Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Premjerlīgas komandas no otrdienas trenēsies mazās grupās

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Premjerlīgas komandas no otrdienas trenēsies mazās grupās
Londonas "Chelsea" vienā no februāra treniņiem. Foto: PA Pictures/Scanpix

Šodien Anglijas Premjerlīgas komandas balsojumā vienbalsīgi atbalstījušas protokola, kas ļautu atgriezties futbola laukumos, pirmo punktu. No otrdienas atļauts aizvadīt treniņus nelielās grupās, tiesa, bez fiziska kontakta.

Premjerlīga iepriekš pauda cerību par spēļu atsākšanos 12. jūnijā, taču sagaidāms, ka atgriešanās laukumā prasīs ilgāku laiku. No otrdienas komandām atļauts aizvadīt treniņus nelielās grupās, taču futbolistiem jāievēro sociālās distancēšanās noteikumi, tādējādi kontakttreniņi joprojām ir aizliegti.

Nedēļas nogalē Vācijas Bundeslīga kļuva par pirmo no Eiropas lielajām līgām, kas atsāka spēļu aizvadīšanu. Vācijā bija nepieciešamas aptuveni piecas nedēļas no treniņu atsākšanās līdz spēļu aizvadīšanai. Tas nozīmē, ka Premjerlīga, ja pieturēsies pie līdzīga grafika, laukumā varētu doties 19. vai 26. jūnijā.

Nedēļas nogalē Premjerlīgas komandas veica analīzes saviem spēlētājiem. Paredzēts, ka analīzes tiks veiktas divas reizes nedēļā, bet katru dienu pirms treniņiem futbolistiem tiks mērīta temperatūra. Spēlētājiem uz nodarbībām jāierodas apģērbā, kurā tiks aizvadīts treniņš, kā arī treniņa laikā seju jāsedz maskai.

UEFA sākotnēji izteicās, ka vēlas no visām līgām dzirdēt informāciju par tālākajiem plāniem līdz 25. maijam. Tomēr tās vadības virtuālā tikšanās pārbīdīta no 27. maija uz 17. jūniju, un tas dod Premjerlīgai papildus laiku lēmuma pieņemšanai.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...

     [+] [-]

, 2020-05-18 19:05, pirms nedēļas
Vai būs pieejamas tiešraides?