Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Čerčesovs uz 2+2 gadiem pagarina līgumu par Krievijas izlases vadīšanu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Čerčesovs uz 2+2 gadiem pagarina līgumu par Krievijas izlases vadīšanu
Staņislavs Čerčesovs. Foto: Imago/Scanpix

Krievijas futbola izlase pagarinājusi līgumu ar galveno treneri Staņislavu Čerčesovu.

Jaunais līgums spēkā stāsies 2020. gada 13. martā, un tas ticis noslēgts līdz 2022. gada 30. decembrim. Sadarbība tiks turpināta uz vēl diviem gadiem – līdz 2024. gada 31. jūlijam –, ja Krievija sasniegs labu rezultātu jeb izkļūs no apakšgrupas Pasaules kausā. Tādējādi Čerčesovs izlasi vadīs Eiropas čempionāta finālturnīrā, par kura norisi pagaidām nav loelākas skaidrības, Nāciju līgā un Pasaules kausa kvalifikācijā, kā arī finālturnīrā.

"Kā jau iepriekš teicu, tad iekļūšana Eiropas čempionāta finālturnīrā nozīmēja treneru štāba līgumu automātisku pagarināšanu. Ņemot vērā, ka 2022. gada Pasaules kauss notiks novembrī un decembrī, nevis vasarā, mums bija jānoslēdz jauns līgums ar citu beigu datumu. Esam vienojušies arī par citām detaļām, un priecājos, ka varu turpināt darbu pie Krievijas izlases stūres," teica Čerčesovs.

2018. gada Pasaules kauss norisinājās Krievijā, un laukuma saimnieki pārsteidza, sasniedzot ceturtdaļfinālu, kurā pendelēs piekāpās Horvātijas izlasei. Pirms tam izdevās 11 metru sitienos no tālākas cīņas izslēgt Spāniju.

Izmantotie resursi:
https://rfs.ru/news/211509