Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
Virslīga 14/15Talsi/Triobet — FK BauskaTurnīra tabula: 20:30 
 • "Rīga" uzvar Ķekavā un atgūst vicelīderes godu
  20.okt. "Rīga" uzvar Ķekavā un atgūst vicelīderes godu
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas vicelīderu godā pēc nepilnas diennakts pārtraukuma atgriezās FK "Rīga" florbolisti, kuri šovakar viesos ar 11:4 sakāva komandu "Ķekavas Bulldogs". Pa 5 rezultativitātes punktiem rīdzinieku labā guva Alvis Dāle un Toms Bitmanis.
 • Pēdējās sekundēs uzvaru izrauj "Cēsu alus/Lekrings" un "Rubene"
  19.okt. Pēdējās sekundēs uzvaru izrauj "Cēsu alus/Lekrings" un "Rubene"
  Šodien Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika četras spēles, divās no tām uzvaru nesošie vārti tika gūti, kad līdz pamatlaika beigām bija atlicis mazāk par 10 sekundēm. Tā "Cēsu alus/Lekrings" ar 6:5 pārspēja "RTU/Inspectu", bet Kocēnu "Rubene" ar 8:7 - "Bausku".
 • Vīriešu Virslīgā četras spēles, centrālais mačs - Cēsīs
  19.okt. Vīriešu Virslīgā četras spēles, centrālais mačs - Cēsīs
  Šodien Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notiks četras spēles, par centrālo maču var uzskatīt divu līderu dueli – līdz šim vēl nezaudējusī "Cēsu alus/Lekrings" savā laukumā uzņems pirmās vietas īpašnieci "RTU/Inspectu".
 • <i>Mājinieku dienā</i> uzvar "Kurši", "Bauska" un "Lielvārde"
  18.okt. Mājinieku dienā uzvar "Kurši", "Bauska" un "Lielvārde"(2)
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika trīs spēles, tajās visās pārliecinošas uzvaras svinēja laukuma saimnieki: Liepājas "Kurši" ar 12:5 sakāva "Jelgavas novadu", FK "Bauska" ar 9:4 - "Ulbroku/FS Masters", bet "Lielvārde" ar tādu pašu rezultātu - Stalbes "Pārgauju".
 • Sieviešu izlasei pirmā nometne jaunā trenera vadībā
  18.okt. Sieviešu izlasei pirmā nometne jaunā trenera vadībā
  Augustā par Latvijas sieviešu florbola izlases galveno treneri tika apstiprināts Jurijs Fedulovs, kurš ķēries pie jauno pienākumu pildīšanas – šīs nedēļas nogalē Kocēnos notiek treniņnometne, kurā piedalās Latvijas klubos spēlējošas 20 florbolistes.
 • Vīriešu Virslīgā trīs spēles, divas no tām – tiešraidē
  18.okt. Vīriešu Virslīgā trīs spēles, divas no tām – tiešraidē(1)
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā trīs spēles, kas notiks Liepājā, Bauskā un Lielvārdē. Maču starp "Kuršiem" un "Jelgavas novadu", kā arī starp "Lielvārdi" un "Pārgauju" tiešraidē translēs Sportacentrs TV.
 • Veterānu līgā četras līderes
  18.okt. Veterānu līgā četras līderes
  Ar sabraukuma spēlēm Ķekavā un Inčukalnā startējis Latvijas 11. čempionāts florbolā veterāniem (35+). Lielākā daļa no 16 komandām aizvadījušas pa trim spēlēm, šobrīd tikai uzvaras ir četrām komandām - "LINO.LV/STARTER", "SC Mēmele", "Lekrings Sr." un "EKSKURZEME".
 • "Valmiera/ViA" paklupina "Pārgauju", "Cēsu alus/Lekrings" izglābjas Rīgā
  17.okt. "Valmiera/ViA" paklupina "Pārgauju", "Cēsu alus/Lekrings" izglābjas Rīgā(1)
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā par zināmu pārsteigumu parūpējās FBK "Valmiera/ViA", kas šovakar sagādāja pirmo zaudējumu SK "Pārgauja", pie tam izdarīja to Stalbē – 7:5. Daudz netrūka, lai pirmos punktus zaudētu arī čempione "Cēsu alus/Lekrings" - cēsnieki spēlē ar FK "Rīga" uzvaras vārtus guva tikai 12 (!) sekundes pirms pamatlaika beigām, izšķirošais metiens Jāņa Rajecka kontā – 7:6.
 • SK "Pārgauja" un "Cēsu alus/Lekrings" – par ceturto uzvaru
  17.okt. SK "Pārgauja" un "Cēsu alus/Lekrings" – par ceturto uzvaru
  Jau mēnesi turpinās Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas turnīrs, bet divas komandas (SK "Pārgauja" un "Cēsu alus/Lekrings") joprojām nav izjutušas zaudējuma rūgtumu. Šovakar tām atņemt punktus mēģinās FBK "Valmiera/ViA" un FK "Rīga".
 • "RTU/Inspecta" pieveic "Lielvārdi" un nostiprinās 1.vietā
  16.okt. "RTU/Inspecta" pieveic "Lielvārdi" un nostiprinās 1.vietā(4)
  Šovakar Spuņciemā sesto uzvaru Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā izcīnīja "RTU/Inspecta", kas ar 4:2 pārspēja "Lielvārdi". Studenti ar 18 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides