Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

"Jagiellonia" noliedz izskanējušās baumas par šķiršanos no Šteinbora

Emils Ozerinskis

"Jagiellonia" noliedz izskanējušās baumas par šķiršanos no Šteinbora
Pāvels Šteinbors. Foto: Jagiellonia

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors šajā nedēļā nonāca Polijas futbola mediju uzmanībā, izplatoties runām par viņa iespējamo šķiršanos no "Jagiellonia", taču šodien Polijas Ekstraklases klubs šīs baumas noliedzis.

Latvijas futbola žurnālistu un apskatnieku vērtējumā otro gadu pēc kārtas par Latvijas labāko futbolistu atzītais Pāvels Šteinbors aizvakar nonāca baumu mutulī. Polijas medijos izskanēja runas, ka Latvijas futbolista komanda "Jagiellonia" lielāku lomu komandas vārtos vēloties uzticēt poļu jaunietim Ksavjeram Dzekoņskim un briestot Ekstraklases kluba šķiršanās no Latvijas izlases vārtsarga.

Polijas klubs šodien gan savā mājas lapā publicējis paziņojumu, noliedzot izskanējušās baumas. Bjalistokas "Jagiellonia" uzsvērusi, ka līgums starp klubu un 35 gadus veco Latvijas futbolistu vēl aizvien ir spēkā un komanda svētdien izlidos uz treniņnometni Turcijā ar Šteinboru ierindā.

Pieredzējušais Pāvels Šteinbors stabili iekārtojies Polijā kopš 2013. gada, tikai vienu gadu šajā periodā nepavadot šīs valsts futbolā, uz sezonu pārceļoties uz Kipru. Kopš 2016. gada vārtsargs bijis viens no vadošajiem Gdiņas "Arka" futbolistiem, bet pagājušajā vasarā, pēc "Arka" izkrišanas no Ekstraklases, Šteinbors pārcēlās uz "Jagiellonia".

Rudens periodā Šteinbors Bjalistokas komandas rindās nospēlēja astoņus mačus. Pie vairāk spēlēm liedza tikt savainojums, kas novembra sabraukumā lika Šteinboram izlaist arī Latvijas izlases mačus.

Izmantotie resursi:
Jagiellonia - Aktualności