Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0

LFF 2.līga: "Balvi" izcīna pirmo uzvaru, pieveicot FK "Staiceles Bebri"!

"Balvi" izcīna pirmos 3 punktus LFF 2.līgā!

Sestdien, 29.augustā, LFF 2.līgas mačā “Balvi” komandai savā laukumā nācās aizvadīt maču ar principiālajiem pretiniekiem - FK “Staiceles Bebri”. Turnīra tabulā komandas gan meklējamas pretējos galos, kamēr “Balvi” bija pēdējie ar 5 spēlēs neizcīnītu nevienu punktu, tikmēr, FK “Staiceles Bebri” 5 spēlēs bija iekrājuši 10 punktus.
Par neko labu neliecināja arī fakts, ka Balviem trūka vairāku pamatsastāva spēlētāju, kuri dažādu iemeslu dēļ šajā mačā nepiedalījās. Toties, atgriezies bija komandas veterāns – Edmunds Kokorevičs.
Spēle iesākās ar apņēmīgām darbībām Balvu izpildījumā, un 9.minūtē likumsakarīgus vārtus guva Kristaps Saliņš. Ilgi gan nebija jāgaida atbilde, un 23.minūtē Elvis Arnavs rezultātu izlīdzināja.
Balvi vēlreiz izvirzījās vadībā, kad skaistā sitienā ar muguru pret vārtiem, vārtus guva Vadims Sņegovs, bet jau pēc minūtes Audris Bērziņš rezultātu atkal izlīdzināja.
Puslaikā ejot, 2-2, un spēle solījās būt visai interesanta.
Otrajā puslaikā, 60.minūtē FK “Staiceles Bebri” pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un spēles galvenā tiesnese norādīja uz 11m atzīmi. Soda sitienu devās izpildīt Artūrs Deksnis, kurš jau vienreiz bija šādu izdevību izmantojis iepriekšējos mačos, un nekļūdījās arī šoreiz. 3-2.
Tad, 2 minūtes vēlāk, izcils tālsitiens no metriem 18 padevās, jau vienus vārtus guvušajam, Vadimam Sņegovam, bet trešos vārtus 6 minūšu nogrieznī guva Edmunds Kokorevičs. 5-2.
Jāatzīmē, ka Edmunds FK “Staiceles Bebri” komandu var saukt par saviem "klientiem", jo vārtus slaidā lēcienā ar galvu viņš guva iepriekšējā komandu savstarpējā mačā, abām komandām vēl spēlējot LFF 1.līgā pirms 2 gadiem.
Vienus vārtus, jau kompensācijas laikā, Ronalds Līsmanis gan atguva, bet tas bija arī viss, un “Balvi” komanda ieraksta pirmos 3 punktus turnīra tabulā!

     [+] [-]

, 2020-09-02 15:11, pirms 3 nedēļām
Nu apsveicu!!