20:33 Video: "Triobet/Ulbroka" izsēj 6 vārtu pārsvaru, tomēr pārspēj "Rockets" pagarinājumā
    Pavisam negaidīts sižets izvērsās ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā starp "Triobet/Ulbroku" un Rīgas "Rockets". Pamatlaika pēdējo 15 minūšu laikā ulbrokieši pamanījās izsēt sešu vārtu pārsvaru, ļaujot pretiniekiem panākt izlīdzinājumu (11:11), tomēr jau pirmajā pagarinājumā minūtē "Triobet/Ulbroka" guva uzvaras vārtus, spēlē gūstot panākumu ar 12:11, bet sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2:0.
    20:21 Video: Bulāns: "Tā play-offos spēlēt nedrīkst"
    Elvi florbola līga. Ceturtdaļfināls: Triobet/Ulbroka - Rockets. Pēcspēles komentāri
    20:08 Video: Kusiņš:"Jāmēģina atkārtot pagājušā gada rezultātu"
    Piedāvājam pēcspēles interviju ar Lielvārdes komandas spēlētāju Aivi Kusniņu. Viņam spēlē ar FK Kurši 5 punkti (3+2).Pilnu spēles ierakstu vari noskatīties šeit: Elvi florbola līga Ceturtdaļfināls: Lielvārde -...
    19:03 Video: Elvi florbola līga. Ceturtdaļfināls: Triobet/Ulbroka - Rockets. Spēles ieraksts
    Elvi florbola līga. Ceturtdaļfināls: Triobet/Ulbroka - Rockets. Spēles ieraksts
  • "Lekringam" jāatgūst vārtu garša
    10:57 "Lekringam" jāatgūst vārtu garša
    Elvi vīriešu florbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs uzvaras izcīnīja trīs mājinieku komandas un Stalbes "Pārgauja", kas viesos apspēlēja Cēsu "Lekrings". Šodien klāt otrās spēles visos pāros.
    23:54 Video: "Lielvārde/FatPipe" sagrauj Liepājas "Kuršus"
    Ar ļoti pārliecinošu uzvaru ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla kārtu sākusi pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe", kas šovakar savā laukumā ar 13:5 sakāva Liepājas komandu FK "Kurši". Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 5 (3+2) punktiem bija Aivis Kusiņš. Rīt Plkst.15:00 Lielvārdes novada sporta centrā abas komandas aizvadīs otro ceturtdaļfināla spēli.
    23:26 Video: "Pārgauja" ceturtdaļfināla pirmajā mačā viesos pieveic favorītu "Lekringu"
    ELVI florbola līgā vīriešiem ceturtdaļfinālu ar pamatīgu pārsteigumu sākuši Stalbes "Pārgaujas" spēlētāji, kas pretinieku laukumā ar 6:1 sakāva titulēto Cēsu komandu "Lekrings". Stalbieši otrā perioda sākumā panāca 3:0, tomēr perioda izskaņā mājinieki vairākumā vienus vārtus atguva. Viesi otrajā trešdaļā arī pārvērta vārtos viena viena vīra pārsvaru, kas mājiniekiem lika jau četras minūtes līdz mača beigām sākt spēlēt ar tukšiem vārtiem, taču tas beidzās ar vēl divu bumbiņu saņemšanu tīklā. "Pārgaujas" vārtsargs Renārs Arājs atvairīja 25 no 26 pretinieku metieniem, ar trīs precīziem metieniem izcēlās Oskars Balods, bet divas reizes precīzs bija Edgars Puriņš.
    Piedāvājam mača skatāmākās epizodes!
  • "Pārgauja" šokē "Lekringu", uzvar arī "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe"
    21:40 "Pārgauja" šokē "Lekringu", uzvar arī "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe"(1)
    Jau otrajā ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla spēļu dienā piedzīvota pamatīga sensācija - Stalbes "Pārgauja" pretinieku laukumā ar 6:1 sakāva titulēto Cēsu komandu "Lekrings". Stalbiešu vārtsargs Renārs Arājs atvairīja 25 no 26 pretinieku metieniem. Savā sērijā pa pārliecinošai uzvarai guva "Triobet/Ulbroka", kas ar 10:3 sagrāva Rīgas komandu "Rockets", un "Lielvārde/FatPipe", kas ar 13:5 sakāva Liepājas "Kuršus".
    21:16 Video: Elvi florbola līga Ceturtdaļfināls: Lielvārde - FK Kurši. Spēles ieraksts.
    Elvi florbola līga Ceturtdaļfināls: Lielvārde - FK Kurši. Spēles ieraksts. 2017.02.25.
  • Pastarīšu papildturnīru ar uzvaru sāk "Talsi/Irlava" un "Rīga"
    20:06 Pastarīšu papildturnīru ar uzvaru sāk "Talsi/Irlava" un "Rīga"
    Šodien ar spēli Talsos starp "Talsiem/Irlavu" un "Ķekavu" sākās arī ELVI florbola līgas vīriešiem četru vājāko komandu izslēgšanas spēļu turnīrs. Talsinieki savus viesus apspēlēja pārliecinoši (8:3), sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Sēriju ar panākumu sāka arī FK "Rīga", kas viesos ar 8:4 pārspēja "Bausku".
  • Ceturtdaļfināli sākas arī pārējiem pāriem
    11:54 Ceturtdaļfināli sākas arī pārējiem pāriem
    Vakar ar "FBK Valmiera" uzvaru pār "Rubeni" sākās Elvi vīriešu florbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrs, bet šovakar cīņā iesaistīsies arī trīs pārējiem pāri.
    10:18 Video: Pirmajā play-off duelī "Valmiera" pieveic "Rubeni"
    Piektdien, 24. februārī ar spēli Valmierā sākās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā FBK "Valmiera" ar rezultātu 7:3 pieveica savus ģeogrāfiskos kaimiņus un principiālos pretiniekus "Rubeni", sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0. Uzvarētāju rindās ar hat-trick izcēlās Ričards Eglītis, savukārt kocēniešu labā divus vārtus guva Matīss Mālnieks. Šīs ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle norisināsies svētdien, 26. februārī pulksten 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā.
    24.feb. Video: FBK Valmiera - Rubene. Ceturtdaļfināla 1. spēles ieraksts
    FBK Valmiera - Rubene. Ceturtdaļfināla 1. spēles ieraksts. 24.02.2017.
  • Florbola pavasaris sākas ar Eglīša "hat-trick" un "Valmieras" uzvaru pār "Rubeni"
    24.feb. Florbola pavasaris sākas ar Eglīša "hat-trick" un "Valmieras" uzvaru pār "Rubeni"(3)
    Piektdien, 24. februārī ar spēli Valmierā sākās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā FBK "Valmiera" ar rezultātu 7:3 pieveica savus ģeogrāfiskos kaimiņus un principiālos pretiniekus "Rubeni", sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.
  • Ar principiālu derbiju sākas "florbola pavasaris"
    24.feb. Ar principiālu derbiju sākas "florbola pavasaris"(1)
    Elvi vīriešu florbola līgā šovakar pulksten 20:15 Vidzemes Olimpiskajā centrā ar maču starp vietējo "FBK Valmiera" un "Rubeni" starts tiek dots izslēgšanas spēļu cīņām. Šo pāri var uzskatīt par vienu no neprognozējamākajiem.
  • Vaičis tuvojas pusfinālam, Blindam sāpīga neveiksme, Krūmiņam - sagrāve
    24.feb. Vaičis tuvojas pusfinālam, Blindam sāpīga neveiksme, Krūmiņam - sagrāve
    Vienas spēles attālumā no iekļūšanas Šveices florbola NLB līgas pusfinālā nonācis Kristapa Vaiča pārstāvētais klubs, kamēr Somijas Elitē negaidīti smagu 0:12 sagrāvi piedzīvojis Morics Krūmiņš. Zviedrijas Superlīgā, Andim Blindam spēli vērojot no rezervistu soliņa, sāpīgs zaudējums "Mullsjo AIS".
  • Uzvar FK "NND" un FK "Ķekava"
    23.feb. Uzvar FK "NND" un FK "Ķekava"
    Šovakar ELVI florbola līgā sievietēm notika divas spēles: FK "NND" savā laukumā ar 5:3 pārspēja "Ķekavas Bulldogs", bet FK "Ķekava" ar 8:6 uzvarēja "Rīgas Lauvas".
  • Dāmām neklātienes cīņa par trešo pozīciju
    23.feb. Dāmām neklātienes cīņa par trešo pozīciju
    Elvi sieviešu florbola līgā šovakar paredzētas divas spēles, kuras ļoti svarīgas būs abām Ķekavas komandām, lai cīnītos par trešo vietu tabulā un izvairītos no cīņas pusfinālā pret regulārās sezonas uzvarētājām.
  • Jansons un Lauga septiņās spēlēs atzīmējušies ar hat-trick
    23.feb. Jansons un Lauga septiņās spēlēs atzīmējušies ar hat-trick
    Elvi vīriešu florbola čempionāta regulārais turnīrs ir noslēdzies, līdz ar to laiks ielūkoties dažādos statistikas rādītājos. Šoreiz par spēlētājiem, kuri visbiežāk izcēlušies ar vismaz trim vārtiem vienā spēlē.
    22.feb. Foto: Noslēgusies otrā Cēsu novada čempionāta sezona
    Svētdien, 19. februārī, ar florbola maratonu visas dienas garumā noslēdzās otrais Cēsu novada čempionāts florbolā, kuru sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību organizē florbola klubs "Lekrings". Aizraujošā finālā "Farm Dumperi.lv Club" pārspēja "Einšteinu", virs galvām otro gadu pēc kāras paceļot turnīra ceļojošo kausu, bet bronzas godalgas izcīnīja "SK Fono". Šogad čempionātā piedalījās 13 komandas, kuru sastāvos laukumā devās vairāk nekā 250 florbola entuziasti no Cēsīm un tuvākajiem reģioniem. Foto: Raivo Šmits, cnc.lekrings.lv