Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Jaunais īpašnieks par "Skonto" kompleksu jau pilnībā norēķinājies

Jānis Celmiņš

Jaunais īpašnieks par "Skonto" kompleksu jau pilnībā norēķinājies
Skonto stadions
Foto: www.lff.lv

Jau vēstīts, ka AS "Reverta" valdījumā esošais "Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro ir pārdots tā jaunajam īpašniekam - SIA „SSA”. Kā portāls Sportacentrs.com uzzināja, vēršoties pie "Reverta" pārstāvjiem, interesi par "Skonto" kompleksu iegādi izrādīja vairāki investori. Pēc rūpīgas izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts SIA "SSA" piedāvājums. Šā gada 15.jūlijā darījums, tostarp naudas pārskaitījums, tika pilnībā pabeigts.

„”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem „Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus”, skaidro „Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei. Jau vēstīts, ka Sabiedrība ar ierobežu atbildību "SSA" dibināta 2011. gadā ar pamatkapitālu viena lata apjomā. "Latvijas Vēstneša" publicētajā komercreģistrā 2013. gada jūnijā norādīts, ka par "SSA" valdes locekli ar tiesībām pārstāvēt uzņēmumu iecelts Vladimirs Koļesņičenko. Viņš tikai pirms pāris dienām atkāpās no futbola kluba "Skonto" prezidenta amata.

Atbalstot sporta attīstību Latvijā un rūpējoties par sporta profesionāļiem un entuziastiem, 2012.gada 16.jūlijā „Reverta” kā sociāli atbildīgs uzņēmums bija noslēdzis līgumu ar SIA „SSA”, tādējādi nodrošinot stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu. 2013.gada septembrī objekts „Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik AS „Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija „Skonto” stadiona iegāde un attīstība. Ilgstošu kredītsaistību nepildīšanas dēļ 2011.gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – AS „Reverta”.

  +8 [+] [-]

, 2014-07-17 09:29, pirms 6 gadiem
Atkal Indriksons?
Slēpts komentārs: Skudriniekss

  +3 [+] [-]

, 2014-07-17 09:31, pirms 6 gadiem
Bēdīgi, ko lai saka!

  -4 [+] [-]

, 2014-07-17 09:32, pirms 6 gadiem
Indriksons pilda solīto - stadionu ir atpircis.
Tagad laiks klubam. un jā, klubs šobrīd nepieder Indriksonam, bet citiem, tādēļ arī līdz šim nauda netika ieguldīta, jo nebija jēgas.

Tagad sākts ceļš, lai atpirktu arī to un paceltu vecajā līmenī!

  -1 [+] [-]

, 2014-07-17 09:47, pirms 6 gadiem
Kā portāls Sportacentrs.com uzzināja [..]

Es zinu kā - no delfiem!

     [+] [-]

, 2014-07-17 09:57, pirms 6 gadiem
nu super! beidzot varēs jaukt nost,,

  +6 [+] [-]

, 2014-07-17 10:19, pirms 6 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Kads tur brīnums? Visiem sportistiem, kas ir bijuši augsta līmeņa, ir nauda, kuru pēc sporta gaitām ieguldīt.
Sākumā iemaksā drošības naudu, 1.25 miljoni, tagad visu pārējo. Tas ir normāli, ka sportists norēķinājās.
Koļesņičenko karjeras laikā nopelnījis virs miljona? Ak Tu naivais cilvēks. Nav viņš tādu naudu vienkopus dzīvē redzējis. To EUR 1,4 mikrouzņēmumā gan. Zēns strādā par izkārtni.

  +1 [+] [-]

, 2014-07-17 11:17, pirms 6 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Kads tur brīnums? Visiem sportistiem, kas ir bijuši augsta līmeņa, ir nauda, kuru pēc sporta gaitām ieguldīt.
Sākumā iemaksā drošības naudu, 1.25 miljoni, tagad visu pārējo. Tas ir normāli, ka sportists norēķinājās.
Ja tas būtu Barselonas vai MU stadions, tad tāds variants nebūtu izslēgts, bizness, bet Latvijā par savu naudu pirkt miljonus vērtu stadionu vai arēnu, pilnīgi izslēgts. Kredīts-ķīlā stadions.

  +3 [+] [-]

, 2014-07-17 11:45, pirms 6 gadiem
Nemazinās bažas par Latvijas sporta bāzu nākotni
LSM.LV / Nemazinās bažas par Latvijas sporta...

''Ja pēc pārdošanas sporta bāze turpinās savas pamatfunkcijas un kalpos futbolam, tas būtu labi, taču atceramies arī, ka savulaik bija "Dinamo" stadions, tad pasaules hokeja čempionāta laikā tur bija vēlāk nojauktā hokeja halle, kam speciāli tika iedoti līdzekļi, kā arī savulaik bija stadions Lielupē, kur tagad atrodas "Rimi".

Paliek jautājums, vai savulaik par sviestmaizi iegūtais "Skonto" stadions tagad nekļūst par privātīpašumu tiem pašiem vēžiem, tikai citās kulītēs? Piemēram, ja stadiona jaunā īpašnieka - viena lata pamatkapitāla SIA "SSA" - valdē ir savulaik ilggadējs "Skonto" spēlētājs un Indriksona domubiedrs Koļesņičenko, tad kas ir stadiona īstenais saimnieks?''

  +2 [+] [-]

, 2014-07-17 12:03, pirms 6 gadiem
Ar interesi skatīsimies tālāko attīstību tagad jau prihvatizētajā teritorijā.

     [+] [-]

, 2014-07-17 12:26, pirms 6 gadiem
kas talāk ?
kā ar izlases spēlēm rudenī ?
kur uzņemsim 12.06.15. NED komandu ar tūkstošiem Holandes fanu ?

  -1 [+] [-]

, 2014-07-17 13:15, pirms 6 gadiem
Dinamo'1988 rakstīja: kas talāk ?
kā ar izlases spēlēm rudenī ?
kur uzņemsim 12.06.15. NED komandu ar tūkstošiem Holandes fanu ?
Tur arī uzņemsim

  +1 [+] [-]

, 2014-07-17 14:57, pirms 6 gadiem
tada 3ada sajuta

1. labi ka valsts kase atgust naudu un LV limenim nav slikta shii summa.
2. Bet no otras puses taa nauda ka mes visi zinam neaizies labos, vajadzigos darbos, bet pazudis zilajas tales, kas viegli nak tas viegli aiziet.
3. Nevar zinat kam pardots stadions, var patiesam gadities , kundziniem kam ruup tikai biznesa intereses un driiz jau bus nost.

Ja taa notiks tad V. Kolesnichenko ir saja SSA organizacija un ja patiesam stadionam bus gals, tad tas bus japienem kaa Kolesnichenko darbins un par sadu ricibu un nodevibu futbolam, es neredzu sho personu kaa pienacigu but tuvu stavosam latvijas futbolam, protams tas ir scenarijs, vel paragri nevienu neapvainoju, bet varbutiba ir, jo LV valda biezi maki, nevis etika vai patriotisms pret sportu , kulturu cilvekiem!

     [+] [-]

, 2014-07-18 11:48, pirms 6 gadiem
Redzēsim, kā attīstīsies tālākie notikumi, bet nu šī gada spēles noteikti vēl tiks aizvadītas Skoņķikā. Tālākie plāni jau zināmi tikai pašiem SSA, ko ar stadionu iesāks. Kas notiek ar Barona ielas stadiona plānu? Dīkstāve turpinās?