• "Rubene" un "Bauska" pakāpjas turnīra tabulā
    10.dec. "Rubene" un "Bauska" pakāpjas turnīra tabulā
    Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem notika divas spēles: Kocēnu "Rubene" viesos ar 7:3 uzvarēja "Valmieru", bet "Bauska" savā laukumā ar 11:8 pārspēja Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Pēc šiem panākumiem "Rubene" pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā, bet "Bauska" - uz astoto.
  • Bagatskis, Zībarts un Hārtlijs
    10.dec. Bagatskis, Zībarts un Hārtlijs
    Neraugoties uz izmisīgajām basketbola aģentu cīņām par vietu zem Latvijas grozu naudas saules un atsevišķu basketbola funkcionāru ne sevišķi skaidro saprātu, 2017. gada beigās groza bumba ir pārliecinošs līderis starp Latvijas komandu sporta veidiem. Vīriešu un sieviešu konkurencē. Vīriešu izlases 5. vieta Eiropas čempionātā ir ļoti augsts sasniegums, kaut mēs visi, ieskaitot “Vienos vārtos” basketbola ekspertu Armandu Krauliņu un izlases bijušo galveno treneri Ainaru Bagatski, labi saprotam, ka šoreiz uzlēkt varēja arī 1935. gada sapņu komandas līmenī. Bet nav ko svētku gaidīšanas laikā gausties! Par Eiropas čempioniem cerēja kļūt 40 valstu izlases, Latvija – piektā. Sievietēm konkurence bija mazliet mazāka – 34 valstis, bet Mārtiņa Zībarta vadītās izlases 6. vieta arī nav slikts panākums. Turklāt izcīnītas tiesības spēlēt Pasaules kausā jeb tā lai visi saprastu – pasaules čempionātā. Kur Latvijas basketbols vēl nav bijis pārstāvēts.
  • Zviedrija atkal kļūst par čempioni, bullīšos pieveicot Somiju
    09.dec. Zviedrija atkal kļūst par čempioni, bullīšos pieveicot Somiju(7)
    LETA. Par pasaules čempionvienību sieviešu florbolā sestdien sesto reizi pēc kārtas tika kronēta Zviedrija izlase, tomēr tā atkal Somiju pārspēja vien pēcspēles metienu sērijā.
  • Latvija dramatiskā galotnē zaudē Slovākijai un pasaules čempionātu noslēdz sestajā vietā
    09.dec. Latvija dramatiskā galotnē zaudē Slovākijai un pasaules čempionātu noslēdz sestajā vietā(5)
    LETA. Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien dramatiskā galotnē zaudēja Slovākijas izlasei un pasaules čempionātu noslēdza sestajā pozīcijā. Mačā par piekto vietu Latvijas izlase piekāpās turnīra saimniecēm ar rezultātu 4:6 (0:2, 1:0, 3:4).
  • Latvietes pret mājiniecēm, Zviedrija un Somija tīkos pēc zelta
    09.dec. Latvietes pret mājiniecēm, Zviedrija un Somija tīkos pēc zelta(1)
    Pēc astoņām spraigām dienām Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā pienākusi pēdējā pasaules florbola čempionāta diena sieviešu valstsvienībām. Tajā Latvijas izlase pulksten 12:15 sāks maču par piekto vietu, bet vakarā klasiskais fināls starp Zviedriju un Somiju
  • Fināls ierastais, Latvijai pēdējā dienā cīņa ar mājiniecēm
    08.dec. Fināls ierastais, Latvijai pēdējā dienā cīņa ar mājiniecēm
    Pasaules florbola čempionātā Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēgusies pēdējā spēļu diena. Divos atšķirīgos pusfinālos noskaidrojies, ka finālā ierasti sacentīsies Zviedrijas un Somijas izlases, bet par Latvijas pretiniecēm mačā par 5.vietu kļuva laukuma saimnieces slovākietes.
  • "Pārgauja" sarūpē "Valmierai" otro zaudējumu pēc kārtas
    08.dec. "Pārgauja" sarūpē "Valmierai" otro zaudējumu pēc kārtas
    Šovakar notika viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle - "SK Pārgauja" Stalbē uzņēma vienu no turnīra līderēm "Valmieru", ko pārspēja ar 7:4, sagādājot valmieriešiem otro zaudējumu pēc kārtas. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija Lauris Ābols.
  • "Pārgauja" par vietu astotniekā, valmierieši – trijniekā
    08.dec. "Pārgauja" par vietu astotniekā, valmierieši – trijniekā
    Elvi vīriešu florbola virslīgā šodien ieplānota viena cīņa, kurā līdz šim vāji spēlējošie Stalbes "Pārgauja" uzņems vienus no turnīra līderiem "FBK Valmiera".
  • Garbares <i>hat-trick</i> nodrošina vietu pasaules sešniekā
    08.dec. Garbares hat-trick nodrošina vietu pasaules sešniekā
    Latvijas sieviešu florbola valstsvienība izcīnījusi vērtīgu 5:1 uzvaru pasaules čempionātā cīņā par 5.-8. vietu, apspēlējot Poliju. Līdz ar to mūsu valstsvienība trešo čempionātu pēc kārtas cīnīsies par piekto vietu. Latvijas izlasē ar trim vārtu guvumiem atzīmējās Evelīna Garbare.
  • Pret polietēm sākas cīņa par pozīciju nosargāšanu
    08.dec. Pret polietēm sākas cīņa par pozīciju nosargāšanu(4)
    Latvijas sieviešu valstsvienībai jau pulksten 11:00 paredzēts starts pasaules florbola čempionātā, kur latvietes sacentīsies ar Poliju mačā par 5. līdz 8. vietu. Cīņu būs iespējams vērot Starptautiskās florbola federācijas Youtube kanālā.
  • Somijai grūti nākusi uzvara pār laukuma saimniecēm
    08.dec. Somijai grūti nākusi uzvara pār laukuma saimniecēm
    Pasaules florbola čempionātā sievietēm pusfinālā iekļuvušas visas četras pasaules ranga vadošās valstsvienības. Visgrūtāk to paveikt bija Somijai, kas vien trešā perioda vidū spēja tikt galā ar laukuma saimniecēm slovākietēm.
  • Spēļu skaits samazinās, likmes – palielinās
    07.dec. Spēļu skaits samazinās, likmes – palielinās
    Pasaules florbola čempionātā cīņas turpina vien 12 labākās valstsvienības. Latvijai šodien brīvdiena, bet tiks izspēlēti atlikušie divi ceturtdaļfinālu mači.
  • Čehija pievienojas Zviedrijai pusfinālā
    07.dec. Čehija pievienojas Zviedrijai pusfinālā
    Latvijas sieviešu florbola izlasei pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā neizdevās izrādīt vērā ņemamu pretestību Zviedrijai. Florbola lielvalstij pusfinālā pievienojusies arī Čehija.
  • "Acīte" Latvijas izlases vārtos, turpinājumā par 5.vietu
    06.dec. "Acīte" Latvijas izlases vārtos, turpinājumā par 5.vietu(23)
    Latvijas sieviešu valstsvienība piedzīvojusi likumsakarīgu neveiksmi pasaules florbola čempionāta ceturtdaļfinālā, ar rezultātu 0:21 kapitulējot septiņkārtējām pasaules čempionēm zviedrietēm.
  • Dāvida cīņa ar Goliātu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
    06.dec. Dāvida cīņa ar Goliātu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā(2)
    Pēc uzvaras pār Dāniju Latvijas sieviešu florbola valstsvienība izpildījusi minimālo uzdevumu pasaules čempionātā. Šovakar pulksten 17:10 gaidāms ceturtdaļfināla mačs pret Zviedriju.
  • Igaunijas sapnis beidzas, ceturtdaļfinālā Polija, Slovākija un Norvēģija
    05.dec. Igaunijas sapnis beidzas, ceturtdaļfinālā Polija, Slovākija un Norvēģija
    Pasaules florbola čempionātā sievietēm Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēgušās kvalifikācijas turnīra cīņas. Par Latvijas uzvaru pār Dāniju jau rakstīts iepriekš, bet ceturtdaļfinālam kvalificējās arī Polija, Slovākija un Norvēģija.
  • Lieliskā cīņā apspēlējot Dāniju, florbolistes iekļūst ceturtdaļfinālā
    05.dec. Lieliskā cīņā apspēlējot Dāniju, florbolistes iekļūst ceturtdaļfinālā(9)
    Pasaules florbola čempionāta ceturtdaļfinālā iekļuvusi Latvijas valstsvienība, kas kvalifikācijas mačā ar rezultātu 4:1 pieveica Dānijas izlasi, tādējādi tiekot pie pirmās uzvaras čempionātā un nodrošinot vietu starp pasaules vadošajām astoņām izlasēm.
  • Vaičim vārtu guvums, Stūrem divas piespēles
    05.dec. Vaičim vārtu guvums, Stūrem divas piespēles
    Vācijas florbola Bundeslīgā ar vārtu guvumu izcēlies Kristaps Vaičis, bet Eduards Stūre ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzējis pie tikai otrās uzvaras sezonā tikt savam Dānijas spēcīgākās līgas klubam.
  • Florbolistēm jāizvairās no vīru rūgtās pieredzes
    05.dec. Florbolistēm jāizvairās no vīru rūgtās pieredzes(1)
    Ja vakardienas mačs pret Somijas valstsvienību Latvijas florbola izlasei no sportiskā viedokļa neko neizšķīra, tad kvalifikācijas cīņa pret Dāniju būs ārkārtīgi svarīga. Cīņas sākums pulksten 14:00 un maču būs iespējams vērot arī LTV7.
  • Dānija uzvar D grupā, di Nardo tuvojas pasaules čempionātu rekordam
    05.dec. Dānija uzvar D grupā, di Nardo tuvojas pasaules čempionātu rekordam
    Noslēgušās grupu turnīra cīņas pasaules florbola čempionātā sievietēm un kļuvis zināms, ka ceturtdaļfinālā iekļuvušas visas TOP-4 florbola nācijas – Zviedrija, Somija, Šveice un Čehija.