• Vecuma grupā ZU12 klāt pusfināls
  22:28 Vecuma grupā ZU12 klāt pusfināls(1)
  Rīt ar spēlēm Kocēnos un Irlavā sāksies Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta pusfināla spēļu sērijas vecuma grupā ZU12, kur "Rubene" cīnīsies ar "FS Masters/Ulbroka", bet "FK Irlava/Avant" – ar "Lielvārdi".
 • Lielvārdē notiks starptautisks turnīrs ZU14 vecuma grupas komandām
  15:22 Lielvārdē notiks starptautisks turnīrs ZU14 vecuma grupas komandām
  Sestdien, 26.aprīlī, Lielvārdes novada sporta centrā norisināsies vienas dienas florbola turnīrs "Lielvarde Floorball Cup - 2014", kurā kopā ar četrām Latvijas ZU14 vecuma grupas komandām piedalīsies arī divas vienības no Somijas.
 • Sākusies pieteikšanās "Masters Floorball Camp"
  09:40 Sākusies pieteikšanās "Masters Floorball Camp"
  Jau trešo gadu Florbola skola "Masters" (FS "Masters") rīkos atklātu dienas florbola nometni bērniem un jauniešiem, kas notiks piecu dienu garumā no 2. līdz 6.jūnijam Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b.
 • Vecuma grupā ZU10 četras līderes
  21.apr. Vecuma grupā ZU10 četras līderes
  Šodien Kocēnu sporta namā Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta sabraukuma spēļu posmu aizvadīja sešas no deviņām šīs sezonas labākajām vecuma grupas ZU10 komandām. Bez zaudējumiem šobrīd ir četras vienības: "Rubene", "FS Masters/Ulbroka", "Inčukalns/COYOTE" un "Talsu NSS/Krauzers".
 • Kārlis Bulāns: "Nākamsezon atkal cīnīsimies par titulu!"
  21.apr. Kārlis Bulāns: "Nākamsezon atkal cīnīsimies par titulu!"(1)
  Latvijas Florbola savienības (LFS) par Latvijas čempionāta vīriešu Virslīgas AVEX mēneša labāko spēlētāju nosauktais "RTU/Inspectas" uzbrucējs Kārlis Bulāns nenoliedz to, ka viņa komandai nav izdevies izpildīt sezonas plānu, taču arī pēc diviem bronzas gadiem noteikti nemazinoties apņēmība tomēr izcīnīt Latvijas čempionu titulu. Varbūt nākamgad?
 • Mūsu juniores divas reizes sakauj Igaunijas čempiones
  20.apr. Mūsu juniores divas reizes sakauj Igaunijas čempiones
  No 17. līdz 21.aprīlim Latvijas sieviešu U19 izlase aizvada pēdējo treniņnometni pirms došanās uz pasaules čempionātu, kas no 30.aprīļa līdz 4.maijam notiks Polijā. Nometnes laikā mūsu valstsvienība bija aizbraukusi uz Tartu, kur divās pārbaudes spēlēs pārliecinoši apspēlēja Igaunijas čempiones - EMÜ SK florbolistes.
 • Ivans Kokins: "Ceturtā vieta ir labs sasniegums"
  20.apr. Ivans Kokins: "Ceturtā vieta ir labs sasniegums"
  Latvijas Florbola savienības (LFS) par Latvijas čempionāta 1. līgas "Sporta Punkts" mēneša labāko spēlētāju atzītais “Rēzeknes/Dinaburgas” uzbrucējs Ivans Kokins atklāj, ka, vērtējot sezonu kopumā, komandas izcīnītā ceturtā vieta ir labs sasniegums.
 • Veterānu līgā triumfē "Alusvēderi"
  19.apr. Veterānu līgā triumfē "Alusvēderi"(5)
  Par Latvijas 10.čempionāta florbolā veterāniem (35+) uzvarētāju kļuvusi komanda "Alusvēderi", kas šovakar Kocēnos notikušajā finālspēlē ar 5:3 pārspēja "Lekrings Sr." florbolistus. Bronzas medaļas izcīnīja "LINO.LV/STARTER", kas izšķirošajā mačā ar 6:5 pieveica "EKSKURZEMI".
 • Veterānu līgā noskaidros čempionus
  19.apr. Veterānu līgā noskaidros čempionus
  Šodien Kocēnu sporta namā par Latvijas 10.čempionāta florbolā veterāniem (35+) zelta medaļām cīnīsies astoņas izslēgšanas spēlēm kvalificējušās senioru komandas. Galvenā intriga – vai no troņa tiks gāzti "LINO.LV/STARTER" florbolisti, kuri pagājušajā pavasarī čempionu kausu izcīnīja jau astoto reizi.
 • Meiteņu U18 vecuma grupā uzvar "Rīgas Lauvas"
  16.apr. Meiteņu U18 vecuma grupā uzvar "Rīgas Lauvas"(2)
  Ar "Rīgas Lauvu" uzvaru noslēdzies Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāts meiteņu U18 vecuma grupā. Sudrabu izcīnīja Kocēnu "Rubene", bet pie bronzas medaļām tika "Ķekavas Bulldogs" florbolistes.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides