Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0

Kostarikas treneris atkāpjas garlaicības dēļ, Maradona varētu trenēt Argentīnā

Rolands Eliņš

Kostarikas treneris atkāpjas garlaicības dēļ, Maradona varētu trenēt Argentīnā
Gustavo Matosass. Foto: EPA/Scanpix

Par atkāpšanos no Kostarikas futbola izlases galvenā trenera amata pavēstījis Gustavo Matosass. Kā iemeslu šim solim viņš norādījis lielās pauzes starp izlašu spēlēm un to dēļ radušos garlaicību.

Gustavo Matosass Kostarikas izlases galvenā trenera amatā pavadīja mazāk nekā gadu un vakar aizvadītajā preses konferencē pavēstīja par atkāpšanos. Viņš gan vēl vadīs izlasi piektdienas pārbaudes spēlē pret Urugvaju.

“Sapratu, ka nacionālajā izlasē es jūtos neproduktīvs,” teica Matosass. “Spēlētāji ir manā rīcībā tikai reizi divos mēnešos. Man likās, ka tikšu ar to galā, bet tomēr netiku. Nezināju, ka būt izlases galvenajam trenerim ir tik garlaicīgi. Nenožēloju, ka izmēģināju to, taču nacionālo izlasi vairs nekad netrenēšu, tas nav man domāts.”

Matosass ir savā futbolista karjerā spēlēja Urugvajas izlasē, bet kā treneris viņš ar dažādu valstu klubiem strādāja kopš 2002. gada.

Savukārt Argentīnas futbola leģenda Djēgo Maradona tuvojas brīdim, kad atgriezīsies trenera arodā, vēsta Argentīnas mediji. Viņš apspriež iespējamo pievienošanos Argentīnas augstākās līgas klubam “Gimnasia”, tiek norādīts, ka vienošanās panākta par 80%, taču pats Maradona publiski uzsvēris, ka nav ticies ar kluba pārstāvjiem.

Maradonam jūlijā bija ceļgala operācija, kuras dēļ viņš atstāja Meksikas kluba “Ascenso” galvenā trenera amatu. Meksikā Maradona bija strādājis ar panākumiem, aizvedot klubu līdz otrās līgas finālam. Interesanti, ka uz darbu “Gimnasia” rindās Maradona aicinājis arī citu bijušo Argentīnas izlases zvaigzni Gabrielu Batistutu, bet Batistuta šo piedāvājumu noraidījis, jo septembra vidū viņam pašam paredzēta operācija Šveicē.

Izmantotie resursi:
https://global.espn.com/football/co...
https://global.espn.com/football/gi...