Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 0

Sākusies pieteikšanās aizraujošākajam florbola turnīram - "Pavasara Zibensturnīrs 2019"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Daudzu ilgi gaidītais "Pavasara Zibensturnīrs 2019" strauji tuvojas un šogad norisināsies jau 11. Maijā Cēsīs. Aizraujošs formāts, spraigas cīņas un lieliska atmosfēra visas dienas garumā, to nedrīkst palaist garām! Veido savu komandu un piesakies līdz 5. maijam!

Jau trešo pavasari pēc kārtas lielākais florbola turnīrs norisināsies Cēsīs. Pirmajos divos gados interese par turnīru bija iespaidīga, tāpēc arī šogad gaidāma plaša komandu pārstāvniecība no visas Vidzemes un, iespējams, arī citiem reģioniem. Cēsu sporta kompleksā uz trīs florbola laukumiem paralēli sacentīsies līdz pat 24 komandām, kas izlozes rezultātā tiks sadalītas četrās turnīra atbalstītāju - FANS, VENDEN, STUDIO PIZZA, FONO - apakšgrupās.

Turnīrs piedāvā dinamisku un aizraujošu formātu, tāpēc to tik ļoti iecienījuši daudzi florbola spēlētāji. Florbola spēles tiek aizvadītas formātā 4 pret 4 ar vārtsargiem. Vienas spēles ilgums - 1x10 minūtes, bet par katru pārkāpumu, kas ierasti tiek sodīts ar divu minūšu noraidījumu, tiks nozīmēts soda metiens. Ja pamatlaiks noslēdzas neizšķirti, uzvarētāji tiek noteikti pēcspēles metienos. Pēc grupu turnīra visas komandas tiek sarindotas spēka rangā no 1. līdz 24. vietai un piedalās izslēgšanas spēļu turnīrā.

Katrā komandā ir atļauts pieteikt līdz pat 13 dalībniekiem, tostarp vārtsargiem un pārstāvjiem. Tāpat atļauts piedalīties Latvijas un citu valstu augstāko līgu spēlētājiem, bet vienlaicīgi laukumā var atrasties tikai viens šāds spēlētājs. Šis punkts neattiecas uz vārtsargiem un sieviešu līgu spēlētājām. Turnīrā atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri sasnieguši vismaz 14 gadu vecumu.

Turnīra debijas reizē par vēsturiskajiem pirmajiem uzvarētājiem 15 komandu konkurencē kļuva komanda "Puta", bet pērn labākie 23 komandu vidū izrādījās "Ķažimējie". Gatavo komandu, piesakies un pārbaudi savus spēkus lielākajā pavasara florbola turnīrā!

Turnīra nolikums, pieteikuma anketa un visa aktuālā informācijā meklējama turnīra oficiālajā mājaslapā – cnc.lekrings.lv.

Pieteikšanās "CNČ Zibenstrunīrs 2019" turpināsies līdz 5. maijam!

Sacensību dalībnieki un uzvarētāji saņems pārsteiguma balvas no sporta preču veikala "Fans", dabīgā minerālūdens "VENDEN", picērijas "Studio Pizza" un "FONOKLUBS".