Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

Zidāns: "Nenosargājām pārsvaru, un tas liek asinīm vārīties"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Zidāns: "Nenosargājām pārsvaru, un tas liek asinīm vārīties"
Zinedins Zidāns un Garets Beils. Foto: AFP/Scanpix

Spānijas čempionātā vilšanos vakar piedzīvoja Madrides "Real", kas savā laukumā nespēja pieveikt "Real Valladolid" – 1:1. Sašutis pēc spēles bija komandas galvenais treneris Zinedins Zidāns.

"Protams, ka mēs nevaram būt apmierināti ar rezultātu. Lai gūtu vārtus, bija nepieciešamas 83 minūtes, un pat tad nespējām nosargāt pārsvaru. Tas liek manām asinīm vārīties," teica Zidāns. Madrides vienībai visas spēles garumā piederēja teritoriāls pārsvars, un šķita, ka Karima Benzemā precīzais sitiens būs uzvaru nesošais, tomēr citās domās bija Serdži Gvardiola.

"Ielaistajos vārtos kopā sakrājās viss. Nav nekādu jautājumu par fizisko sagatavotību, arī karstums ietekmēja abas komandas. Otrajā puslaikā mēs izskatījāmies sliktāk nekā pirmajā. Tomēr pēc gūtajiem vārtiem ir jāprot aizvest spēli līdz uzvarai. Beidzot iesitām, un pēc tam vajadzēja izturēt."

"Real" pamatsastāvā devās Garets Beils, Hamess Rodrigess un Isko – trīs futbolisti, kuriem nebija paredzēta vieta Zidāna jaunās sezonas modelī, tomēr apstākļi piespieda izvēlēties šādu risinājumu. Hamess vēlāk tika nomainīts, tomēr franču speciālists pauda prieku par viņa sniegumu. "Viņš tika nomainīts, jo sajuta sāpes. Esmu apmierināts ar to, ko viņš parādīja," teica Zidāns.

"Manā mutē ir palikusi nepatīkama garša. Mēs paveicām pašu grūtāko lietu un iesitām vārtus. Taču pēc tam viņi izlīdzināja. Problēma nebija pazaudētā bumba – tā mēdz notikt. Mēs izvēlējāmies nepareizās pozīcijas, un tas gan nav pieļaujams. Skaidrs, ka tobrīd bija jāņem bumba un jātriec tā ellē ratā," skarbs bija Zidāns.

"84. minūtē ir jāspēlē praktiskāk. Mums krietni jāuzlabo sniegums. Taču šādas dienas gadās, un tas ir jāpieņem. Jebkura komanda var tevi pieveikt, taču ir jāaizvada pilnas 90 minūtes."

Izmantotie resursi:
https://en.as.com/en/2019/08/24/foo...
https://www.marca.com/en/football/r...