Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Komandu sastāvi LČ

1. FHK Liepājas ''Metalurgs''

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Jurchenko David (1986)
Ivanovs Deniss (1984)
Katasonovs Aleksandrs (1972)
Krucs Aleksejs (1976)
Soloņicins Genādijs (1980)
Spole Viktors (1972)
Zirnis Dzintars (1977)
Žuravļovs Andrejs (1984)
Jemeļins Antons (1984)
Grebis Kristaps (1980)
Astrauskas Nerijus (1980)
Tamošauskas Tomas (1983)
Vlasovs Aleksandrs (1986)
Kļava Oskars (1983)
Kets Evgeniy (1986)
Miceika Darius (1983)
Kalonas Mindaugas (1984)
Halvitovs Dmitrijs (1986)
Surņins Pāvels (1985)
Karlsons Ģirts (1981)
Dmitrijevs Aleksandrs (1987)
Kamešs Vladimirs (1988)
Sitenkovs Nils (1989)
Goloveņs Juliāns (1988)
Malahovs Sergejs (1987)
Korbuts Vladimirs (1989)
Aleksejevs Igors (1988)
Koršakovs Jevgeņijs (1989)
Šlampe Ingus (1989)
Lavrovs Kirils (1988)
Mihailovs Dmitrijs (1987)
Mališs Andrejs (1986)
Gluško Ivans (1984)
Rinkus Igors (1985)
Mežs Toma (1989)
Golovins Jevgeņijs (1989)
Pirktiņš Roberts (1988)
Vitkovskis Maksims (1989)
Gladiļins Romāns (1988)
Džēriņš Ģirts (1990)
Šatalovs Deniss (1987)

Prezidents - Zaharjins Sergejs
Direktors - Rogoza Aleksandrs
Direktora vietnieks - Šēns Ilgvars
Galvenais treneris - Zelkjavičus Benjaminas
Treneris - Osipovs Vladimirs
Treneris - Koršakovs Igors
Menedžeris - Romaņenkovs Jurijs
Ārsts - Krivozubovs Anatolijs
Masieris - Bobrovičs Aleksandrs
Masieris - Panfilovs Pāvels

2. Skonto FC

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Piedels Andrejs (1970)
Doroševs Pāvels (1980)
Maliņš Hermanis (1987)
Žavoronkovs Vladimirs (1976)
Isakovs Aleksandrs (1973)
Zakreševskis Artūrs (1971)
Piaček Jozef (1983)
Kožans Sergejs (1986)
Eliava Zaali (1985)
Usanovs Maksims (1985)
Morozs Viktors (1980)
Sluka Marian (1979)
Astafjevs Vitālijs (1971)
Laizāns Olegs (1987)
Višņakovs Aleksejs (1984)
Perepletkins Andrejs (1984)
Menteshashvili Zurab (1980)
Semjonovs Igors (1985)
Štolcers Andrejs (1974)
Blanks Kristaps (1986)
Miholaps Mihails (1974)
Chaladze David (1976)
Kalniņš Gatis (1981)
Artjomenko Vitālijs (1990)
Petrenko Deniss (1988)
Koļesņikovs Nikolajs (1988)
Bārbalis Alberts (1988)
Rode Reinārs (1989)
Lepo Andrejs (1988)
Gaiļus Vadims (1988)
Zeņkovs Aleksandrs (1988)
Siņeļnikovs Alans (1990)
Pētersons Armands (1990)
Magejenkovs Arturs (1990)
Vaļegžaņins Dmitrijs (1989)
Žurins Iļija (1988)
Beršovs Mihails (1989)
Tarasovs Igors (1988)
Tarasovs Maksims (1987)
Gubins Aleksandrs (1988)
Šutovs Sergejs (1988)
Magone Mārtiņš (1990)
Dubra Kaspars (1990)
Zoricevs Jaroslavs (1990)
Tjurikovs Sergejs (1989)
Sidorovs Maksims (1989)
Selivončiks Maksims (1989)
Ivanovs Maksims (1989)
Izinkevičs Andris (1989)
Zarudnijs Jevgēņijs (1985)
Maksimenkovs Jevgēņijs (1985)
Zaborovs Maksims (1986)

Valdes priekšsēdētājs - Indriksons Guntis
Valdes loceklis - Sakavickas Antanas
Valdes loceklis - Dambergs Andis
Vecākais treneris - Ashworth Paul
Treneris - Stepanovs Igors
Treneris - Ševļakovs Jurijs
Treneris - Kulakovs Aleksandrs
Treneris - Beškarevs Vladimirs
Tehniskais direktors - Karavajevs Genādijs
Menedžeris - Proboks Ingus
Ārsts - Čuda Dags
Masieris - Jurovskis Aleksandrs
Masieris - Voščinskis Marks
Videooperators - Andrejevs Dmitrijs
Šoferis - Kirilovs Igors
Grāmatvede - Feldmane Ginta
Sekretāre - Riemere Līga

3. FK Ventspils

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Vaņins Andris (1980)
Davidovs Pāvels (1980)
Eltermanis Māris (1981)
Diguļovs Sergejs (1975)
Soleičuks Aļeksejs (1980)
Ndeki Žans-Pols (Ndjoumeck Ndeki Jean-Paul) (1982)
Sokoļskis Deniss (1981)
Savčenkovs Igors (1982)
Gorkšs Kaspars (1981)
Bespalovs Vladimirs (1988)
Bička Deimantas (1972)
Ziziļevs Mihails (1973)
Gončars Artjoms (1984)
Zangarejevs Sergejs (Zangareev Sergey) (1980)
Kozačuks Nikolajs (1985)
Pokariņins Igors (Pokarynin Igor) (1981)
Kačanovs Deniss (1979)
Dubenskis Zahars (Dubenskiy Zakhar) (1978)
Stukaļinas Igoris (1972)
Kosmačovs Jevgēņijs (1988)
Lazdiņš Artis (1986)
Mihalovskis Filips (1986)
Butriks Andrejs (1982)
Rimkus Vits (1973)
Sļesarčuks Igors (1976)
Ivanovs Andrejs (1984)
Ždanovs Aleksejs (Zhdanov Alexey) (1982)
Vukovičs Vladans (Vukovič Vladan) (1976)
Koļesņičenko Vladimirs (1980)

Prezidents - Bespalovs Jurijs
Ģenerāldirektors - Barkovskis Sergejs
Komercdirektors - Vahtelis Ainārs
Menedžeris - Kasejadi Sergejs
Galvenais treneris - Grigorčuks Romans
Treneris - Cekanavičus Sauļus
Vārtsargu treneris - Diguļovs Sergejs
Sporta menedžeris - Lapsa Andrejs
Administrators - Misjura Vjačeslavs
Ārsts - Dmitrakovs Aleksandrs
Masieris - Nazarovs Oļegs

4. Daugavpils ''Dinaburg''

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam ("Dinaburg" dublieri spēlēs komandas "Zibens/Zemessardze" rindās)

Boruns Aleksejs (1980)
Burlakovs Edgars (1974)
Čugunovs Dmitrijs (1982)
Čebotarjevs Dmitrijs (1986)
Fjodorovs Vadims (1977)
Koļcovs Pāvels (1982)
Kostenko Aleksejs (1984)
Krikļivijs Aleksandrs (1982)
Krjauklis Ritus (1986)
Markovs Andrejs (1984)
Logins Vadims (1981)
Popovs Mihails (1985)
Pučinskis Jurģis (1973)
Riževskis Pāvels (1981)
Rodins Ivans (1987)
Sokolovs Jurijs (1983)
Simonovs Jevgēņijs (1984)
Šmikovs Ņikita (1975)
Torjans Aleksandrs (1986)
Utināns Andris (1987)
Vaļuškins Sergejs (1984)
Volkovs Vladimirs (1984)
Žuromskis Andrejs (1977)
Vasiļjevs Aleksandrs (1975)
Baranovskis Valerijs (1973)
Boruns Jurijs (1983)
Pilāts Oļegs (1986)
Maksimčuks Jevgeņijs (1987)
Gaļašs Aleksandrs (1984)
Ļubļins Nikolajs (1979)

Valdes priekšsēdētājs - Gavrilovs Oļegs
Sekretāre-lietvede - Juhneviča Ilze
Jaunatnes attīstības programmas vadītājs - Opekunovs Aleksandrs
Galvenais treneris - Agaškovs Sergejs
Treneris - Pučinskis Jurģis
Drošības darbinieks - Rjazancevs Germans
Administrators, masieris - Žodžiks Romans
Finansu daļas vadītāja - Goldobina Tatjana
Ārsts - Bulavskis Valērijs

5. FK Rīga

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Pihockis Staņislavs (1988)
Žatkins Oļegs (1987)
Čekulajevs Aleksandrs (1985)
Mihadjuks Pāvels (1980)
Mežeckis Roberts (1981)
Niļavaiko Dmitrijs (1977)
Semjonovs Oļegs (1984)
Žigajevs Jurijs (1985)
Troickis Igors (1969)
Ņikoļskis Alberts (1980)
Savaļnieks Niks (1987)
Rafaļskis Maksims (1984)
Idionovs Juris (1976)
Reznjuks Dmitrijs (1984)
Sokolovs Sergejs (1980)
Rastargujevs Antons (1984)
Remenčiks Antons (1984)
Macions Konstantīns (1982)
Koļesnikovs Aleksejs (1981)
Djakins Nikolajs (1979)
Bogdanovs Marks (1986)
Mackevičs Dmitrijs (1986)
Perlovs Sergejs (1985)
Linniks Aleksandrs (1987)
Rudenko Jaroslavs (1986)
Trofimovs Dmitrijs (1987)
Baranovs Dmitrijs (1987)
Plukaitis Dmitrijs (1985)
Vaskavs Sergejs (1987)
Savčuks Nikolajs (1987)
Fjodorovs Jans (1987)
Čukardins Andrejs (1987)
Stepčenko Dmitrijs (1987)
Bespalovs Aleksejs (1985)
Grāveris Kalvis (1987)
Šarando Aleksejs (1986)
Javoišs Vadims (1984)

Prezidents - Ļihačevs Pāvels
Viceprezidents - Villerušs Kārlis
Izpilddirektors - Šakurovs Andrejs
Galvenais treneris - Grigjans Ēriks
Treneris - Semjonovs Sergejs
Treneris - Kasjans Jevgēņijs
Ārsts - Makejevs Anatolijs
Masieris - Meļņičenko Jurijs
Menedžeris - Djakins Nikolajs

6. FC Jūrmala

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Antonio Ferreira (1984)
Atvars Georgs (1966)
Babičevs Vladimirs (1968)
Bezzubovs Romans (1979)
Blagonadeždins Oļegs (1973)
Cinītis Kaspars (1984)
Daņilovs Edijs (1976)
Dorošs Orests (1971)
Ērglis Gatis (1969)
Filipovs Oļegs (1984)
Hromovs Deniss (1985)
Kalns Jurģis (1982)
Kirhners Intars (1983)
Kuzņecovs Artjoms (1986)
Līdaks Vsevolods (1977)
Lobaņovs Valentīns (1971)
Malašenoks Oļegs (1986)
Matias Garsia Charles (1985)
Morozovs Aleksandrs (1986)
Musajevs Aleksandrs (1981)
Sergejevs Aleksandrs (1979)
Siņicins Vadims (1978)
Stauče Gintaras (1969)
Šteinbors Pāvels (1985)
Torres Kristian (1985)
Ksenzovs Jurijs (1981)
Švecovs Aleksandrs (1980)
Poplavskis Dmitrijs (1988)
Burnins Artūrs (1989)
Rjabinskis Romāns (1989)
Gražulis Pāvels (1989)
Berkuta Andrejs (1988)
Pikaļevs Maksims (1988)
Blizučenkovs Vadims (1989)
Orlovs Aleksandrs (1989)
Mamatovs Iļja (1987)
Aleinikovs Deniss (1987)
Skaļenko Pāvels (1986)
Dmitrijevs Jevgēņijs (1986)
Monneļs Žans (1984)
Smirnovs Andrejs (1984)
Avanesovs Igors (1987)
Prozorovs Konstantīns (1987)
Panasjuks Andrejs (1987)
Petrakovs Pāvels (1987)
Nosiks Vladimirs (1987)
Nosiks Mihails (1985)

Prezidents - Bašarins Aleksandrs
Menedžeris - Kolidzejs Andrejs
Galvenais treneris - Popkovs Jurijs
Treneris - Atvars Georgs
Treneris - Ērglis Gatis
Treneris - Krūze Elmārs
Ārsts - Novikovs Boriss
Ārsts - Veinbergs Aivars

7. RSK Dižvanagi

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam un Latvijas kausa izcīņai futbolā

Maslobojevs Aleksejs (1986)
Silovs Dmitrijs (1985)
Silagailis Artūrs (1987)
Truhanovs Dmitrijs (1984)
Jefimovs Sergejs (1986)
Mitins Kirils (1982)
Rancāns Māris (1986)
Rečickis Vitālijs (1986)
Gauračs Edgars (1988)
Silagailis Guntars (1984)
Kirilovs Iļja (1985)
Borisovs Dmitrijs (1987)
Laptevs Aleksejs (1983)
Freimanis Gints (1985)
Vallers Krišjānis (1990)
Zutis Agris (1987)
Sorokins Mihails (1982)
Kolokoļenkins Maksims (1984)
Brovčenko Jevģenijs (1984)
Skvorcovs Jānis (1986)
Jefimovs Antons (1984)
Krainis Ervīns (1985)
Kozlovs Vladislavs (1987)
Vaitkus Jānis (1984)
Zuntners Mareks (1983)
Kuvšinovs Andris (1984)
Antonovs Iļja (1987)
Kotovs Maksims (1987)

Valdes priekšsēdētājs - Ribakovs Ivans
Valdes loceklis - Petrovs Mihails
Valdes loceklis - Irišins Aleksandrs
Tehniskais direktors - Logins Ilmārs
Galvenais treneris - Ārmanis Žanis
Treneris - Voskāns Vitālijs
Ārsts - Guščins Pāvels

8. Daugavpils ''Ditton''

"LMT Virslīgas" 2006.gada čempionātam, Latvijas kausa izcīņai futbolā un Latvijas 2006.gada I.līgas čempionātam

Sazonovs Jevgēņijs (1988)
Golubevs Sergejs (1985)
Ivanovs Aleksandrs (1985)
Laško Aleksandrs (1979)
Smirnovs Māris (1976)
Poļakovs Nikolajs (1975)
Afanasjevs Valērijs (1982)
Daņilovs Maksims (1986)
Naglis Pāvels (1987)
Rinkus Jānis (1977)
Žuļevs Vadims (1988)
Pertia Tamaz (1974)
Postnikov Evgeny (1986)
Kudrashov Dmitry (1983)
Kostin Mikhail (1985)
Gristyna Iurii (1971)
Khamitov Timur (1984)
Sonin Alexander (1983)
Skokov Vladimir (1972)
Solovjovs Vadims (1987)
Kuplovs-Oginskis Aleksejs (1988)
Krasņakovs Jurijs (1987)
Deņisevičs Maksims (1987)
Buiko Dmitrijs (1987)
Asčuks Deniss (1985)
Rudņevs Artjoms (1988)
Tolkačs Igors (1986)
Romanovs Deniss (1978)
Voronovs Vitālijs (1988)
Grigjans Vladislavs (1987)
Visockis Sergejs (1989)
Timofejevs Oļegs (1988)

Valdes priekšsēdētājs - Kultajevs Jevgēņijs
Valdes loceklis/ģenerālmenedžeris - Pelevins Igors
Valdes loceklis/direktors - Sklema Sergejs
Galvenais treneris - Jurans Sergejs
Vecākais treneris - Pačko Vladimirs
Treneris - Pogodins Sergejs
Menedžeris - Kičigins Igors
Menedžeris - Ļebedevs Mihails
Menedžeris - Kurbatovs Kirils
Ārsts - Kažanovs Ļevs
Masieris - Mirošičenko Aleksandrs
Administrators - Štoliks Aleksandrs

www.lff.lv

     [+] [-]

, 2006-04-08 09:29, pirms 13 gadiem
shodienb buus jaabrauc uz riiga-ventspils!riit jau galvenais machs Skonto-LM
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2006-04-08 09:51, pirms 13 gadiem

Citāts:

Publicējis reinis2408
shodienb buus jaabrauc uz riiga-ventspils!riit jau galvenais machs Skonto-LM



Kaads veel tev galvenais machsh riit!!!
Tev pat parakstaa ir rakstiit, ka esi par FK Riga!!!
Taatad galvenaiaa speele ir shodien