Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
Virslīga 14/15Rubene — Ķekavas BulldogsTurnīra tabula:8:3
1.357.755.00
Virslīga 14/15SK Pārgauja — KuršiTurnīra tabula:8:10
1.857.252.55
Virslīga 14/15Ulbroka/FS Masters — Cēsu alus/LekringsTurnīra tabula: 15:30 
Virslīga 14/15Rubene — KuršiTurnīra tabula: 16:00 
Virslīga 14/15Lielvārde — FK BauskaTurnīra tabula: 18:00 
Virslīga 2014/2015Rubene — RSUTurnīra tabula:vakar 15:00
1.357.755.00
 • Vīriešu Virslīgā uzvar "Kurši" un "Rubene"
  22:50 Vīriešu Virslīgā uzvar "Kurši" un "Rubene"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika divas spēles: Liepājas "Kurši", viesojoties pie Stalbes "Pārgaujas", svinēja uzvaru ar 10:8, bet Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 8:3 pieveica "Ķekavas Bulldogs" florbolistus.
 • "Rubene" uzņem <i>buldogus</i>, "Pārgauja" - "Kuršus"
  16:00 "Rubene" uzņem buldogus, "Pārgauja" - "Kuršus"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionātā vīriešu Virslīgā notiks divas spēles – Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņems "Ķekavas Bulldogs" florbolistus, bet pie Stalbes "Pārgaujas" viesosies Liepājas "Kurši". Maču no Kocēniem tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • "Rīga" <i>nokautē</i> "RTU/Inspectu", uzvar arī "Bauska", "Lielvārde" un "Ulbroka/FS Masters"
  21.nov. "Rīga" nokautē "RTU/Inspectu", uzvar arī "Bauska", "Lielvārde" un "Ulbroka/FS Masters"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika četras spēles: centrālajā mačā FK "Rīga" ar 9:8 pārspēja līderi "RTU/Inspectu", vēl FK "Bauska" ar 9:6 uzvarēja "Valmieru/ViA", "Lielvārde" ar 3:1 pārspēja "Talsus/Triobet", bet "Ulbroka/FS Masters" ar 8:6 bija pārāka par "Ķekavas Bulldogs".
 • Piektdienas vakarā – četras Virslīgas spēles
  21.nov. Piektdienas vakarā – četras Virslīgas spēles(1)
  Šovakar, lai arī ir piektdiena, Latvijas Florbola čempionāta kalendārā paredzētas veselas četras vīriešu Virslīgas spēles – Bauskā, Ķekavā, Talsos, kā arī dienas centrālais mačs starp līdervienībām FK "Rīga" un "RTU/Inspectu", kas notiks Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.
 • "Jelgavas novadam" otrais antirekords pēc kārtas
  18.nov. "Jelgavas novadam" otrais antirekords pēc kārtas
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā šīs sezonas iespaidīgāko sagrāvi piedzīvojuši turnīra debitanti "Jelgavas novada" florbolisti, kuri viesos ar 4:22 piekāpās "RTU/Inspectai". Arī līdzšinējais antirekords piederēja tieši jelgavniekiem, kuri iepriekšējā mačā ar 3:17 atzina FK "Rīga" pārākumu.
 • Paziņots izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā
  18.nov. Paziņots izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā(9)
  Latvijas vīriešu florbola valstsvienības treneri nosaukuši tos 20 spēlētājus, kuri no 5. līdz 14. decembrim aizstāvēs mūsu valsts godu pasaules čempionātā, kas notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.
 • Divu treneru duelī uzvar Jēkabsons un "Rubene"
  17.nov. Divu treneru duelī uzvar Jēkabsons un "Rubene"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika viena vīriešu Virslīgas spēle, kurā spēkiem mērojās divu spēlējošu treneru vadītas komandas – Vidzemes olimpiskajā centrā Kocēnu "Rubene" ar Ivaru Jēkabsonu priekšgalā ar 9:5 pārspēja vietējo "Valmieru/ViA", kuras trenerim Aigaram Belasovam neizdevās realizēt pat divus soda metienus.
 • Izlases kandidāti aizvadījuši pēdējo treniņnometni
  16.nov. Izlases kandidāti aizvadījuši pēdējo treniņnometni
  Vakar un šodien Lielvārdes novada sporta centrā pēdējo treniņnometni pirms pasaules čempionāta aizvadīja Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti. Valstsvienības treneri jau izvēlējušies 20 (+3) spēlētājus, rīt par izlases sastāvu, kas dosies uz Zviedriju, tiks informēta Latvijas Florbola savienība.
 • Junioriem otrā uzvara – uz lāpstiņām <i>buldogi</i>
  16.nov. Junioriem otrā uzvara – uz lāpstiņām buldogi
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā divu dienu laikā otro uzvaru izcīnīja junioru izlases kandidātu komanda "Latvija U19", kas Lielvārdē ar 4:3 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" florbolistus. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsargu Markusu Plūdumu.
 • Uzvaras garšu sajutušie juniori uzņems <i>buldogus</i>
  16.nov. Uzvaras garšu sajutušie juniori uzņems buldogus
  Šodien Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notiks viena spēle – vakar pirmo uzvaru izcīnījusī junioru izlases kandidātu komanda "Latvija U19" Lielvārdes novada sporta centrā uzņems "Ķekavas Bulldogs" florbolistus. Šo spēli tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides