Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Karagers: "Ronaldu vienmēr domājis, ka tiek vērtēts zemāk par Mesi"

Andrejs Siliņš

Karagers: "Ronaldu vienmēr domājis, ka tiek vērtēts zemāk par Mesi"
Krištianu Ronaldu un Lionels Mesi. Foto: Scanpix

Bijušais angļu futbolists Džeimijs Karagers, kurš tagad ir futbola eksperts medijos, uzskata, ka Krištianu Ronaldu vienmēr uzskatījis - cilvēki viņu vērtē zemāk par Lionelu Mesi, tāpēc portugālis mainījis klubus, lai pierādītu, ka ir labākais pasaulē.

32 gadus vecais argentīnietis Lionels Mesi visu karjeru pavadījis "Barcelona", kamēr 35 gadus vecais Ronaldu karjeru sāka dzimtajā Portugālē "Sporting" klubā, vēlāk sešas sezonas pārstāvēja angļu "Manchester United", kam sekoja deviņi gadi Madrides "Real", bet kopš 2018. gada futbolists pārstāv Turīnas "Juventus". Pastāv viedoklis, ka Ronaldu mainījis klubus, lai apliecinātu, ka var būt labākais vairākos labākajos čempionātos Eiropā un pasaulē.

Karagers, lūgts komentēt šādu viedokli, norāda, ka tas būtu "stulbi". "Tas ir pilnīgi muļķīgi. Mesi ir pasaules top klubā, viņš tajā ir labākais spēlētājs, viņš ir labākais Eiropā," sacīja Karagers. "Labākie sevi pierāda pret labākajiem, un tieši to arī Mesi dara. Ronaldu ir lieliski spēlējis, bet nevar kritizēt Mesi par to [ka nav mainījis komandas]. Domāju, ka tāpēc Ronaldu ir mainījis komandas. Viņš zina, ka vienmēr ticis vērtēts zemāk par Mesi, tādā ziņā Ronaldu [rīcība] ir diezgan gudra."

"Viņš var teikt, ka uzvarējis tik daudzos čempionātos, bijis labākais vārtu guvējs visās valstīs. Taču domāju arī to, ka viņš citādāku ceļu izvēlējies, lai izveidotu citādāku tēlu," turpināja Karagers. "Nevērtēju Franko Barezi un Paolo Maldīni par sliktākiem aizsargiem tāpēc, ka viņi nekad nepameta "Milan". Un tas nemainīs arī manas domas par Mesi. Kāpēc gan lai kāds vēlētos pamest "Barcelona"?"

Lionela Mesi un Krištianu Ronaldu salīdzināšana bijis mūžīgs jautājums sporta debatēs.

Izmantotie resursi:
https://www.caughtoffside.com/

  +1 [+] [-]

, 2020-03-28 05:54, pirms 7 mēnešiem
To kurš labāks vislabāk varēja redzēt savstarpējās spēlēs kad kristīnei uzdeva nervi noskatoties kā Mesi ņirgājas par real apvedot pus komandu un sitot golus.

  -3 [+] [-]

, 2020-03-28 08:29, pirms 7 mēnešiem
sveiks rakstīja: To kurš labāks vislabāk varēja redzēt savstarpējās spēlēs kad kristīnei uzdeva nervi noskatoties kā Mesi ņirgājas par real apvedot pus komandu un sitot golus.
Kad tad tas bija? Vienu reizi? Savstarpējās spēlēs Ronaldo labāks jo vnk Ronaldo ir labākais

     [+] [-]

, 2020-03-28 09:19, pirms 7 mēnešiem
Es uz skatos nedaudz savādāk. Pieņemsim, ja abus ieliktu dažādās komandās, ar vienādiem spēlētājiem un pieņemsim, ka nenotiek transfēri, tad pēc pāris gadiem komanda kurā ir Ronaldo, visticamāk, būs spēcīgāka. Kāpēc? Tāpēc, ka tāda darba ētika un tik liela sirds kā ir Ronaldo nav nevienam. Tas nenoliedzami atstāj milzīgu ietekmi uz komandas biedru izaugsmi un motivāciju. Te arī parāda, kurš ir labākais.

     [+] [-]

, 2020-03-28 10:30, pirms 7 mēnešiem
MartinsS rakstīja: Es uz skatos nedaudz savādāk. Pieņemsim, ja abus ieliktu dažādās komandās, ar vienādiem spēlētājiem un pieņemsim, ka nenotiek transfēri, tad pēc pāris gadiem komanda kurā ir Ronaldo, visticamāk, būs spēcīgāka. Kāpēc? Tāpēc, ka tāda darba ētika un tik liela sirds kā ir Ronaldo nav nevienam. Tas nenoliedzami atstāj milzīgu ietekmi uz komandas biedru izaugsmi un motivāciju. Te arī parāda, kurš ir labākais.
Kodē jau no paša rīta? Kā var izdomāt ko tik stulbu!?

  +1 [+] [-]

, 2020-03-28 11:30, pirms 7 mēnešiem
Džonijs Bī rakstīja: Kodē jau no paša rīta? Kā var izdomāt ko tik stulbu!?
Pamato, pirms uzbrauc.

  +2 [+] [-]

, 2020-03-28 11:59, pirms 7 mēnešiem
Patīk, ka CR7 nebaidās no jauniem izaicinājumiem.

  +1 [+] [-]

, 2020-03-28 12:32, pirms 7 mēnešiem
Nezinu gan.labi man pašam labāk CR7,bet manuprāt nav ko viņus salīdzināt jo abi ir atšķirīgi

P.S. vispar visiem jāizbauda viņi,jo karjeras abiem drīz būs cauri

  +1 [+] [-]

, 2020-03-28 13:27, pirms 7 mēnešiem
MartinsS rakstīja: Pamato, pirms uzbrauc.
Cik tev gadi puis, ja vari fantazēt tādas muļķības? Liela sirds? Tu kāds mediķis vai? Bet, ja nopietni, tad tieši pretēji, Ronalds ir nenormāli savtīgs un par pārējiem viņam nospļauties, kas komandu sportā nav labākais variants, bet runājot par tehnisko arsenālu, tad tur Leo ir pus gadsimu priekšā pārējiem, ne velti saka, ka viņš no citas planētas..

     [+] [-]

, 2020-03-28 13:40, pirms 7 mēnešiem
Džonijs Bī rakstīja: Cik tev gadi puis, ja vari fantazēt tādas muļķības? Liela sirds? Tu kāds mediķis vai? Bet, ja nopietni, tad tieši pretēji, Ronalds ir nenormāli savtīgs un par pārējiem viņam nospļauties, kas komandu sportā nav labākais variants, bet runājot par tehnisko arsenālu, tad tur Leo ir pus gadsimu priekšā pārējiem, ne velti saka, ka viņš no citas planētas..
Tas, ka Tavs IQ neskartais prāts nespēj iztēloties aprakstītu, šajā gadījumā, tiesa nereālu situāciju, nav mana problēma. Tas tāda tapešu līmētāja prāta līmenis, uzbraukt, paņirgt par otru. Tipiski truliķim, kad neesi izpratis rakstītā būtību.

     [+] [-]

, 2020-03-28 20:21, pirms 7 mēnešiem
ko viņš to huiņu uzsējis uz galvas, klauns gatavais... grib būt ķipa moderns... tagadējā mode ir gaiļu mode ne normālu cilvēku

     [+] [-]

, 2020-03-28 20:26, pirms 7 mēnešiem
MartinsS rakstīja: Tas, ka Tavs IQ neskartais prāts nespēj iztēloties aprakstītu, šajā gadījumā, tiesa nereālu situāciju, nav mana problēma. Tas tāda tapešu līmētāja prāta līmenis, uzbraukt, paņirgt par otru. Tipiski truliķim, kad neesi izpratis rakstītā būtību.
Kādu vēl rakstītā būtību? Kā jau teicu, nefantazē tik daudz tirliņ, un pievērsies laicīgām lietām, atklāsies daudz interesantu lietu.

     [+] [-]

, 2020-03-28 20:28, pirms 7 mēnešiem
Džonijs Bī rakstīja: Kādu vēl rakstītā būtību? Kā jau teicu, nefantazē tik daudz tirliņ, un pievērsies laicīgām lietām, atklāsies daudz interesantu lietu.
Kā jau teicu, nespēj uztvert.