Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

"Bayern" prezidents: "Ter Štēgens ir labs vārtsargs, Noiers - daudz labāks!"

Andrejs Siliņš

"Bayern" prezidents: "Ter Štēgens ir labs vārtsargs, Noiers - daudz labāks!"
Marks Andrē ter Štēgens vai Manuels Noiers? Foto: Scanpix

Strīdā par to, kurš ir Vācijas futbola labākais vārtsargs - Manuels Noiers vai Marks Andrē ter Štēgens - iesaistījies arī Vācijas futbola superkluba Minhenes "Bayern" prezidents Uli Hēness, paužot atbalstu sava kluba spēlētājam Noieram.

Marks Andrē ter Štēgens pirms dažām dienām publiski pauda savu neapmierinātību ar situāciju Vācijas izlasē, kur viņš jau vairākus gadus ir aiz Manuela Noeiera muguras. Ter Štēgens nedevās laukumā arī septembra sasaukumā, ko pats nodēvēja par lielu triecienu. Noiers pēc tam vācu medijiem norādīja, ka šādi komentāri nenāk par labu izlasei, turklāt esot necienīgi pret citiem Vācijas vārtsargiem, kuri arī tiecas uz vietu izlasē.

Čempionu līgas pirmajā kārtā ter Štēgens "Barcelona" vārtos atvairīja Marko Reisa sisto 11 metru soda sitienu, atkal sabiedrībā uzjundījot diskusiju par to, kurš ir šī brīža labākais Vācijas vārtsargs. Tagad nostāju paudis arī Minhenes "Bayern" prezidents Uli Hēness, atbalstot sava kluba spēlētāju Noieru.

"Manuels Noiers bija labākais vārtsargs pasaulē daudzu gadu garumā. Viņš kādu laiku bija savainots, bet ir pilnīgi skaidrs - ja viņš atgriežas savā iepriekšējā līmenī - un viņš tajā ir atgriezies -, nav nekādu diskusiju, ka viņš ir pirmais numurs [Vācijas izlases vārtos]. Cerēju uz lielāku atbalstu no Vācijas Futbola federācijas. Mums laiku pa laikam ir problēmas ar viņiem," norādīja Hēness.

"Pirmkārt, atceros, kā trīs mūsu spēlētāji tika padzīti no nacionālās izlases ļoti sliktā veidā. Tagad ar Manuelu Noieru notiek tas pats. Nezinu, kā tu vari nerīkoties, ja kāds spēlētājs publiski nes uz āru kādu tematu, kas būtu jāpārspriež tikai ar [Vācijas izlases galveno treneri] Joahimu Lēvu. Tas nav pareizi. Mums ir sava nostāja, nākotnē neļausim tā darīt pāri mūsu spēlētājiem bez nekāda iemesla."

Hēness sava sakāmā beigās kļuva emocionāls: "Ter Štēgens ir labs vārtsargs, bet Manuels Noiers ir daudz labāks. Un pieredzējušāks. Par to nevar būt ne runas. Nevienam nekur nav nekādu šaubu par to, ka Manuels Noirs ir Vācijas labākais vārtsargs. Noiers var spēlēt [tādā līmenī] tik ilgi, cik vien ļaus veselība. Viņš vienmēr būs labākais, par to nav diskusiju."

33 gadus vecais Noiers kopš 2009. gada Vācijas izlases vārtus sargājis 90 mačos un 2014. gadā palīdzēja Vācijai izcīnīt Pasaules kausu. 27 gadus vecais ter Štēgens izlasē debitēja 2012. gadā un kopumā aizvadījis 22 spēles.

Kurš ir Vācijas šī brīža labākais vārtsargs?

  • 122

  • 82

  • 9


     [+] [-]

, 2019-09-19 12:42, pirms 4 mēnešiem
Abi vārtsargi ir augstākās klases
Slēpts komentārs: Maikl30

  +2 [+] [-]

, 2019-09-19 15:20, pirms 4 mēnešiem
Noiers kopš tiem 2 savainojumiem pāris gadus atpakaļ, dēļ kuriem nācās izlaist gandrīz gadu vairs nav tas Noiers, kas bija 5 gadus atpakaļ. Ter Štēgens jau ir labāks par viņu un liekas dīvaini, ka Joahims Lēvs izlasē viņus nerotē.

  +1 [+] [-]

, 2019-09-19 16:06, pirms 4 mēnešiem
M_Z rakstīja: Noiers kopš tiem 2 savainojumiem pāris gadus atpakaļ, dēļ kuriem nācās izlaist gandrīz gadu vairs nav tas Noiers, kas bija 5 gadus atpakaļ. Ter Štēgens jau ir labāks par viņu un liekas dīvaini, ka Joahims Lēvs izlasē viņus nerotē.
Pilnīgi piekrītu jau ilgi viņš nav tas kas bija piemēram 2014 gada PK līmenī..
Esmu Bayern līdzjutējs un redzu ka Noiers vairs nav tas pats Noiers kas bija pirms traumām.

     [+] [-]

, 2019-09-19 16:17, pirms 4 mēnešiem
Ir tāda lieta, kā uzticība, stabils sniegums. Pamatvārtsargu mainīt jēga tikai tad, ja viņš spēlē slikti, pieļauj rupjas kļūdas vairākkārt. Varbūt Noiers šobrīd nav tik labs, bet pašam Ter Štēgenam derētu atcerēties, ka viņam vēl ne tik nesen bija laba, bet arī nestabila vārtsarga slava.

  +1 [+] [-]

, 2019-09-19 23:35, pirms 4 mēnešiem
Maikl30 rakstīja: Pamulki, te neviens neruna ka vini nav augsta klases speletaji, bet kurs labaks, bet manuprat Noers ir labaks, pat ka Barsas fans to atzistu.
Tieši cik ļoti slikta ir Tava dzīve, ja Tu visiem tā brauc virsū nonstopā?
Izliecies par baigo ekspertu, bet parasti liekas, ka no futbola vispār neko nesaproti. Laikam dzīvo savā nožēlojamajā pasaulē. Mēslvabole.