Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

"Santiago Bernabeu" pēc rekonstrukcijas būšot labākais stadions pasaulē

"Santiago Bernabeu" pēc rekonstrukcijas būšot labākais stadions pasaulē
Foto: EPA/Scanpix

Spānijas futbola grands Madrides "Real" atklājis mājas stadiona "Santiago Bernabeu" rekonstrukcijas plānus, bet kluba prezidents Florentīno Peress norādījis, ka 2023. gadā tas būs "labākais stadions pasaulē".

Jau iepriekš bija zināms, ka "Santiago Bernabeu" rekonstrukcijai paredzēts tērēt 525 miljonus eiro, bet tagad atklātībā nonākuši plānotās rekonstrukcijas rezultāta datorizēti attēli. Rekonstrukcijas darbi sāksies jau šajā vasarā, bet pabeigt tos plānots pēc četriem gadiem.

Paredzams, ka rekonstruētajā stadionā būs 360 grādu tablo, tam būs izbīdāmais jumts un tērauda ārējā apdare, kas ļaus projicēt attēlus uz stadiona ārējās virsmas. Tiks mainīts arī sēdvietu izkārtojums, taču tā ietilpība saglabāsies aptuveni 81 tūkstoša robežās. Līdzīgi kā Anglijas Premjerlīgas kluba "Tottenham Hotspur" jaunajā stadionā arī "Santiago Bernabeu" plānots piedāvāt dažādas izklaides iespējas, lai cilvēkus tajā noturētu pēc iespējas ilgāku laika posmu. Rekonstrukcijas darbu laikā Madrides "Real" komanda turpinās spēlēt "Santiago Bernabeu" stadionā.

"Šis ir galīgais punkts, lai uzsāktu atskaiti līdz arhitektūras inovācijām mūsu stadionā," norādījis Peress. "Stadions kļūs par lielisku avangardu un universālu ikonu. Atrazdamies Madrides sirdī, tas būs labākais stadions pasaulē."

"Mūsdienīgāks, ērtāks un drošāks. Ar jaunām brīvā laika pavadīšanas un ēdināšanas vietām, kur visprogresīvākās tehnoloģijas nodrošinās līdzjutējiem jaunu pieredzi. Tas būs viens no lielākajiem "Real" nākotnes projektiem, un, protams, arī viens no lielākajiem projektiem Madrides pilsētā," uzsvēris kluba prezidents.

Izmantotie resursi:
https://www.theguardian.com/football

     [+] [-]

, 2019-04-05 17:57, pirms 2 gadiem
Lieliski, Barsai būs lielāks treniņlaukums

  +4 [+] [-]

, 2019-04-05 18:08, pirms 2 gadiem
sabikas rakstīja: Lieliski, Barsai būs lielāks treniņlaukums
Kāds youtube komentus lasījis
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja