• Izlases kandidātēm treniņnometne Kocēnos un turnīrs Polijā
  17:43 Izlases kandidātēm treniņnometne Kocēnos un turnīrs Polijā
  Latvijas sieviešu florbola izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs uz treniņnometni, kas šīs nedēļas nogalē norisināsies Kocēnu sporta namā, aicinājis 36 spēlētājas. Labākās no viņām nākamnedēļ dosies uz Poliju, kur pārbaudes turnīrā mērosies spēkiem ar Polijas, Norvēģijas un Vācijas izlasēm.
 • ''OXDOG team/Posantre'' uzvar Mārupes "Ghetto Floorball" un brauks uz Barselonu
  02.sep. ''OXDOG team/Posantre'' uzvar Mārupes "Ghetto Floorball" un brauks uz Barselonu
  Augusta pēdējā dienā pie Mārupes vidusskolas notika šīs sezonas noslēdzošais ''Ghetto Floorball'' turnīrs, kurā tika noskaidrota tā komanda, kas ieguva sezonas galveno balvu - ceļojumu uz Spāniju. Arī šonedēļ par visiem pārāka bija ''OXDOG team/Posantre'', kas finālā ar 3:1 uzveica Ogres ''Mafiju''. Trešā vieta Vecākās grupas superfinālā tika komandai ''AGNI''.
 • Par "Ghetto Floorball" čempioni kļūst "Oxdog Team/Posantre"
  26.aug. Par "Ghetto Floorball" čempioni kļūst "Oxdog Team/Posantre"
  25.augustā Rīgā, Grīziņkalnā, tika kronēti "Ghetto Games" septītās sezonas pirmie čempioni. "Ghetto Floorball" finālspēlē "Oxdog Team/Posantre" ar 6:1 (4:0) pārspēja Bauskas "EŠ-PĒ-VĒ". Trešo vietu ieguva hokejistu kvartets "Specmeistari" ar Ralfu Freibergu priekšgalā. "Viens pret vienu" finālā uzvarēja Reino Ješēvics
 • Ceturtdien noskaidros šī gada Latvijas spēcīgāko pilsētu
  25.aug. Ceturtdien noskaidros šī gada Latvijas spēcīgāko pilsētu
  Šo ceturtdien, 27. augustā, notiks sacensību „Latvijas spēcīgākā pilsēta” pēdējais posms Rīgā. Sacensības notiks Grīziņkalnā no plkst. 18.00 līdz 21.00 kopā ar Ghetto Basket superfinālu. Noslēdzoties Rīgas posmam, tiks godinātas šī gada trīs Latvijas spēcīgākās pilsētas, ņemot vērā iedzīvotāju kopā pacelto rezultātu kilogramos.
 • Turnīrā "Latvian Open 2015" triumfē FBK "Valmiera/ViA"
  24.aug. Turnīrā "Latvian Open 2015" triumfē FBK "Valmiera/ViA"
  Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā un Kocēnos četras dienas turpinājās jau devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". No Latvijas komandām vislabāk veicās FBK "Valmiera/ViA", kas uzvarēja Vīriešu grupā.
 • Turnīrā "Latvian Open 2015" – izšķirošās cīņas
  23.aug. Turnīrā "Latvian Open 2015" – izšķirošās cīņas
  Šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, ar izslēgšanas spēlēm un cīņu par godalgotām vietām noslēgsies devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". Piecas spēles interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
 • FK "Lekrings" pret "SC Classic" – kā līdzīgs ar līdzīgu
  22.aug. FK "Lekrings" pret "SC Classic" – kā līdzīgs ar līdzīgu(1)
  Starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open 2015" Latvijas čempionvienība "Lekrings" vakar Valmierā aizvadīja otro spēli Elites grupā, tiekoties ar titulēto Somijas komandu "SC Classic". Mūsu florbolisti bija tuvu tam, lai atņemtu somiem vismaz vienu punktu – līdz tādam iznākumam latviešiem pietrūka tikai viena precīza metiena – 6:7.
 • "Latvian Open 2015" uzņem apgriezienus
  21.aug. "Latvian Open 2015" uzņem apgriezienus
  Vakar Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, ar divām Elites grupas komandu spēlēm tika atklāts devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". Šodien pulksten 15:00 Valmierā, bet pulksten 17:00 Kocēnu sporta namā savas spēles uzsāks arī 17 Vīriešu grupas un astoņas sieviešu grupas komandas, lai līdz svētdienas pēcpusdienai noskaidrotu godalgoto vietu ieguvējus.
 • "Lekrings" paliek "sausā" pret "Storvreta IBK"
  20.aug. "Lekrings" paliek "sausā" pret "Storvreta IBK"(1)
  Šovakar Valmierā startēja starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". Jau otrajā spēlē laukumā devās Latvijas čempionvienība "Lekrings" (Cēsis), kas spēkojās ar titulēto Zviedrijas klubu "Storvreta IBK", piedzīvojot smagu zaudējumu ar 0:14.
 • Valmierā sākas "Latvian Open 2015"
  20.aug. Valmierā sākas "Latvian Open 2015"
  Šodien, 20.augustā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, ar divām Elites grupas komandu spēlēm tiks atklāts jau devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". "Latvian Open 2015" piedalās 29 komanda, kas pārstāv septiņas valstis, turnīrs turpināsies līdz svētdienai, 23.augustam.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides