Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Ārzemju līdzjutēji drīkstēs ielidot Ungārijā uz Superkausu, taču tikai ar negatīvu Covid-19 pārbaudi

Agris Suveizda

Ārzemju līdzjutēji drīkstēs ielidot Ungārijā uz Superkausu, taču tikai ar negatīvu Covid-19 pārbaudi
Minhenes "Bayern" uzbrukuma līderis Roberts Levandovskis. Foto: Sipa/Scanpix

UEFA pavēstījusi, ka tā ir uzsākusi pieteikšanos Superkausa biļešu iegādēm un ka spēli Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā drīkstēs apmeklēt arī ārzemju līdzjutēji.

Ungārijas valdība, ņemot vērā Covid-19 atkārtotu uzliesmojumu valstī, nolēma no 1. septembra atkārtoti slēgt valsts robežu, tomēr ārzemju futbola faniem ieceļošana valstī uz 24. septembrī paredzēto Superkausa spēli starp Minhenes "Bayern" un "Sevilla" būs atļauta. Tiesa, ar virkni būtisku nosacījumu. Lai ieceļotu Ungārijā, būs jāuzrāda spēles biļete un pierādījums par negatīvu Covid-19 pārbaudi iepriekšējo trīs dienu laikā, kā arī valstī būs liegts uzturēties ilgāk par 72 stundām. Ja Ungārijas puse to pieprasīs, ieceļojot iespējama arī medicīniskā apskate.

Gan Minhenes "Bayern", gan "Sevilla" tiks atvēlēti pa trim tūkstošiem biļešu. 500 biļetes tiks dāvinātas Ungārijas medicīnas darbiniekiem, bet kopumā stadionā būs atļauts aizņemt 30% ietilpības jeb aptuveni 20 tūkstošus vietu. Pieteikšanās biļetēm elektroniski notiks līdz trešdienas vakaram. Ja pieteikumu skaits pārsniegs biļešu skaitu, tad biļešu ieguvēji tiks noskaidroti izlozes veidā. Pirms ieejas stadionā līdzjutējiem tiks veikta ķermeņa temperatūras mērīšana (ieeja tiks liegta, sākot ar 37,8 grādiem pēc Celsija), bet stadionā skatītājiem būs jādistancējas citam no cita par pusotru metru un obligāti jāvalkā maska.

Ja maijā, jūnijā, jūlijā un augusta sākumā Ungārijā jaunu Covid-19 inficēšanās gadījumu dienā nebija vairāk par 50 un ilgu laiku turējās arī zem 30, augusta vidū skaitļi atkal sāka pieaugt un septembra sākumā jau sasniedza pat 510 inficēšanās gadījumu skaitu dienā, kas par divarpus reizēm pārsniedza pavasara rekordu (210).

Superkauss 24. septembrī kļūs par pirmo UEFA spēli ar skatītājiem tribīnēs kopš pandēmijas sākšanās. Labas pieredzes gadījumā UEFA varētu lemt par līdzjutēju pakāpenisku atgriešanos arī citos turnīros.

Izmantotie resursi:
https://www.uefa.com/insideuefa/med...

     [+] [-]

, 2020-09-08 07:38, pirms 2 mēnešiem
Forši
Būs jāaizlaiž!