Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Virslīgas 4.kārtas simboliskā izlase:

Virslīgas 4.kārtas simboliskā izlase:

Shēma: 3:5:2

Vārtsargs:
Ivans Baturins: Pirmajā puslaikā turēja Tukumu spēlē. Kopā septiņi atvairīti sitieni (labākais rezultāts šajā kārtā) un labs pieteikums uz pirmā vārtsarga posteni Tukumā.

Aizsardzība:
Fjodorovs: Visai bieža prakse, ka Latvijas malējie pussargi tiek pārkvalificēti par aizsargiem. Tāds liktenis piemeklējis arī daugavpilieti Fjodorovu, kurš aizsardzības labājā malā sācis visas četras FC Riga spēles un mačā pret Jelgavu ne tikai atklāja rezultātu, bet arī saņēma otru lielāko InStat indeksu savā komandā. Fantasy spēlētājiem žēl, ka Fjodorovs pieejams kā uzbrucējs.

Antonijs Černomordijs: FC Riga liela vērtība divcīņās – arī šajā spēlē 80% uzvarēto divcīņu, kas bija viens no labākajiem rādītājiem šajā kārtā. Sezonas sākumā izskatās soli priekšā Prengam, kam spēlē pret Jelgavu tikai 55% uzvarēto divcīņu.

Vitālijs Jagodinskis: laba spēle, kur Valmierai bija svarīga sākt krāt punktus – Vitālijam lielisks uzvarēto divcīņu procents (92%) un lielākais piespēļu skaits komandā ar ļoti labu precizitāti (87%).

Pussargs:
Artūrs Zjuzins: Pēdējos divus gadus Zjuzins vairāk mokās ar traumām un biežāk Virslīgas spēlēs bija redzams tribīnēs. Pret Liepāju atdeva divas lieliskas un rezultatīvas piespēles, un guva vārtus, lai gan varēja iesist vēl. Būtu lielisks papildinājums izlasei.

Baiano: jeb vairāk zināms kā Emersons. Cik dzirdēts, tad šo puisi Verpakovskis atradis Brazīlijā un šobrīd demonstrē negaidīti produktīvu sniegumu veidojot un noslēdzot uzbrukumus. Liepājā divu vārti un nu jau kļuvis var virslīgas bombardieri Nr.1. Šobrīd labākais Cena/ Sniegums spēlētājs Fantasy līgā.

Mykola Musolitin: Pertija eksperimentē ar šī ukraiņu puiša pozīciju laukumā, tomēr pret Tukumu atdeva divas rezultatīvas piespēles un izskatījās labākais valmierietis laukumā.

Lucas Villela: Ventspils diriģents vidējā līnijā. Regulāri saasināja spēli uzbrukumā un spēles beigās atdeva rezultatīvu piespēli, kas pielika punktu Spartaks centieniem atspēlēties.

Roger: 28 minūtēs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli. Pirms Rīgas otrajaiem vārtiem vēl likās, ka Jelgava varētu atspēlēties, tomēr vārtu pārliknis un Rogers šīs šaubas pilnībā kliedēja. Domājams nākotnē izpelnīsies lielāku spēles laiku.

Uzbrucējs:
C. Nnamdi: jeb vairāk zināms kā Offors. Divi vārti pret Daugavpils principiālajiem pretiniekiem FK Metta. Domājams par šo puisi būs interese no citiem Virslīgas klubiem – lielisks gaisa divcīņās, spēcīgs un spēj noslēgt uzbrukumu.

Evgeni Kozlov: Spēles sākumā Kozlovs bija nemanāms, zaudēja divcīņas un reti nonāca pie bumbas, bet divi vārti paliek divi vārti un principā nokārtoja uzvaru pret savu bijušo komandu.

Pietrūka šķipsnas, lai iekļūtu 12niekā: Kouadio, Krollis, Karašausks.

MVP: Artūrs Zjuzins