Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

LFS: Atceltas EFL pirmās kārtas spēles, sezona sāksies rīt Lielvārdē un Talsos

Ritvars Raits
Ritvars Raits

LFS: Atceltas EFL pirmās kārtas spēles, sezona sāksies rīt Lielvārdē un Talsos
Publicitātes foto

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi, ka ELVI florbola līgas (EFL) jaunās sezonas pirmās spēle tiks aizvadīta rīt, 13. septembrī, nevis šodien, kā bija plānots kalendārā. Septiņi līgas klubi – "Oxdog Ulbroka", "Lekrings", "Irlava/Avant", "Ķekava", "RTU/Rockets", "SK Pārgauja" un "Bauska" – nav izpildījuši LFS noteikumu Covid-19 izplatības mazināšanai paredzētās prasības par spēlētāju un pārstāvju obligātu testēšanu, tādēļ šo komandu pirmās kārtas spēles ir pārceltas. Rīt spēlēs tās komandas, kas testus veikušas.

13. septembrī tiks aizvadītas spēles starp komandām, kuras ir izpildījušas noteikumu prasības un iesniegušas apliecinājumus par "COVID-19" testu rezultātiem. Pulksten 16.00 Lielvārdē mājinieku komanda "Lielvārde/Fat Pipe" spēkosies ar Liepājas FK "Kurši", bet pulksten 18.00 Talsos nūjas krustos "Rubene" un "Talsu NSS/Krauzers".

Septiņi klubi, kas atteikušies veikt Covid-19 testus, šodien parakstījuši Latvijas Florbola savienībai adresētu atklātu vēstuli:

"Informējam, ka Elvi virslīgas komandas “Lekrings”, “Oxdog Ulbroka”, “SK Pārgauja”, “Irlava/Avant”, “Ķekava”, “Bauska” un “RTU/Rockets” (turpmāk Klubi) nepiedalīsies Latvijas 28. čempionāta florbolā spēļu kalendārā paredzētajās 1. kārtas spēlēs sakarā ar LFS 5. septembrī izsludinātajiem “Noteikumiem “Covid-19” izplatības mazināšanai Latvijas Florbola savienības (LFS) organizēto sacensību ietvaros” (turpmāk Noteikumi).

Uzskatām, ka Noteikumu pieņemšanai esošajā redakcijā nav bijis pamata, ņemot vērā valstī jau esošos ar “Covid-19” saistītos likumus un normatīvos aktus, kuri ir saistoši visiem sportistiem un organizācijām. Esam pārliecināti, ka vairākas Noteikumos noteiktās prasības ir pretrunā ar valstī spēkā esošajiem likumiem vai tiek aicināts tos pārkāpt.

Lai arī Klubi aicināja LFS uz plašāku šī jautājuma apspriešanu kopā ar čempionāta dalībniekiem, kā arī lūdza pamatot Noteikumu atsevišķu punktu būtību un jēgu, atbildes un iesaistīšanās no LFS puses nebija, vai tās bija uz emocijām un vienpersonisku pārliecību balstītas. Esam ļoti neapmierināti ar komunikācijas un lēmumu pieņemšanas veidu jautājumos, kas ir ārkārtas un neatbilst čempionāta Nolikumam, uz kura pamata komandas piesaka savu dalību sacensībām. Uzskatām, ka šādos gadījumos jābūt visu iesaistīto pušu iesaistei un viedokļu uzklausīšanai. Turklāt šāda lēmuma realizācijā jāparedz kolektīva atbildības un paredzamo izdevumu sadalīšana, LFS pilnībā uzņemoties to organizēt.

Klubi ir par Latvijas čempionāta sekmīgu un drošu norisi, vēlas veicināt florbola attīstību Latvijā, kā arī apzinās savu lomu Latvijas florbola sabiedrībā kā līderi un jūt lielu atbildību pret citiem Latvijas Florbola savienības biedriem, komandām, dalībniekiem un līdzjutējiem. Tāpēc ir pieņemts kolektīvs Klubu lēmums par piedalīšanos Latvijas 28.čempionātā un Noteikumu izpildi līdz čempionāta spēļu kalendārā paredzētajai 2.kārtai.

Aicinām LFS ņemt vērā šajā vēstulē pausto kritiku un ieteikumus, un paredzēt savu tiešu iesaistīšanos Noteikumos noteikto prasību organizēšanā pārējās Latvijas čempionāta līgās, kā arī turpmāk organizēt savu darbu plānveidīgi, sevišķi ārkārtas jautājumos, un ņemot vērā biedru un dalībnieku viedokļus, intereses un tiesības.

Klubu vārdā:
Andris Pīlups (Oxdog Ulbroka),
Kristaps Ozoliņš (Oxdog Ulbroka),
Artis Malkavs (Lekrings),
Andris Malkavs (Lekrings),
Monvīds Krastiņš (SK Pārgauja),
Ingus Laiviņš (SK Pārgauja),
Artis Zālmanis (Irlava/Avant),
Normunds Jansons (Irlava/Avant),
Ints Vancāns (Ķekava),
Normunds Grunckis (Bauska),
Imants Lastovskis (RTU/Rockets)

12.09.2020."

LFS ziņo, ka informācija par turpmākajām izmaiņām spēļu kalendārā sekos.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

     [+] [-]

, 2020-09-12 20:15, pirms 2 nedēļām
Lohi

     [+] [-]

, 2020-09-12 20:40, pirms 2 nedēļām
Lielvārdes žurkas panāca savu, uzsāka streiku, paši pa kluso uztaisīja testus un tagad dabūs atklāšanas spēli, ŽURKAS!!!