski visi tās leģionāri, tādus vīrus kā Nikolajs Rindjuks, Dmitrijs Kozlovs, Zaurs Kazijevs, Vladimirs Kuļešovs ieskaitot. Nebūs arī vairāku vietējo spēlētāju – Artjoma Rudņeva, Vadima Žuļeva. Ļoti interesanti būs pavērot, kā izskatīsies komandas uzbrukuma līnija, jo tieši tajā pagaidām nav neviena izteikta līdera, kas varētu ieņemt Rudņeva vai Rindjuka vietu. Komandā papildinājumu no citiem klubiem praktiski nav, atskaitot Iku Kortua. Noteikti pietrūks arī iepriekšējā sezonā sevi lieliski pierādījušā vārtsarga Māra Eltermaņa, kurš atgriezies "Ventspils" rindās. Komandas mērķi ir diezgan augsti, un interesanti, vai tos izdosies realizēt dzīvē. Jebkurā gadījumā komandā ir vairāki ļoti jauni un perspektīvi spēlētāji, kuri sezonas laikā tikai progresēs.

Komandas galvenais treneris: Igors Gamula
Spilgtākie spēlētāji: Vladislavs Gabovs, Pāvels Davidovs, Vladimirs Afanasjevs.
eSports.lv prognoze: 4.vieta

Skonto

"Skonto" gatavošanos sezonai uzsāka Latvijā, kur tikās ar dažāda līmeņa pretiniekiem, bet vēlāk devās uz Turkmenistānu, kur Prezidenta kausa izcīņā aizkļuva līdz finālam. Skaidrs, ka arī šosezon tieši Rīgas klubs būs viens no galvenajiem favorītiem uz čempiona titulu, taču viegli neklāsies, jo komandu skārušas lielas pārmaiņas. Komandas vadība nolēma atvadīties ar vairākiem veterāniem – Pahara, Jankauska, Astafjeva. Tāpat uz Azerbaidžānu devies vārtsargs Pāvels Doroševs, bet uz Angliju - viens no komandas līderiem Aleksandrs Cauņa. "Skonto" rindās neredzēsim arī malējo pussargu Alekseju Višņakovu, kurš spēlēs "Ventspils" rindās.

Komandas galveno treneri Polu Ešvortu noteikti iepriecinās Andreja Perepļotkina atgriešanās, jo tieši viņš varētu kļūt par galveno komandas motoru. Komandas uzbrukuma līniju pastiprinās Ivans Lukjanovs, kurš iepriekšējā sezonā sevi veiksmīgi apliecināja Lietuvas čempionātā. Kā ierasti, komandai pievienojusies virkne "Olimps" futbolistu - Meļņičenko, Fertovs, Dubra, Turkovs, Siņeļņikovs, Tarasovs. Arī šosezon kluba vadība nav uzstādījusi komandai uzdevumu iegūt kādu noteiktu vietu - galvenais ir veicināt jauno spēlētāju progresu. Neskatoties uz to, ka komanda kļuvusi ievērojami jaunāka (vecuma ziņā), būs pārsteigums, ja tā sezonas noslēgumā neiekļūs labāko trijniekā.

Komandas galvenais treneris: Pols Ešvorts
Spilgtākie spēlētāji: Andrejs Perepļotkins, Oļegs Laizāns, Igors Kozlovs.
eSports.lv prognoze: 3. vieta

Liepājas metalurgs

Latvijas vicečempioni sezonai gatavojās gan Latvijā, gan Turcijā, pie tam uz Turciju devās pat divas reizes. Pārāk veiksmīgas šīs treniņnometnes no sportiskā viedokļa gan nebija, jo pārsvarā tika piedzīvoti zaudējumi. Visvairāk uztrauc tas, ka liepājnieki ļoti neveiksmīgi darbojušies uzbrukuma smailē, jo vārti tika gūti gaužām reti. Arī šosezon komandu vadīs Vācijas speciālists Ridigers Abramčiks, kurš centās komandai piesaistīt vairākus Rietumeiropas futbolistus, taču tas īsti nav izdevies, jo pievienojies ir tikai austrietis Daniels Kastners. Tāpat komandas rindas papildinās Intars Kirhners un moldāvs Andrejs Kožakars.

Komandas sastāvs ir palicis praktiski nemainīgs, jo ir izdevies saglabāt praktiski visus labākos spēlētājus. Komandu no pamatsastāva spēlētājiem atstājuši tikai lietuvieši - Rihards Benušis un Dariuss Miceika. Liepājnieku galvenais trumpis varētu būs spēcīgā aizsardzības līnija, kā arī Latvijas izlases uzbrucēju duets – Kristaps Grebis un Ģirts Karlsons, kurš starpsezonu periodā neveiksmīgi centies iekļūt vairākos ārzemju klubos. Šoreiz komandas galvenajam trenerim Ridigeram Abramčikam būs iespēja vadīt komandu jau no sezonas sākuma, tādēļ būs iespēja pavērot, cik tad spējīgs šis vācu speciālists ir. Liepājnieku mērķis arī šosezon būs nemainīgs – jācīnās par Latvijas čempionu titulu. Sastāvs ir pietiekami spēcīgs, tādēļ šādas iespējas liepājniekiem noteikti būs.

Komandas galvenais treneris: Ridigers Abramčiks
Spilgtākie spēlētāji: Ģirts Karlsons, Deniss Ivanovs, Genādijs Soloņicins.
eSports.lv prognoze: 2. vieta

Ventspils

Pēdējo trīs gadu Latvijas čempione "Ventspils" šai sezonai gatavojusies ļoti nopietni. Veiksmīgi tika nostartēts Sadraudzības kausa izcīņā, kur ventspilnieki aizkļuva līdz pat ceturtdaļfinālam, kurā gan nācās atzīt moldāvu "Sheriff" pārākumu. Vēlāk čempionvienība trenējās Lietuvas pilsētā Marijampolē, bet tad devās uz treniņnometni Turcijā, kur deva iespēju sevi pierādīt ļoti plašam gan jauno, gan pārbaudāmo spēlētāju lokam. "Ventspils" šai sezonai gatavojas ļoti sparīgi, komandas galvenais treneris Romans Grigorčuks, kā ierasti, ir maksimālists, tādējādi dara visu, lai komanda atkārtoti iegūtu čempionu titulu.

"Ventspils" starpsezonu periodā ļoti aktīvi centās parakstīt līgumus ar labākajiem brīvajiem Latvijas futbolistiem. Skaļākais ieguvums ir līguma parakstīšana ar Alekseju Višņakovu, kurš līdz tam spēlēja "Skonto". Līgums tika parakstīts arī ar 2008. gada Virslīgas otro rezultatīvāko spēlētāju Oļegu Malašenoku, kurš gan sezonu uzsāks "Tranzītā". Tāpat iegūts viens no talantīgākajiem valsts jaunajiem uzbrucējiem Eduards Višņakovs - arī viņš sezonu sāks "Tranzītā". Vairāki pagājušās sezonas pamatsastāva futbolisti atstāja komandu – Zahars Dubenskis, Mihails Ziziļevs, Sergejs Zangarejevs, Vladimirs Koļesņičenko. Čempionu rindās neredzēsim arī Pāvelu Mihadjuku, kā arī Jurģi Kalnu.

"Ventspils" ir izteikta šīs sezonas favorīte, kurai noteikti ir vislabākā vārtsargu līnija starp visām komandām (Andris Vaņins, vēl ir arī Māris Eltermanis, kā arī Andrejs Pavlovs), lieliska aizsardzība, kuru papildinājis Žans Pols Ndeki, kurš gan vēl nav sasniedzis savu labāko sportisko formu, tāpat spēcīgi pussargi, kā arī meistarīga uzbrucēju līnija ar Vitu Rimku priekšgalā. Šī noteikti ir vislabāk sabalansētākā komanda čempionātā, tādēļ arī eSports.lv "Ventspilij" atvēl tieši pirmo vietu 2009. gada LMT Virslīgā.

Komandas galvenais treneris: Romans Grigorčuks
Spilgtākie spēlētāji: Andris Vaņins, Aleksejs Višņakovs, Vits Rimkus.
eSports.lv prognoze: 1. vieta

LMT Virslīga 2009

1. kārta

DatumsLaiksSpēleVieta
14. marts14.00Tranzīts - DinaburgVentspils 2.vsk
14. marts14.00Blāzma - SkontoOSC Rīgā
14. marts18.00Olimps - L. MetalurgsOSC Rīgā
15. marts14.00Daugava Rīga - VentspilsOSC Rīgā

1 2 58 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: citramons
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: refresh

  +5 [+] [-]

, 2009-03-14 02:29, pirms 10 gadiem
citramons rakstīja: Dinaburg čempions!
čempions diez vai,bet augstāk par Skonto tomēr vajadzētu būt,jo Skonto vel nav tās pieredzes jaunajiem!

  +4 [+] [-]

, 2009-03-14 02:30, pirms 10 gadiem
Visām komandām veiksmi! Celams neskatotīes uz krīzi līgas līmenis paliks vismaz vecajā līmenī. Līderu trio nebūtu jāmainās, cerams Skonto turpinas attīstīt jaunos spēlētājus. Cerams ka mani favorīti Blāzmaspēs izrādīt pretestībus stiprajiem klubiem. Vēlreiz veiksmi visiem!

  +4 [+] [-]

, 2009-03-14 02:52, pirms 10 gadiem
varu derēt ar esports administrāciju uz kasti alus, ka Olimps nepaliks 8ajā vietaa
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: Jurchiks_pe4o

  +5 [+] [-]

, 2009-03-14 07:08, pirms 10 gadiem
Jocīgi, kāpēc šogad LTV7 nerāda 1.kārtu?

  +2 [+] [-]

, 2009-03-14 07:13, pirms 10 gadiem
nja ar vien švakāk izskatās...atceros ka uz Rīgu brauca "Barselona"inter"chelsi" vo tad bija vismaz klubu limenis!a tagat pie tada futbola var aizmigt-ar vien vairāk grimst

  +6 [+] [-]

, 2009-03-14 07:22, pirms 10 gadiem
Sveicu visus futbola fanus svētkos! Novēlu vairāk pozitīvā,mazāk negatīvā,lai viss izdodās!

  +1 [+] [-]

, 2009-03-14 07:28, pirms 10 gadiem
Cerams kad šosezon būs pamanām spēlētāji nevis soģi?!
Slēpts komentārs: -Skoufilds-

  +1 [+] [-]

, 2009-03-14 07:33, pirms 10 gadiem
Interesanti,kas notiks Dipili?ar daugawas stadionu un treninbāsi?

     [+] [-]

, 2009-03-14 08:18, pirms 10 gadiem
Būs interesanta sezona,es tā jūtu

     [+] [-]

, 2009-03-14 08:43, pirms 10 gadiem
14. marts 14.00 Blāzma - Skonto OSC Rīgā
es jau domāju, ka spēlēs rēzeknē, uz laukuma stāv vēl 30 cm bieza sniega sega
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2009-03-14 09:11, pirms 10 gadiem
je

     [+] [-]

, 2009-03-14 09:15, pirms 10 gadiem
Uz papiira protams lideris ir Ventspils, bet kaa buus dziivaja, to redzesim novembrii. Lai visiem veicas !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2009-03-14 09:27, pirms 10 gadiem
Mechis chempis!

  -3 [+] [-]

, 2009-03-14 09:31, pirms 10 gadiem
Šajā laikā būs drausmīgi stadionu zālāji.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2009-03-14 09:54, pirms 10 gadiem
Stanislav Pixotskis nikogda v Jurmale ne bil,a igral v FK RIGA

  -1 [+] [-]

, 2009-03-14 09:55, pirms 10 gadiem
bandidas rakstīja: 14. marts 14.00 Blāzma - Skonto OSC Rīgā
es jau domāju, ka spēlēs rēzeknē, uz laukuma stāv vēl 30 cm bieza sniega sega
sen jau tika pazinots, ka pirmās kārtas aizvadīs Olimpiskajā Sporta centra tās komandas, kam nav laukumi zem jumtiem

p.s.
es jau sāku taisīties uz stadionu un jūs ar nebremzējat
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2009-03-14 10:23, pirms 10 gadiem
-Skoufilds- rakstīja: 1. "Skonto"
2. "Ventspils"
3. "Daugava"
4. "Jūrmala"
5. "Metalurgs"
6. "Dinaburg"
7. "Olimps"
8. "Blāzma"
9. "Tranzīts"
pamosties,tas taču nav nopietni!

  +1 [+] [-]

, 2009-03-14 10:32, pirms 10 gadiem
dragoo rakstīja: sen jau tika pazinots, ka pirmās kārtas aizvadīs Olimpiskajā Sporta centra tās komandas, kam nav laukumi zem jumtiem
Vai tad V-pils 2.vidusskolas laukumam jumts ir piekonstrueets?

     [+] [-]

, 2009-03-14 10:41, pirms 10 gadiem
>Colspot

To mēs redzēsim novembrī. Tagad kaut ko apgalvot, neredzot nevienu spēli, ir neprāta darbs. Tikpat labi varu teikt, ka Dinaburg nav konkurenti. "Komlektācija uz papīra" laukumā futbolu nespēlē !

  +3 [+] [-]

, 2009-03-14 10:45, pirms 10 gadiem
No prognozem izvairīšos,jo mūsu LMT čempionāts,mūsu tiesneši un futbola laukumi ir neprognozējumi,bet visām komāndam novēlu cīnīties ar pīlnu pašatdevi,visu pārējo mēs līdzjūtēji varām piedot,tikai ne vienaldzīgo pastaigāšanu pa lāukumu,dariet visu lai cilvēki nāktu uz stadioniem. ';
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2009-03-14 10:53, pirms 10 gadiem
Cerams ar pilnākām, tribīnēm

     [+] [-]

, 2009-03-14 11:10, pirms 10 gadiem
beidzot sakas jaunaa sezona velu visiem klubiem sasniegt savus merkjus un cerams sogad tribinees bus daudz ieverijamaak skatitaju nekaa pagajushajaa sezonaa ';
1 2 58 komentāri