Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Vārtsargs Zommers pārceļas uz Japānas 4. līgu

Andrejs Siliņš

Vārtsargs Zommers pārceļas uz Japānas 4. līgu
Kristaps Zommers (baltajā formā). Foto: Mārtiņš Sīlis

23 gadus vecais latviešu futbola vārtsargs Kristaps Zommers, kurš pagājušajā sezonā uzspēlēja "Liepājā", pārcēlies uz Japānu un pievienojies pēc spēka ceturtās līgas klubam "Nara".

Japānas futbola piramīdā pirmās trīs divīzijas organizē Japānas Profesionālā futbola līga, bet virknei klubu piešķirts kandidāta statuss - šie klubi tiek ilgtermiņā monitorēti ar mērķi kādu dienu tikt uzņemtu Japānas Profesionālajā futbola līgā, kādā no trim divīzijām. Starp šiem klubiem ir arī Japānas senās galvaspilsētas Naras organizācija, kurā jauno sezonu aizvadīs Kristaps Zommers.

Pērnsezon Zommers, kurš pirms nedēļas atzīmēja savu 23. dzimšanas dienu, pēc vairākiem gadiem Itālijas zemākajās līgās atgriezās dzimtenē un pievienojās "Liepājai". Tās sastāvā Zommers, kurš pārstāvējis Latvijas jaunatnes izlases, aizvadīja sešas spēles Virslīgā, izcīnot divas uzvaras.

Naras komanda pagājušajā sezonā izcīnīja astoņas uzvaras un sakrāja 34 punktus 30 mačos, paliekot 14. vietā 16 komandu konkurencē savā līgā. Arī šajā sezonā tajā spēlēs 16 klubi, no tiem ar Japānas Profesionālās līgas kandidāta statusu būs četri. Šī būs "Nara" sestā sezona līgā.

Komandas mājvieta ir Konoikes stadions, kurā ir vietas vairāk nekā 30 000 futbola mīļotāju.

Izmantotie resursi:
奈良クラブ | NARA CLUB Official Site | 奈良クラブ ...

  +4 [+] [-]

, 2020-01-15 12:02, pirms nedēļas
Nu plus mīnuss tas ir karjeras beigas, jocīgi likās ka ir potenciāls

  +1 [+] [-]

, 2020-01-15 12:08, pirms nedēļas
Virslīga gadījumā nav specīgāka par Japānas 4. līgu, kas nemaz nav profesionāla līga? Te tiešām izskatās, ka karjera čalim iet uz leju, ja pat profesionālās līgās nevar noturēties...

  -1 [+] [-]

, 2020-01-15 12:10, pirms nedēļas
Ievērības cienīga ziņa!? Sportacentrs pavisam sajucis!

  +5 [+] [-]

, 2020-01-15 12:24, pirms nedēļas
Alpaville rakstīja: Ievērības cienīga ziņa!? Sportacentrs pavisam sajucis!
Ir jau gan savā ziņā - kaut vai lai tauta padiskutētu, kā tas nākas, ka knapi 23 gadu jubileju nosvinējušam U-izlašu vārtsargam tāda no malas diezgan neizskaidrojama karjeras attīstība. Tiešām Japānas 4.līgā ir tik ļoti labāks futbols vai dāsnāks atalgojums par virslīgas vai dažāda līmeņa Eiropas līgu piedāvāto? Varbūt kaut kādi nefutbola iemesli - ieskatījies kādā japānietē vai tamlīdzīgi?

  +2 [+] [-]

, 2020-01-15 12:27, pirms nedēļas
A nafig spēlēt kaut kādās Lietuvās, Latvijās, Polijās, Baltkrievijās, Ukrainās un Krievijās, ja var spēlēt un dzīvot Japānā? Darbs dzīvē nav viss.

  +4 [+] [-]

, 2020-01-15 12:50, pirms nedēļas
Tik tiešām - cik daudziem ir piedāvāts darbs Japānā? Un kādas var būt perspektīvas, spēlējot Latvijā, Liepājā? Latvijā vienmēr pagūs atgriezties, bet iespēju padzīvot Japanā būtu muļķīgi neizmantot!

     [+] [-]

, 2020-01-15 13:11, pirms nedēļas
Jā, kad spēlēja jauniešu līgās Itālijā, likās, ka nākotnē varētu pat mēģināt izsisties vismaz līdz Serie B. Varbūt pat līdz kādai Itālijas čempja komandai. Bet nu 4. divīzija Japānā... Gan jau, kā te minēja, tie varētu būt ar futbolu nesaistīti iemesli.

     [+] [-]

, 2020-01-15 14:04, pirms nedēļas
Forša pilsēta!

     [+] [-]

, 2020-01-15 17:49, pirms nedēļas
Padzīvot Japānā ,protams būs liela dzīves pieredze.No futbola viedokļa skatoties ,nezinu.Pagaidīsim,gan jau ar laiku atgriezīsies,tad arī uzzināsim.

     [+] [-]

, 2020-01-15 22:09, pirms nedēļas
Pandora rakstīja: Tik tiešām - cik daudziem ir piedāvāts darbs Japānā? Un kādas var būt perspektīvas, spēlējot Latvijā, Liepājā? Latvijā vienmēr pagūs atgriezties, bet iespēju padzīvot Japanā būtu muļķīgi neizmantot!
Pasauli aplūkot un eksotiskās valstīs parasti brauc uzspēlēt, kad karjera pāri ekvatoram un radikālu perspektīvu tiešām vairs nav. Kā Romanovs Indonēzijā 30+ gadu vecumā. Ne jau no junioru vecuma izaudzis puika, kas vēl (es pieņemu) cer uz kaut kādiem profesionāliem sasniegumiem. Vienīgais teorētiskais scenārijs, ja apzināti grib veidot karjeru Āzijas futbola tirgū, bet no kurienes 23 gadus vecam Itālijā spēlējušam latvietim tādi plāni?