Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Futbols, notikumu kalendārs, 15.07.2019 — 21.07.2019

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 15. jūlijs

Citi Latvijas turnīri
Latvijas kauss
FK Jelgava — FK METTA 1:0

3 2 0 0

Citi Latvijas turnīri
Latvijas kauss
FK Spartaks — BFC Daugavpils 0:1

2 1 0 0

Otrdiena, 16. jūlijs

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Shkendija — Nõmme Kalju 1:2

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Banants — Čukarički 0:5

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
KÍ — Riteriai 0:0

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Saburtalo — Sheriff 1:3

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
HB — HJK 2:2

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Valletta — F91 Dudelange 1:1

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
OFK Titograd — CSKA Sofia 0:0

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Crvena Zvezda — Sūduva 2:1

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Feronikeli — The New Saints 0:1

0 0 0 0

Trešdiena, 17. jūlijs

Citi Latvijas turnīri
Latvijas kauss
FK Karosta — LDZ Cargo/DFA 18:00

2 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Chikhura — Fola Esch 19:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
FC Riga — Dundalk 19:30

3 1 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Qarabağ — Partizani Tirana 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
AIK — Ararat-Armenia 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Rosenborg — Linfield 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Ludogorets — Ferencváros 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
CFR Cluj — Astana 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Piast Gliwice — BATE 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Maribor — Valur 21:15

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Sutjeska — Slovan Bratislava 21:15

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Celtic — Sarajevo 21:45

0 0 0 0

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Tobol — Jeunesse d'Esch 15:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Kairat — Široki Brijeg 17:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Makedonija GjP — Aleshkert 17:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Teuta Durrës — FK Ventspils 18:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Inter Turku — Brøndby 18:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
RFS — Olimpija 19:00

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
FCI Levadia — Stjarnan 19:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Universitatea Craiova — Səbail 19:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
RoPS — Aberdeen 19:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Levski Sofia — Ružomberok 19:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Dinamo Minsk — FK Liepāja 19:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Cracovia Kraków — DAC 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Vaduz — Breidablik 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Neftçi — Speranţa Nisporen 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Haugesund — Cliftonville 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Milsami — FCSB 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Žalgiris — Honvéd 20:00

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Apollon — Kauno Žalgiris 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Torpedo Kutaisi — Ordabasy 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Petrocub — AEK Larnaca 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Zrinjski — Akademija Pandev 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Hapoel Be'er Sheva — Laçi 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Progrès Niederkorn — Cork City 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Engordany — Dinamo Tbilisi 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Hajduk Split — Gzira United 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Mura — Maccabi Haifa 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Vidi — Zeta 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Norrköping — St Patrick's Athletic 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Hibernians — Shakhtyor 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Kukësi — Debrecen 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Vitebsk — KuPS 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shkupi — Pyunik 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
B36 — Crusaders 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Spartak Trnava — Radnik Bijeljina 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Rangers — St Joseph's 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Kilmarnock — Connah's Quay 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Ballymena United — Malmö FF 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Domžale — Balzan 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Budućnost — Trans 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Radnički Niš — Flora 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
KR — Molde 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shamrock Rovers — Brann 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Legia Warszawa — Europa 22:00

0 0 0 0

Sestdiena, 20. jūlijs

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 22.kārta
Riga FC — BFC Daugavpils 18:00

2 0 0 0

Svētdiena, 21. jūlijs

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 22.kārta
RFS — FK Metta 16:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 22.kārta
FK Ventspils — Valmiera Glass VIA 17:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 22.kārta
FK Jelgava — FK Liepāja 18:30

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides