Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Mančīnī tiek atlaists no "Manchester City" galvenā trenera amata.

Mančīnī tiek atlaists no "Manchester City" galvenā trenera amata.
"Manchester United" fani svin 20. titulu.

"Manchester City" ir nolēmuši atlaist līdzšenējo galveno treneri Roberto Mančīnī, jo tas "nav spējis izpildīt valdes dotos uzdevumus".

Kā jau zinām, šosezon "Manchester City" piedzīvoja izgāšanos Čempionu līgā, paliekot savā grupā pēdējā vietā un pat neiekļūstot Eiropas līgā. Arī premjerlīgā sniegums nav bijis apmierinošs, tituls jau 4 kārtas pirms beigām zaudēts niknākajiem pretiniekiem "Manchester United". Savukārt pēdējā vilšanās ir neveiksme F.A. Kausa finālā, kurā pagājšnedēļ Vemblija stadionā "Manchester City" zaudēja "Wigan" ar 0:1. Tādējādi sezonu noslēdzot tikai ar sezonas sākumā iegūto Charity Shield. Tas nav apmierinājis "Manchester City" īpašniekus, kas ir nolēmuši atlaist Roberto Mančīnī. Izskan baumas, ka kompensācijā par līguma laušanu, Mančīnī saņems apmēram 28 miljonus stērliņu mārciņu. Kā galvenais kandidāts uz Manchester City galvenā trennera amatu patreiz tiek minēts Manuels Pelegrīnī, kurš šosezon vadīja finansiālajās grūtībās nonākušo Spānijas klubu "Malaga".

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja