Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Balsojums: 2014. gada labākais Latvijas futbolists - Andris Vaņins

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Balsojums: 2014. gada labākais Latvijas futbolists - Andris Vaņins
Priekšplānā Edgars Gauračs, Kaspars Gorkšs, Oļegs Laizāns un Andris Vaņins ar tikko izcīnīto Baltijas kausu
Foto: Romāns Kokšarovs (f64)

Šveicē spēlējošais vārtsargs Andris Vaņins atzīts par Latvijas labāko futbolistu 2014. gadā, liecina futbola apskatnieku Ilvara Koscinkeviča un Edmunda Novicka veiktā aptauja, kurā piedalījās 29 Latvijas sporta žurnālisti.

Kāpēc nolēmām veikt aptauju?

Šī gada 5. novembrī Latvijas Futbola federācija (LFF), balstoties uz LFF Nacionālo izlašu treneru padomes viedokli, paziņoja sešus pretendentus uz 2014. gada Latvijas labākā futbolista balvu. Tie bija vārtsargs Aleksandrs Koliņko, aizsargs Kaspars Gorkšs, pussargi Artūrs Zjuzins un Jānis Ikaunieks, kā arī uzbrucēji Valērijs Šabala un Artjoms Rudņevs. Visu cieņu šai padomei, tomēr mulsināja, ka labāko pulkā netika iekļauts iepriekšējā gada uzvarētājs vārtsargs Andris Vaņins, kurš nu jau par tradīciju kļuvušajā LFF aptaujā triumfēja arī 2008. gadā. Lai arī mūsu vārtsargs 17. augustā iedzīvojās savainojumā un kopš tā laika oficiālos mačos nav piedalījies, nebūsim ar tik īsu atmiņu! Lielā mērā tieši Andra sniegums Latvijai šī gada maijā nodrošināja Baltijas kausu – viņš abos mačos tika atzīts par labāko spēlētāju!

Arī Šveices Superlīgā Vaņins kā allaž gozējās starp labākajiem vārtsargiem, gada pirmajā pusē aizvadot 18 spēles un vēl piecas pagūstot nospēlēt jaunajā 2014./15. gada sezonā. Galu galā, Vaņinam ar visu traumu 2014. gadā nospēlētās 23 spēles (visās, protams, 90 minūtes) Šveices Superlīgā būtībā ir labāks rādītājs nekā vairumam no citiem pretendentiem attiecīgajā nacionālajā čempionātā - Rudņevam 24 spēles (11 nākot uz maiņu), Gorkšam 16 spēles, Koliņko 13 spēles, Šabalam 16 spēles (no tām 9 Virslīgā, bet Kiprā visos 7 mačos nāca uz maiņu). Nevienam no šiem četriem savainojumi netraucēja spēlēt vairāk un biežāk... No LFF pretendentiem vairāk minūšu nospēlēja tikai Zjuzins (29 spēles) un Ikaunieks (32 spēles, taču tikai Virslīgā).

Vaņina neiekļaušana LFF kandidātu pulkā mudināja mani un ”Sporta Avīzes” žurnālistu Ilvaru Koscinkeviču sarīkot pašiem savu aptauju. Galu galā ”Sporta Avīze” tādu jau gadiem bija rīkojusi, taču pēc žurnāla formāta maiņas tā vairs nebija dienas kārtībā, bet negribējās tradīciju lauzt. Nemaz nerunājot par to, ka šādas aptaujas ir labs veids, kā uzslavēt mūsu labākos, kas ikdienā nemaz tik bieži nenotiek. Ņemot vērā, ka kopš pagājušā gada LFF no aptaujas dalībnieku pulka izslēgusi žurnālistus, mēs ar kolēģi šī gada aptaujā nolēmām uzrunāt tikai šīs profesijas pārstāvjus.

Kā mēs to darījām?

Mūsu aptaujas sistēma bija ļoti demokrātiska. Katrs tās dalībnieks bez jebkādiem ierobežojumiem drīkstēja izvēlēties jebkurus sešus Latvijas futbolistus, kurus šogad uzskata par labākajiem. Tā teikt, brīvais balsojums.

Latvijas sporta un vēl jo vairāk futbola žurnālistu loks nav plašs, tāpēc centāmies iekļaut pēc iespējas vairāk šīs sporta spēles lietpratējus no lielākajiem medijiem, dodot iespēju izteikt viedokli arī reģionālajiem medijiem. Kopā nobalsoja 29 žurnālisti. Zemāk aplūkojama tabula ar balsojuma rezultātiem. Piebildīsim, ka bija sekojoša punktu piešķiršanas kārtība: 6. vietai - viens punkts, 5. vietai - divi, 4. vietai - trīs, 3. vietai - četri, 2. vietai - pieci, bet 1. vietai – seši.

Kritēriji

Šajā un daudzās tamlīdzīgās aptaujās, kur tiek noteikts ”labākais”, sarežģītākais un filozofiskākais jautājums ir – kādi ir kritēriji, ar kuriem nosakām labākos? Šādās aptaujās droši vien ir grūti salīdzināt valstsvienībā un klubā iespēto. No vienas puses, valstsvienība ir daudz svarīgāka valsts goda un karoga aizstāvēšanā, no otras - gada laikā tā aizvada pamaz spēļu un ir lielāks nejaušības moments, kas var ietekmēt futbolista dalību tajā - sportiskā veiksme, traumas, izlases trenera izvēle, konkurence attiecīgajā pozīcijā un tā tālāk. Tikmēr klubā futbolisti pelna savu maizīti, aizvada daudz vairāk spēļu un lielākoties - plašā nozīmē - ”saņem to, ko pelnījuši”. Tāpat sarežģīti novērtēt, cik bargi ”sodīt” futbolistu par traumas dēļ izlaistiem diviem vai četriem mēnešiem. Un tā varētu turpināt.

Veidojot šo aptauju, mēs dalībniekiem nekonkretizējām kritērijus un būtībā atstājām katram brīvu izvēli ar ”labākais 2014. gadā” saprast to, kas katram pašam šķiet tuvāks un pareizāks. Iespējams, tāpēc noteiktu žurnālistu izvēles bija tik krasi atšķirīgas. Taču mēs, aptaujas veidotāji, tomēr ceram, ka kopējais rezultāts daudz maz atspoguļo patieso futbolistu iespēto. Daži aptaujas dalībnieki savu izvēli vēlējās papildināt arī ar iztirzājumu jeb pamatojumu šādai TOP6 izvēlei. Zem balsojuma tabulas, uzspiežot pogu - ”vairāk”, varat aplūkot visu to dalībnieku skaidrojumus, kuri tādus iesniedza.

Rezultāti

Kā redzams tabulā, vismaz vienu punktu ieguvuši 20 spēlētāji (no viņiem četri nosaukti pa reizei, bet pārējie 16 - vismaz četras reizes), bet žurnālistu aptaujā uzvarējis Andris Vaņins! Lai gan viņu 1. vietā likuši mazāk nekā puse balsojušo (12 no 29), iegūto punktu skaita ziņā viņš tuvāko sekotāju Valēriju Šabalu apsteidzis visai ievērojami – par 19 punktiem. Jāsaka, ka izkristalizējās arī izteikts labāko sešinieks – Vaņins, Šabala, tālāk Artūrs Zjuzins, Jānis Ikaunieks, Kaspars Gorkšs un Artjoms Rudņevs. Sešinieku noslēgušajam Rudņevam 51, bet tikmēr 7. vietu ieguvušajam Kasparam Dubram - 37 punkti. Uzreiz 10 futbolisti vismaz reizi ielikti 1. vietā, bet vairāk par vienu reizi šādu godu izpelnījušies tikai četri - Vaņins (12 reizes), Šabala (6), Koliņko (3) un Gorkšs (2). Paskatoties, cik reižu katrs futbolists iekļauts labāko sešiniekā, sekojoša aina – uz pārējo fona izceļas četrinieks Šabala, Ikaunieks, Vaņins, Zjuzins un tad seko trijnieks Rudņevs, Gorkšs, Dubra.

Ja mūsu aptaujas sešinieku salīdzinām ar LFF kandidātiem, ir divējāds secinājums. No vienas puses, pieci no sešiem futbolistu uzvārdiem sakrīt, un varētu teikt, ka LFF Nacionālo izlašu treneru padomes un žurnālistu domas ir līdzīgas. Taču, no otras puses – vienīgā nesakritība skar žurnālistu aptaujas uzvarētāju Vaņinu. Tikmēr žurnālisti vienu no LFF izvirzītajiem kandidātiem Aleksandru Koliņko ierindojuši tikai 8. vietā. Te gan atkal jāuzsver – svarīgi ir kritēriji/metodoloģija, un tā var būtiski atšķirties.

Lūk, balsojumu rezultāti:

BalsotājsMedijs1.vieta2.vieta3.vieta4.vieta5.vieta6.vieta
A.SuveizdaSportacentrs.com Vaņins GorkšsRudņevsZjuzinsBulvītisŠabala
A.ZaharovsVSB Šabala VaņinsGorkšsCauņaRudņevsJ.Ikaunieks
A.KreipānsNRA Šabala ŠteinborsVaņinsZjuzinsRudņevsGorkšs
A.AuziņšLTV Vaņins ŠteinborsŠabalaE.VišņakovsZjuzinsJ.Ikaunieks
A.SudmalisKurzemes Vārds Vaņins RudņevsGorkšsCauņaJ.IkaunieksŠabala
A.Vaidersparsportu.lv Dubra RudņevsŠabalaJ.IkaunieksŽigajevsŠteinbors
E.NovickisSportacentrs.com Vaņins ZjuzinsGorkšsRudņevsBulvītisDubra
G.Kreceristvnet.lv Gorkšs J.IkaunieksVaņinsDubraŠabalaE.Višņakovs
G.Galkinslsm.lv Šabala RudņevsZjuzinsGorkšsJ.IkaunieksVaņins
I.StūriškaLatvijas Avīze Šabala ZjuzinsVaņinsRudņevsJ.IkaunieksDubra
I.KoscinkevičsSporta Avīze Vaņins ZjuzinsŠabalaGorkšsRudņevsJ.Ikaunieks
I.PoļakovsDiena Cauņa GorkšsVaņinsZjuzinsŠabalaGabovs
I.ĀboliņšPlayboy Vaņins ŠteinborsBulvītisRudņevsZjuzinsGutkovskis
J.LazdānsLatvijas Radio Gorkšs VaņinsZjuzinsŠabalaJ.IkaunieksGutkovskis
J.VugulsVSB Freimanis VaņinsRudņevsIkstensLazdiņšCauņa
K.GirvičsSports Vaņins ŠabalaBulvītisZjuzinsJ.IkaunieksKoliņko
K.UpenieksJelgavasVēstnesis Vaņins ZjuzinsGauračsJ.IkaunieksŠabalaDubra
L.LizbovskisLNT Šabala RudņevsKoliņkoGorkšsJ.IkaunieksZjuzins
M.TimofejevsLTV Koliņko ZjuzinsDubraGorkšsŠabalaJ.Ikaunieks
M.Koroļovsuefa.com Koliņko DubraZjuzinsJ.IkaunieksE.VišņakovsCauņa
M.OsisSportacentrs.com Vaņins ZjuzinsŠabalaRudņevsDubraJ.Ikaunieks
P.NeimanisVentas Balss Zjuzins ŠabalaDubraŠteinborsGauračsJ.Ikaunieks
R.Vīksneonenilup.com Gauračs J.IkaunieksIkstensŽigajevsGutkovskisE.Višņakovs
S.KuzņecovsLatgales Laiks J.Ikaunieks GutkovskisGauračsŽigajevsDubraIkstens
T.ĀrmanisLETA Vaņins DubraJ.IkaunieksZjuzinsRudņevsŠabala
U.Strautmanisdelfi.lv Šabala KoliņkoBulvītisGorkšsFertovsŽigajevs
V.NikansBNS Vaņins GauračsŠabalaKoliņkoZjuzinsGorkšs
V.Plaudisbijušais žurnālists Vaņins ŠabalaZjuzinsDubraIkstensJ.Ikaunieks
V.IvanovsVesti Segodnya Koliņko J.IkaunieksGauračsRudņevsGutkovskisŠteinbors
VietaFutbolists Punkti 1.v.2.v.3.v.4.v.5.v.6.v.Reizes*
1.Andris Vaņins 104 123400120
2.Valērijs Šabala 85 63514322
3.Artūrs Zjuzins 74 16453120
4.Jānis Ikaunieks 53 13136721
5.Kaspars Gorkšs 51 22350214
6.Artjoms Rudņevs 51 04254015
7.Kaspars Dubra 37 12222312
8.Aleksandrs Koliņko 31 3111017
9.Edgars Gauračs 25 1130106
10.Pāvels Šteinbors 20 0301026
11.Nauris Bulvītis 16 0030205
12.Aleksandrs Cauņa 14 1002025
13.Vladislavs Gutkovskis 11 0100225
14.Kaspars Ikstens 10 0011114
15.Jurijs Žigajevs 9 0002114
16.Eduards Višņakovs 7 0001124
17.Gints Freimanis 6 1000001
18.Artis Lazdiņš 2 0000101
18.Aleksandrs Fertovs 2 0000101
20.Vladislavs Gabovs 1 0000011

"*" - cik reizes attiecīgais futbolists iekļauts TOP6 (informatīvs rādītājs, kam nebija nozīmes vietu sadalījumā)

Dažu balsotāju skaidrojumi (lai redzētu, spied pogu "vairāk")

Iļja Poļakovs: "Esmu novērojis, ka ir ļoti daudz strīdu par to, kādi kritēriji tad īsti jāņem vērā, nosakot labākos futbolistus, un arī man, šķiet, ir savs skatījums uz to. Ja man prasa nosaukt labākos, es ar to saprotu meistarīgākos, un tam līdz ar to nav absolūti nekāda sakara ar to, kādos klubos un līgās cilvēks spēlējis, vai vispār ir spēlējis, cik vārtu guvis utt. Respektīvi - mans saraksts būs vienkārši, manuprāt, seši meistarīgākie Latvijas futbolisti, neņemot vērā ne spēļu praksi, ne veselības stāvokli, ne ko citu. Līdz ar to tam "2014. gadā" ir tāda sekundāra nozīme šajā sarakstā."

Mihails Koroļovs:
"1. Koliņko: Redzēju Sašu Portugālē "Euro2004", redzu tagad - apbrīnojami, bet būtībā nekas nav mainījies! Vienkārši fenomenāli.
2. Dubra: Pats stabilākais, lieliskākais un mūsdienīgākais Latvijas čempionāta futbolists. Forši, ka to beidzot saprata izlasē. Novēlu Kasparam atkārtot cita Kaspara karjeru - slaveno kaimiņu aizsardzības centrā izlasē.
3. Zjuzins: Pats talantīgākais Latvijas pussargs, kurš, un es to ļoti labi zinu, paveicis gigantisku darbu, lai nonāktu šī brīža līmenī. Mūsu izlase bez "Zjugas" vispār aizmirst, kas tas ir - domāt par uzbrukumu.
4. Ikaunieks: Neviens no Latvijas futbolistiem šosezon nav veicis tik iespaidīgu uzrāvienu. Līdz Mārim Verpakovskim, protams, viņam vēl ļoti tālu, taču brīžiem Jāņa darbības liek atminēties šī brīža "Liepājas" prezidentu.
5. E.Višņakovs: Būtībā Eģiks kā nopietns futbolists veidojās manu acu priekšā un tagad redzu, ka viņš par tādu patiešām praktiski izveidojies. Turklāt viņam joprojām ir milzīgas progresa iespējas.
6. Cauņa: Objektīvi, protams, tie paši Šteinbors vai Gabovs vairāk pelnījuši atrasties šai topā, taču vēlos atbalstīt Sašu viņa varonīgajā cīņā ar traumām."

Ivars Āboliņš:
"1. Vaņins: Stabila pirmā gada daļa Šveicē, labi nospēlēja Baltijas kausā. Kopumā, ja atskaita traumu, veiksmīga sezona.
2. Šteinbors: Izlasē nav spēlējis, taču jau gada pirmajā daļā labi spēlēja Polijā, bet otro aizvadīja pat ļoti veiksmīgi. Reti kuram mūsu leģionāram bijis tik veiksmīgs gads. Jā, līga nav tā spēcīgākā, taču Šteinbors spēlē un dara to stabili.
3. Bulvītis: Gada pirmajā pusē bija stabila vērtība savā klubā Šveicē, guva uzvaras vārtus Baltijas kausa finālā, atnesot mums uzvaru un pašu kausu.
4. Rudņevs: Gada pirmajā daļā Hannover guva 4 vārtus, arī šosezon 1 vārti Bundeslīgā. Izlasē spēlējis maz un vāji, taču citi nav bijuši labāki (jā, Šabalam 3 vārti izlasē, taču katastrofāla gada otrā puse klubā, un arī pirmajā pusē spēlēja Skonto un nebija tik spožs kā pērn).
5. Zjuzins: Stabili iekarojis vietu izlases sastāvā un kļuvis par vienu no tās līderiem laukumā, arī klubā spēlē daudz un veiksmīgi.
6. Gutkovskis: Virslīgas rezultatīvākais futbolists, šosezon parādīja ļoti labu spēli Virslīgā un viņā saskatāms labs potenciāls. Iekļaušana sešiniekā mazliet avansā, taču uz lielākās daļas mūsu spēlētāju fona izcēlās ar rezultativitāti un iesist jāmāk arī Virslīgā."

Sergejs Kuzņecovs: "Savu izvēli izdarīju tikai no Virslīgā spēlējošajiem."

Agris Suveizda: "Diemžēl kandidātu izvēle bija tik vāja, ka lielākā daļa spēlētāju vai nu regulāri ārzemēs ir spēlējuši ne ilgāk kā pusgadu, vai nu ir spēlējuši vājā čempionātā (Krievijas Nacionālajā līgā), vai nu izlasē nav pamatsastāvā ("poļi"), vai ir spēlējuši tikai Virslīgā. Tādējādi, pat traumas dēļ izlaižot gada otro pusi, Andris Vaņins tik un tā gan izlasē, gan klubā kopā sasniedza vairāk nekā jebkurš cits. Cauņu, lai arī spēlējis Čempionu līgā, ar sešiem mačiem gada laikā izskatīt kā reālu kandidātu nebūtu korekti."

Edmunds Novickis: "Savā izvēlē 70% īpatsvaru devu klubā(-os) iespētajam un 30% īpatsvaru izlasē paveiktajam. Tuvākajā laikā tepat portālā Sportacentrs.com publicēšu blogu, kurā mana "matemātika" un pieņēmumi būs atspoguļoti detalizētāk."

  +6 [+] [-]

, 2014-12-02 08:57, pirms 6 gadiem
Diezgan skumji lasīt, ka nospidošais vairums kā par labāko futbolistu 1.vietā ir likuši spēlētājus, kas ļoti lielu šī gada laiku ir bijuši traumēti vai savā klubā deldē rezervistu soliņu. Tikai daži balsotāji 1.vietā ir likuši spēlētājus, kas regulāri spēlē klubā un labi sevi parādījuši izlasē.

  -4 [+] [-]

, 2014-12-02 09:03, pirms 6 gadiem
Zimīgi ka lielākā daļa par Vaņinu 1 vietā balsoja tieši SC autori, takā sarunājuši.

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 09:08, pirms 6 gadiem
kasagrande rakstīja: Diezgan skumji lasīt, ka nospidošais vairums kā par labāko futbolistu 1.vietā ir likuši spēlētājus, kas ļoti lielu šī gada laiku ir bijuši traumēti vai savā klubā deldē rezervistu soliņu. Tikai daži balsotāji 1.vietā ir likuši spēlētājus, kas regulāri spēlē klubā un labi sevi parādījuši izlasē.
Kas tavuprāt labāk - gada laikā teiksim 32 spēles virslīgā vai 3 ČL? Vai 30 Krievijas 1. līga pret 20 spēles Šveicē??

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 09:38, pirms 6 gadiem
Būtu pagaidījuši kamēr Yedlins saņem LV pasi

  +4 [+] [-]

, 2014-12-02 09:40, pirms 6 gadiem
Tiesam, divaini, Vaninu nenomineja del traumas, bet no legionariem speleja visvairak, visas sakumsastava un ar krietni labaku videjo sniegumu. Pec si gada vins tiesam bija labakais

  +3 [+] [-]

, 2014-12-02 09:47, pirms 6 gadiem
Man šķiet ka šeit tāda šautriņu mešana vien ir bijusi!
Nekas nopietns!

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 09:50, pirms 6 gadiem
Divējādas sajūtas. Pusi sezonas Andris nespēlēja un bija traumēts, bet viņa konkurenti arī maz spēlēja nopietnos mačos un tāpat daudzi mocījās ar traumām. Kas nopietni varēja apdraudēt Vaņina pozīcijas? Ja būtu vesels, tad Cauņa. Kas vēl ?Ikaunieks , Šabala ? Pāragri, ar dažām veiksmīgām spēlēm par maz. Kas vēl? Neredzu. . .

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 10:21, pirms 6 gadiem
bembists rakstīja: Būtu pagaidījuši kamēr Yedlins saņem LV pasi
Futbolā viņam nekad nebūs LV pases.

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 10:48, pirms 6 gadiem
Cik nopietni var skatīties uz šo aptauju, ja par labāko vienā versijā nosaukts Freimanis? Un par viņu nobalsojis tikai viens no 29! Vai tik nav kāda saistība ar konkrēto klubu...

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 11:06, pirms 6 gadiem
Šogad Latvijas futbolam tikai viens panākums - uzvara Baltijas kausā. Tāpēc arī tikai normāli, ka turnīra labākais spēlētājs Vaņins var būt arī labākais gada futbolists. Manuprāt, pāris spilgtas spēles izlasē ir vērtīgākas par 20 mačiem Krievijas kolhozu līgā vai mūsu skolu laukumos.

     [+] [-]

, 2014-12-02 11:06, pirms 6 gadiem
Valdis Bērziņš rakstīja: Cik nopietni var skatīties uz šo aptauju, ja par labāko vienā versijā nosaukts Freimanis? Un par viņu nobalsojis tikai viens no 29! Vai tik nav kāda saistība ar konkrēto klubu...
Saistība noteikti nav. Tīri sakritība, ka viņš ir tā paša kluba direktors.

     [+] [-]

, 2014-12-02 11:18, pirms 6 gadiem
labais tops. kur Zemļinskis?

     [+] [-]

, 2014-12-02 11:21, pirms 6 gadiem
Interesanti, ka Ikaunieku kā vienīgais izvēlējās kāds Kuzņecovs no Latgales. Neimanis gan savējo lobē.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-12-02 11:29, pirms 6 gadiem
Gaskoins_2 rakstīja: Interesanti, ka Ikaunieku kā vienīgais izvēlējās kāds Kuzņecovs no Latgales. Neimanis gan savējo lobē.
Savējos Zjuzinu, Šabalu, Gauraču un Šteinboru? Dubru nosaucu par Virslīgas labāko spēlētāju, tad skaidrs, ka likšu arī šajā aptaujā

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 11:57, pirms 6 gadiem
Pēteris Neimanis, VB rakstīja: Savējos Zjuzinu, Šabalu, Gauraču un Šteinboru? Dubru nosaucu par Virslīgas labāko spēlētāju, tad skaidrs, ka likšu arī šajā aptaujā
Da Neimanis jau no sporta galīgi neko nerubī. Tēlo kaut kādu ekspertu kas patiesībā nemaz nav.

  +4 [+] [-]

, 2014-12-02 12:48, pirms 6 gadiem
Valdis Bērziņš rakstīja: Cik nopietni var skatīties uz šo aptauju, ja par labāko vienā versijā nosaukts Freimanis? Un par viņu nobalsojis tikai viens no 29! Vai tik nav kāda saistība ar konkrēto klubu...
Vuguls tak ir Jelgavas direktors
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-12-02 13:14, pirms 6 gadiem
ziemelcuuka rakstīja: Vuguls tak ir Jelgavas direktors
Interesanti... Es Askolda vietā nopietni apvainotos!

  -1 [+] [-]

, 2014-12-02 13:29, pirms 6 gadiem
Valdis Bērziņš rakstīja: Interesanti... Es Askolda vietā nopietni apvainotos!
Askolds jau vairs neskaitās žurnālists,Vuguls gan ķipa skaitās kaut arī ir tikai komentētājs turklāt sliktākais LV komentētājs

  +4 [+] [-]

, 2014-12-02 16:25, pirms 6 gadiem
Šī aptauja arī ļauj labāk saprast, kurš ir nopietns futbola zinātājs, bet kuram vēl jāmācās.
Par Vugulu bez komentāriem- ko gan var gribēt no liela Dinamo fana? Nekas nav pret Freimani, bet kā var ielikt pirmajā vietā? Neatkarīgais žurnālists.

     [+] [-]

, 2014-12-02 16:44, pirms 6 gadiem
Ko tas Vuguls, āksts, pusi Jelgavas sabliezis savā topā? Visu cieņu šiem spēlētājiem, bet skaidrs, ka viņi ne tuvu nebija labākie. Nu tad vai nu vērtē objektīvi un neatkarīgi vai nevērtē vispār.

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 16:46, pirms 6 gadiem
Mīlas Bimbambols rakstīja: Šī aptauja arī ļauj labāk saprast, kurš ir nopietns futbola zinātājs, bet kuram vēl jāmācās.
Par Vugulu bez komentāriem- ko gan var gribēt no liela Dinamo fana? Nekas nav pret Freimani, bet kā var ielikt pirmajā vietā? Neatkarīgais žurnālists.
tak Freimanis, Ikstens un Lazdiņš tur ir, jo Vuguls ir Jelgavas direktors. Daa

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 18:57, pirms 6 gadiem
Gluži tāpat kā Virslīgas simboliskajā izlasē, šeit arī tomēr negribētos iekļaut spēlētāju, kurš pussezonu nav spēlējis. Šāds balsojums nešķiet diez ko objektīvs tādā ziņā. Ja Vaņins un Gauračs nebūtu dabūjuši traumas, viņi noteikti būtu arī mana favorītu saraksta augšgalā. Bet šoreiz tomēr Ikaunieks - lielisks sniegums Virslīgā un atzīstama debija izlasē.

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 19:04, pirms 6 gadiem
(jā, Šabalam 3 vārti izlasē, taču katastrofāla gada otrā puse klubā, un arī pirmajā pusē spēlēja Skonto un nebija tik spožs kā pērn

Skonto rindās 9 spēlēs 5 goli sezonas sākumā, izlasē 3. Par gada otro pusi klubā jāpiekrīt, bet nu Āboliņš nonāk pretrunās ar sevi.

Sak, Šabala maz spēlē otrajā gada pusē, bet Vaņins, piemēram, nespēlēja vispār.

  +2 [+] [-]

, 2014-12-02 20:02, pirms 6 gadiem
ThePower rakstīja: Kas tavuprāt labāk - gada laikā teiksim 32 spēles virslīgā vai 3 ČL? Vai 30 Krievijas 1. līga pret 20 spēles Šveicē??
3 ČL ir domātas 3 cauņas minūtes pēc gada pauzes pret City ??

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 20:58, pirms 6 gadiem
Cauņas atzīšana par labāko ir labākā gadījumā tiiik daudz uz iepriekšejo gadu rēķina. Cik tad viņš šogad ir spēlējis...

  +1 [+] [-]

, 2014-12-02 21:29, pirms 6 gadiem
Kas visiem notiek? Tak Ikaunieks bija labākais

  +1 [+] [-]

, 2014-12-03 07:53, pirms 6 gadiem
Par Vaņinu piekrītu. Tikai nav saprotāms par kādiem nopelniem sarakstā ir Šabala.

  +1 [+] [-]

, 2014-12-03 11:23, pirms 6 gadiem
Anet rakstīja: Par Vaņinu piekrītu. Tikai nav saprotāms par kādiem nopelniem sarakstā ir Šabala.
Pēdējā laikā man ir bijušas daudz diskusijas Šabalas sakarā(gan SC komentu un ne tikais)!
Viņš veidos LV uzbrukumu un viņam tur ir jābūt,tai saraksta aukšgalā,nav svarīgi kā šis spēlē,kāda šim forma laukumā,toties šī forma tiek uzturēta šādos te balsojumos!
Paši šie kas viņu bīda pat nesaprot,kādu postu nodara šim futbolistam(ar uz Kreipānu attiecas),šim puikam ir jānokāpj no augstumiem,un piebremzēt viņu var tik tad kad apkārtējie arī to sapratīs,ka jādod viņam pašam iespējas saprast kas ar viņu notiek,kāpēc neiet vairs tā spēle ....!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja