Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Saraksts: 69 biedri, kuri iestājas par Gorkša atstādināšanu

Rolands Eliņš

Saraksts: 69 biedri, kuri iestājas par Gorkša atstādināšanu
Kaspars Gorkšs. Foto: LFF

Jau ziņots, ka 69 LFF biedri parakstīja vēstuli ar prasību sasaukt LFF kongresu, kurā iekļaut jautājumu par LFF prezidenta Kaspara Gorkša atstādināšanu. Portāla Sportacentrs.com rīcībā nonākusi vēstule ar savus parakstus sniegušo biedru vārdiem un publicējam šo 69 LFF biedru vārdus. No Virslīgas klubiem tikai divi nav pievienojušies vēstules parakstīšanai, bet Latvijas pirmās līgas klubu vidū pārstāvniecība ir daudz mazāka.

Rezolūcijā, kas datēta ar piekto augustu, bet Latvijas Futbola federācijā saņemta 26. septembrī, 69 LFF biedri ar saviem parakstiem apliecinājuši prasību sasaukt LFF ārkārtas kongresu, kurā būtu iespējams vēlreiz balsot par federācijas prezidenta Kaspara Gorkša atsaukšanu no amata. Ārkārtas kongress jau ir sasaukts un nozīmēts 17. oktobrī.

Skaitlis 69 ir zīmīgs, jo tas veido tieši 50%+1 vairākumu LFF biedru vidū. Līdz šim publiski nebija zināms pilns rezolūciju parakstījušo biedru saraksts, taču bija vēstīts, ka savu piekrišanu tam pauduši septiņi Virslīgas klubi no deviņiem. Portāls „Sportacentrs.com” savā rīcībā ieguvis pilnu sarakstu ar 69 parakstiem pie šīs rezolūcijas un publicē to.

No Virslīgas klubiem par Gorkša atsaukšanu no amata nav parakstījušies „Liepājas” un „Riga” klubi, kamēr pārējie klubi ne tikai devuši savu atbalstu rezolūcijai, bet arī vairākos gadījumos līdzīgu lēmumu pieņēmuši ar Virslīgas klubiem tieši saistītās organizācijas, piemēram, FK „Metta” un FS „Metta”, FK "Ventspils" un Ventspils jauniešu klubs, FK RFS un Rīgas Futbola skola utt.

Pilnīgi pretēja situācija vērojama Latvijas pirmajā līgā – no desmit šīs līgas klubiem rezolūcijai pilnībā pievienojušies tikai trīs klubs – no komandas „RēzeknesFA/BJSS” atbalstu ar parakstu apliecinājis Rēzeknes FA direktors Žanis Ārmanis, kurš parakstījies arī Rēzeknes BJSS un Rēzeknes futbola akadēmijas vietā, taču Rēzeknes novada BJSS nav pievienojusies. Tāpat no biedrības "New Project" parakstījies Jurijs Altenburgs, kamēr no komandas „Dinamo Rīga/Staicele” piekrišanu paudis „Dinamo Rīga” pārstāvis, taču ne „Staicele”. Pārējās komandas, ieskaitot pirmās līgas pārliecinošo līdervienību "Tukums 2000", nav pievienojušās.

Jāpiemin, ka kā sporta kluba „Cēsis” parakstījies iepriekšējo LFF vēlēšanu kandidāts Krišjānis Kļaviņš, kā arī bijušie LFF valdes locekļi Juris Keišs un Vladimirs Žuks, kuri no amata atkāpās šogad maijā. Savu parakstu sniegusi arī Latvijas Futbola treneru asociācija ar Mihailu Zemļinski kā savu pārstāvi.

Paraksti savākti arī no visiem ar „Skonto” brendu tiešā veidā saistītajiem LFF biedriem, kā arī vairāki telpu futbola vadošie klubi, ieskaitot „Nikaru”, „Lokomotiv” un „Rēzekni”, taču jāizceļ RABA nepievienošanās – kluba vadītājs Anatolijs Romaņuks pēc sava skandalozā uzbrukuma tiesnesim vairs nav LTFA valdē.

Jātgādina, ka LFF nesen saņēma vēl citus iesniegumus, proti, rosināts ārkārtas kongresā no amata atcelt valdes locekļus Arturu Gaidelu, Vadimu Direktorenko un Aleksandru Isakovu, kā arī atcelt LFF valdes lēmumu par leģionāru limita palielināšanu no nākamās Virslīgas sezonas. Mūsu portālam Futbola federācijā tika norādīts, ka par šiem rosinājumiem parakstījušies 20 LFF biedri, taču to pārstāvjus, kuri ar parakstiem apliecināja savu piekrišanu, LFF acumirklī nebija gatava atklāt publiski.

Saraksts ar 69 LFF biedru pārstāvju parakstiem par prasību rīkot balsojumu par Gorkša atsaukšanu

  +5 [+] [-]

, 2019-10-05 13:29, pirms gada
Daudziem dikti traucē Kaspars, ka tik bieži grib nomest

  +2 [+] [-]

, 2019-10-05 13:34, pirms gada
Skumji, lai neteiktu vairāk. Tas, ka parakstījušies visi virslīgas klubi, izņemot vienu, liecina par to, ka par Gorkša gāšanu ir visi lielākie Latvijas futbola sponsori. Tas daudz ko izsaka. Jo diemžēl gandrīz visu nosaka lielie naudas maisi, un, ja aiz tevis, kā LFF prezidenta, tādu praktiski nav, tad ir tā kā ir tagad. Kāpēc aiz Gorkša nestājas sponsori? Pārliecinošas atbildes man uz to nav.

 +12 [+] [-]

, 2019-10-05 13:41, pirms gada
Tik daudz biedrību, centru, skolu, klubu, bet Latvijas futbols ir pilnīgā pakaļā. Tur puse ir jāslēdz ciet, jo tās ir pilnīgi bezjēdzīgas iestādes, kurām nav nekāda jēga, nedod nekādu pienesumu futbola izaugsmei, vai nu arī jāatlaiž puse no tiem parakstītājiem, kuri tikai brēc pēc naudas, bet paši ir pilnīgi amatieri un neprofesionāļi!!!!!

  +2 [+] [-]

, 2019-10-05 13:57, pirms gada
Edison rakstīja: Tik daudz biedrību, centru, skolu, klubu, bet Latvijas futbols ir pilnīgā pakaļā. Tur puse ir jāslēdz ciet, jo tās ir pilnīgi bezjēdzīgas iestādes, kurām nav nekāda jēga, nedod nekādu pienesumu futbola izaugsmei, vai nu arī jāatlaiž puse no tiem parakstītājiem, kuri tikai brēc pēc naudas, bet paši ir pilnīgi amatieri un neprofesionāļi!!!!!
Piekrītu - pārāk daudz tās futbola skolas un jēga nekāda...ka tik piķi nosmelt tur visiem..

  +3 [+] [-]

, 2019-10-05 13:58, pirms gada
Maigi izsakoties ,fufelis....
Nezinu kuršs ir pieņēmis šādu kārtību ,ka vienādas balstiesības ir piemēram Liepājai ar visu piramīdu un n...tām metām , n..tām Ventspils futbola organizācijām , Skonto atliekām kas bomžo Ķeizrmežā un FS Gauja ar vienīgo biedru Baci kas no futbola ir gadus 15 atgājis un organizacija ir tikai uz papīra ....
Joprojām neesmu dzirdējis nevienu uzvārdu (kuršs būs glābejs),neesmu redzejis nevienu darbības plānu (kā iziesim no krīzes) utt.... ir tikai pi..ana ,ka ir slikti .
Tie kam ir balstiesības ,nepārdodieties par bumbu maisu vai formu komplektu ,domājiet ilgtermiņā!
Kaspar ,Tu neesi labākais prezidents,bet turies ,jo šobrīd visi LV futbola kaitnieki,shēmotāji utt parādās virs ūdens!

 +10 [+] [-]

, 2019-10-05 14:02, pirms gada
Gorkšs traucē ''apgūt UEFA piešķirto naudu'' tā kā tā tika ''apgūta'' līdz Kaspara valdīšanai.Viss ir naudā.

  +4 [+] [-]

, 2019-10-05 14:40, pirms gada
norcha 172 rakstīja: Gorkšs traucē ''apgūt UEFA piešķirto naudu'' tā kā tā tika ''apgūta'' līdz Kaspara valdīšanai.Viss ir naudā.
Tieši tā. "Grassroots" futbola attīstība, reģioni, jaunieši, nekas no tā naudas makus neinteresē. Viņi tur neredz nekādu īstermiņa peļņu. Es neesmu Gorkša fans, un viņš ne tuvu nav ideāls, bet šobrīd citu labu alternatīvu nav, un motīvi viņa novākšanai ir absolūti ciniski.

  +8 [+] [-]

, 2019-10-05 14:46, pirms gada
Eliņš kā vienmēr dzeltens un šoreiz melo - 69 biedri ar savu parakstu apliecinājuši vēlmi sasaukt kongresu. nav nekādas garantijas, ka tieši šie visi 69 balsos par Gorkša atcelšanu..

  +6 [+] [-]

, 2019-10-05 15:28, pirms gada
par autora minēto, ka "Skaitlis 69 ir zīmīgs, jo "-tātad, kā ziņo Vikipēdija-
-69 (sešdesmit deviņi) ir naturāls skaitlis, kas veselo skaitļu rindā atrodas starp 68 un 70. Gada sešdesmit devītā diena ir 10. marts.
-saistībā ar Latvijas futbolu- 10.martā dzimis- 1983.g. — Valērijs Redjko, Latvijas futbolists, Latvjas kausa ieguvējs; 1988. g.— Edgars Gauračs, latviešu futbolists. Varbūt kādu no viņiem Gorkša vietā?
-un vēl-kā labi zināms- 69. poza ir viena no pazīstamākajām orālā seksa pozām. Tā ļauj partneriem veikt abpusēju orālu stimulāciju.
Droši vien orālās spējas būs svarīgākais arguments ārkārtas kongresā...

  +3 [+] [-]

, 2019-10-05 16:14, pirms gada
Edison rakstīja: Tik daudz biedrību, centru, skolu, klubu, bet Latvijas futbols ir pilnīgā pakaļā. Tur puse ir jāslēdz ciet, jo tās ir pilnīgi bezjēdzīgas iestādes, kurām nav nekāda jēga, nedod nekādu pienesumu futbola izaugsmei, vai nu arī jāatlaiž puse no tiem parakstītājiem, kuri tikai brēc pēc naudas, bet paši ir pilnīgi amatieri un neprofesionāļi!!!!!
Šajā sakarā uzskatu, ka šo biedrību uzraudzībai no LFF puses jābūt striktākai. Respektīvi, ja pēdējo, piemēram, 2 gadu laikā nav veikta jebkāda darbība saistībā ar lv amatieru, jaunatnes, sieviešu utt. Futbola attīstību, tad būtu jālemj par biedra statusa atņemšanu.
Bet nevis tikai tādēļ, ka biedrība nav pazīstama kkādiem sestdienas futbola līdzjutējiem, kuri domā, ka mierīgi var iztikt bez Grassroots Futbola, ka mazās futbola skolas, kurās ar futbolu nodarbojas tikai 6-12 g.v bērni būtu jāslēdz ciet,

  +2 [+] [-]

, 2019-10-05 16:49, pirms gada
Labais! SC tagad publiskos visus balsojumus, iniciatīvu parakstu sarakstus, piešķirto finansējumu apjomus u.c. plašākai sabiedrībai nezināmus dokumentus. Ja jau demokrātija, tad visur!

  +2 [+] [-]

, 2019-10-05 17:14, pirms gada
Izlasot šo sarakstu var tikai pabrīnīties. Parakstījušies ir biedrības ,futbola pulciņi,kuri praktiski pastāv tikai uz papīra. Dažu eksistence vispār nebija dzirdēta.Tad vienas iestādes meitas dibinājumi. Pulciņi,kuriem nav nekādas pašu sporta bāzes.Ar sūdainu koku tādus patriekt no LFF !

  -1 [+] [-]

, 2019-10-05 18:18, pirms gada
strops rakstīja: Izlasot šo sarakstu var tikai pabrīnīties. Parakstījušies ir biedrības ,futbola pulciņi,kuri praktiski pastāv tikai uz papīra. Dažu eksistence vispār nebija dzirdēta.Tad vienas iestādes meitas dibinājumi. Pulciņi,kuriem nav nekādas pašu sporta bāzes.Ar sūdainu koku tādus patriekt no LFF !
Nez vai Latvijā būs kāds futbola pulciņš kuram ir pašam sava bāze. Īrē vai bez maksas izmanto citu infrastruktūru

  +1 [+] [-]

, 2019-10-05 21:25, pirms gada
Dainis1998 rakstīja: Šajā sakarā uzskatu, ka šo biedrību uzraudzībai no LFF puses jābūt striktākai. Respektīvi, ja pēdējo, piemēram, 2 gadu laikā nav veikta jebkāda darbība saistībā ar lv amatieru, jaunatnes, sieviešu utt. Futbola attīstību, tad būtu jālemj par biedra statusa atņemšanu.
Pants 14. Izslēgšana.

1. Kongresam ir tiesības, iepriekš par to neinformējot, lemt par biedra izslēgšanu, ja tam ir svarīgs iemesls, tajā skaitā - biedrs:

a) vismaz divus gadus pēc kārtas aktīvi neiesaistās LFF darbībā un tās organizētajos pasākumos


https://lff.lv/files/documents/85/L...

  +2 [+] [-]

, 2019-10-05 22:44, pirms gada
Katrai no sporta skolām jāuzprasa viena lieta. Lai katra skola pasaka 5 labākos futbolistus kurus ir izaudzinājusi līdz profesionālajam futbolam. Es esmu redzējis kā vienā skolā treneris novada treniņus mazajiem futbolistiem. Pilnīgs murgs. Pēc šī treniņa man kļuva skaidrs kāpēc futbols ir lielā un dziļā bedrē. Ja no mazotnes netiek trenēta individuālā tehnika,tad no šī bērna nevar izaugt nopietns profesionàlis. Var teikt,ka bērnam sports ir jāiemīl caur spēli,bet tā tehniku tu nekad neiemācīsies,ja akstīsies treniņos.

  -3 [+] [-]

, 2019-10-06 08:32, pirms gada
Nav jåbrïnãs, ka virslïgas klubi ir pret. Gorkś ir pret leģionåru skata palielinãśanu
Pats sev bedri rok! Latvieśu spélétajiem vieta laukumå jãnopelna, nevis ar kvotãm, bet labu spêli.

     [+] [-]

, 2019-10-06 11:50, pirms gada
strops rakstīja: Izlasot šo sarakstu var tikai pabrīnīties. Parakstījušies ir biedrības ,futbola pulciņi,kuri praktiski pastāv tikai uz papīra. Dažu eksistence vispār nebija dzirdēta.Tad vienas iestādes meitas dibinājumi. Pulciņi,kuriem nav nekādas pašu sporta bāzes.Ar sūdainu koku tādus patriekt no LFF !
Konkrētāk, lūdzu! Kuri ir optimizējami? Vai tā atkal ir kārtējā dīvānā sēdētāja garīgā caureja?!

  +1 [+] [-]

, 2019-10-06 12:18, pirms gada
darbgald,ja kādam ir garīgā caureja, tad Tev.Visu sarakstu neanalizēšu,bet daži: Fariona futbola klubs (savāc no mazo vecākiem dalības naudu,un eksistē) .Ventspils jauniešu futbols klubs,Ventspils olimpiskā cerība ( vieni tie paši bērni,vieni tie paši treneri).Augšminētā Gauja......

     [+] [-]

, 2019-10-06 12:58, pirms gada
Know your enemy!
Šajā sarakstā parakstījušies lielākie Latvijas futbola kaitnieki.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-06 13:46, pirms gada
Šindlera saraksts.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-06 16:07, pirms gada
Pandora rakstīja: Know your enemy!
Šajā sarakstā parakstījušies lielākie Latvijas futbola kaitnieki.
interesanti,ko viņi paši var ierosināt?

  +2 [+] [-]

, 2019-10-06 18:34, pirms gada
Sporta klubs "Līderis", Rēzeknei kaut kādi 3 mistiskie biedri, Skonto 2 biedri, rīgas 71.vidusskola baltika, Ventspils olimpiskā cerība, Fariona futbola klubs, FS Gauja, bedrība es par futbolu, Sports united un vēl vairāki mistiskie biedri. Nav brīnums, ka futbols mums tādā tūtā, ja šie lemj par futbola attīstību.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-06 18:52, pirms gada
puslaiks rakstīja: Sporta klubs "Līderis", Rēzeknei kaut kādi 3 mistiskie biedri, Skonto 2 biedri, rīgas 71.vidusskola baltika, Ventspils olimpiskā cerība, Fariona futbola klubs, FS Gauja, bedrība es par futbolu, Sports united un vēl vairāki mistiskie biedri. Nav brīnums, ka futbols mums tādā tūtā, ja šie lemj par futbola attīstību.
Neko viņi nelemj, viņi tiek izmantoti lai savāktu vajadzīgo balsu skaitu saredzot sev kādu labumu vai ari saņemot solījumu, ka šiem kaut kas atkritīs. Tik divi virslīgas klubi neparakstīja. Reālie darboņi ir Ļašenko un co. Attīstītiem futzālu Ļašenko vafībā 😂

  +3 [+] [-]

, 2019-10-07 08:54, pirms gada
Trīs dažādi Laizāni parakstījušies par trim Skonto iestādēm.

Labi, nav ko ieslīgt detaļās.

Nākotnē būs vai nu krievisks, vai latvisks futbols, ja runa ir par pārvaldību, ar visu, kas no tā izriet.

Par to būs šis balsojums. Metta grib, lai viņus labāk vada krievi, nekā kāds no Gorkšiem. Tas arī daudz ko pasaka par latviešiem.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-07 09:51, pirms gada
Jānis Derums rakstīja: Nav jåbrïnãs, ka virslïgas klubi ir pret. Gorkś ir pret leģionåru skata palielinãśanu
Pats sev bedri rok! Latvieśu spélétajiem vieta laukumå jãnopelna, nevis ar kvotãm, bet labu spêli.
Piekrītu,bet tikai daļēji.Par to,ka vieta laukumā jānopelna konkurences apstākļos,runa nav un nevar būt.Tikai ir jāsaprot viens būtisks fakts.Apstiprinot valdes pieņemto lēmumu 3+8,nākošsezon virslīga tiks pārpludināta ar lētajiem afrikāņiem,aziātiem,kuri šeit būtu gatavi spēlēt par sviestmaizi un kuru meistarība varbūt ir nedaudz augstāka par pašu spēlētājiem.Šis lēmums ir izdevīgs tikai un vienīgi virslīgas naudīgākajiem klubiem ,kuri varēs veidot savas rebes vēl lielākā mērā.Latvijas izlase viņiem visiem ir pie vienas vietas.Leģionāru limits ar katru gadu jau tā palielināsies,jau pēc pērn pieņemtā lēmuma un latviešu puikām ir dots laiks apdomāties un trenēties ar divkāršu jaudu,ja grib kļūt profesionāli futbolisti.