Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Pahars – joprojām Premjerlīgas visu laiku labākais vārtu guvējs no Austrumeiropas

Marians Pahars šobrīd ir Latvijas vīriešu futbola izlases trenera palīgs un veiksmīgi atguvies pēc saslimšanas ar Covid-19. Taču, pārskatoties Eiropas futbola statistikas lappuses, acīs iekrita arī cits fakts – Pahars joprojām ir labākais vārtu guvējs Anglijas Premjerlīgā starp Austrumeiropas futbolistiem. Sarunā ar Sportapils.com Marians pastāstīja par sev pašam spilgtākajiem un skaistākajiem vārtu guvumiem, ieskaitot tos, kuri, kā viņš pats saka, mainīja visu viņa karjeru.

  -3 [+] [-]

, 2020-12-20 13:26, pirms 4 nedēļām
Vispār jau Latvija pēc klasifikācijas ir Ziemeļeiropa, nevis Austrumeiropa. Ja kas.

  +2 [+] [-]

, 2020-12-20 13:42, pirms 4 nedēļām
Skudriniekss rakstīja: Vispār jau Latvija pēc klasifikācijas ir Ziemeļeiropa, nevis Austrumeiropa. Ja kas.
Jāizlasa raksts līdz galam, tur ir paskaidrots

  +1 [+] [-]

, 2020-12-20 17:42, pirms 4 nedēļām
Skudriniekss rakstīja: Vispār jau Latvija pēc klasifikācijas ir Ziemeļeiropa, nevis Austrumeiropa. Ja kas.
Pahars ir dzimis Ukrainas teritorijā, līdz ar to Austrumeiropu kā viņa izcelsmes reģionu apstrīdēt nevar, taču pavisam cita runa ir par Latvijas piederību šim reģionam. “World Factbook”, ko veido ASV Izlūkošanas birojs, Austrumeiropu definē Baltijas valstis, Ukrainu, Baltkrieviju un to Krievijas daļu, kas ir līdz Urālu kalniem. Savukārt Eiropas Savienības definīcijā Baltijas valstis iekļaujas Ziemeļeiropā, kur ir arī Norvēģija, Zviedrija, Dānija, Somija, Islande un Fēru salas.

     [+] [-]

, 2020-12-25 17:25, pirms 3 nedēļām
Kāpēc rakstīt nepatiesas lietas!? Cits Ukrainā dzimušais - Andrejs Kančelskis Premjerlīgā ir guvis 48 vārtus, kamēr Pahars "tikai" 43!