Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:125, Did:0, useCase: 0

Kasiljass pēc pārciestās sirdstriekas strādās "Porto" kluba vadībā

Rolands Eliņš

Kasiljass pēc pārciestās sirdstriekas strādās "Porto" kluba vadībā
Ikers Kasiljass. Foto: FC Porto

Slavenais Spānijas futbola vārtsargs Ikers Kasiljass pirms pāris mēnešiem pārciestās sirdstriekas dēļ šobrīd nevar atgriezties profesionālajā futbolā kā spēlētājs, taču turpinās aktīvi darboties Portugāles klubā „Porto”, kurā oficiāli apstiprināts par komandas vadības kolektīva pārstāvi.

Ikers Kasiljass, turpinot savu rehabilitācijas procesu, ieņems pozīciju „Porto” kluba vadībā. Klubs šo amatu raksturo kā komunikācijas nodrošināšanu starp spēlētājiem, treneriem un komandas vadību, turklāt laika gaitā viņa pienākumu klāsts varētu tikt palielināts. Tiek arī ziņots, ka Kasiljass palīdzēs darbam treniņos ar komandas vārtsargiem.

„Šobrīd darīšu kaut ko citu nekā esmu pieradis, proti, laukumā nedošos,” kluba paziņojumā citēts Ikers Kasiljass. „Centīšos uzturēt komandā nepieciešamo komunikāciju, darbošos kā starpnieks starp kluba pārstāvjiem. Galvenais treneris ar mani daudz runāja pēc incidenta maijā, viņš teica, ka vēlas, lai palieku komandas tuvumā, lai turpinu komunicēt ar jaunajiem futbolistiem. Darīšu visu, ko varēšu.”

38 gadus vecais Kasiljass vēl nevēlas pilnībā pielikt punktu savai futbolista karjerai, un šīs durvis vēl paliek atvērtas. Kasiljass turpina atgūties no sirdstriekas, ko piedzīvoja pirms diviem mēnešiem treniņā un kuras dēļ slimnīcā palika piecas dienas. Viņš neslēpj, ka pastāv bažas par iespējamo futbolista karjeras turpinājumu, taču cerības tomēr saglabā.

Kasiljass par futbola leģendu kļuva Madrides „Real” sastāvā, tajā pavadot 16 gadus, kuru laikā tika iegūti trīs Čempionu līgas tituli un piecreiz triumfēts Spānijas čempionātā. „Porto” komandā Kasiljass ieradās savas karjeras beigu pusē, 2015. gadā, un viņš vairākkārt publiski apliecinājis savu vēlmi, ka vēlas karjeru noslēgt tieši „Porto” rindās.

Izmantotie resursi:
https://www.fcporto.pt/pt/noticias/...