Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:125, Did:0, useCase: 0

Kasiljass: "Pamatīgi nobijos, bet tagad ar mani viss kārtībā"

Rolands Eliņš

Kasiljass: "Pamatīgi nobijos, bet tagad ar mani viss kārtībā"
Ikers Kasiljass. Foto no sportista Twitter profila

Spānijas futbola vārtsargs Ikers Kasiljass no slimnīcas veicis ierakstu sociālajā tīklā „Twitter”, pavēstot, ka pēc šodien pārciestā sirds infarkta tagad jūtas daudz labāk.

Spānijas medijs AS ziņo, ka Ikers Kasiljass vēlējies nodot saviem draugiem un ģimenei ziņu, ka ar viņu viss kārtībā, uzreiz pēc operācijas, kas viņam šodien tika veikta Portu slimnīcā. Kasiljass bijis ļoti iespaidots, kad ieslēdzis mobilo telefonu un redzējis visu laba vēlējumus gan no saviem tuviniekiem, gan cilvēkiem sociālajos tīklos.

„Viss šobrīd tiek kontrolēts,” Kasiljass ierakstīja savā „Twitter” profilā. „Piedzīvoju pamatīgu izbīli, bet tagad ar mani viss ir kārtībā. Liels paldies par visiem laba vēlējumiem un parādīto mīlestību.”

Kasiljass šodien piedzīvoja sirds infarktu „Porto” treniņā un uzreiz tika nogādāts slimnīcā, kur viņam tika veikta sekmīga operācija. Pēc medicīniskajām procedūrām Kasiljasa veselības stāvoklis bija uzlabojies tiktāl, ka viņš jau varēja slimnīcā uzņemt viesus, ieskaitot savus komandas biedrus, kuri Portugāles medijiem apliecināja, ka ar Kasiljasu viss ir kārtībā.

  +1 [+] [-]

, 2019-05-02 00:01, pirms 2 gadiem
Turies, Iker! Lai Tev veselība un izturība!

     [+] [-]

, 2019-05-02 08:15, pirms 2 gadiem
Ceru ka pietiks spēka un beige karjeru. Tāpat jau legends. Ar sirdi nevajag jokot

  +1 [+] [-]

, 2019-05-02 14:43, pirms 2 gadiem
Narkomāns Jānis rakstīja: Ceru ka pietiks spēka un beige karjeru. Tāpat jau legends. Ar sirdi nevajag jokot
Jau ir beidzis karjeru.