• "Mogo-RTU/Rockets" uzvar Lielvārdē, Rīgā būs "zelta" mačs
  29.mar. "Mogo-RTU/Rockets" uzvar Lielvārdē, Rīgā būs "zelta" mačs
  Fināla cienīga cīņa tupinās ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp "Lielvārdi" un "Mogo-RTU/Rockets" – šodien Lielvārdē notika sestā spēle, kurā ar 9:6 uzvarēja rīdzinieki. Tas, kura no abām komandām iekļūs finālā, nodrošinot sev vismaz sudraba medaļas, noskaidrosies sērijas septītajā mačā, kas 4.aprīlī notiks Rīgā.
 • "Lielvārde" un "Mogo-RTU/Rockets" turpinās cīņu par finālu
  29.mar. "Lielvārde" un "Mogo-RTU/Rockets" turpinās cīņu par finālu(1)
  ELVI florbola līgas vīriešiem finālā vakanta palikusi tikai viena vieta – par to pašaizliedzīgi cīnās komandas "Lielvārde" un "Mogo-RTU/Rockets", kuras šovakar Lielvārdes novada sporta centrā aizvadīs jau sesto pusfināla sērijas spēli. Lielvārdiešiem mērķa sasniegšanai vajag vēl tikai vienu uzvaru, bet rīdziniekiem – divas. Aizraujošo cīņu interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
 • "Cēsu alus/Lekrings" jau finālā, pretiniekos piesakās "Lielvārde"
  28.mar. "Cēsu alus/Lekrings" jau finālā, pretiniekos piesakās "Lielvārde"(8)
  Par ELVI florbola līgas vīriešiem finālisti trešo sezonu pēc kārtas kļuvusi "Cēsu alus/Lekrings", kas šodien savā laukumā sīvā cīņā ar 7:5 pārspēja Kocēnu "Rubeni", sērijā svinot panākumu ar 4:1. Soli no fināla nonākusi "Lielvārde", kas šovakar viesos fantastiskā cīņā ar 6:5 pagarinājumā pārspēja "Mogo-RTU/Rockets" florbolistus, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3:2.
 • "Rubene" bez tiesībām zaudēt, "Lielvārde" un "Mogo-RTU/Rockets" – par 3. uzvaru
  28.mar. "Rubene" bez tiesībām zaudēt, "Lielvārde" un "Mogo-RTU/Rockets" – par 3. uzvaru
  Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem notiks pusfināla sērijas piektās spēles – "Cēsu alus/Lekrings" savā laukumā mēģinās izcīnīt izšķirošo uzvaru pār Kocēnu "Rubeni", bet Rīgā "Mogo-RTU/Rockets" un "Lielvārde" centīsies izvirzīties vadībā ar 3:2. Abus mačus interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
 • "Pārgauja" un "Talsi/Triobet" sezonu noslēdz ar uzvaru
  27.mar. "Pārgauja" un "Talsi/Triobet" sezonu noslēdz ar uzvaru
  Šovakar notika ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs neiekļuvušo komandu papildturnīra divas pēdējās spēles: "Jelgavas novada" florbolisti Stalbē ar 4:16 atzina vietējās "Pārgaujas" pārākumu, bet Ķekavā "Talsi/Triobet" ar 8:6 pieveica komandu "Ķekavas Bulldogs".
 • Izsludināta pieteikšanās Liepājas florbola čempionātam
  27.mar. Izsludināta pieteikšanās Liepājas florbola čempionātam
  Nu jau kā tradīcija Liepājā ir ikgadējais florbola čempionāts, kurā Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu florbola cienītājiem tiek dota iespēja cīnīties par Liepājas florbola čempiona titulu. Šogad čempionāts svinēs jau astoņpadsmito jubileju, bet līdz ar pilngadību sarūpējis nelielas un interesantas izmaiņas savā nolikumā, kas garantēs aizraujošas un līdzvērtīgākas spēles.
 • Sportland mēneša spēlētājs A.Rajeckis: "Nekad neesmu vairījies darba"
  26.mar. Sportland mēneša spēlētājs A.Rajeckis: "Nekad neesmu vairījies darba"
  Sportland balvu kā Elvi līgas labākais spēlētājs februārī saņēma "Cēsu alus/Lekrings" uzbrucējs Andris Rajeckis. Viens no Rajecku florbola dinastijas pārstāvjiem jau pavisam tuvā nākotnē vēlas trenēt bērnus un ieaudzināt viņos tās vērtības, kas palīdzējušas gūt panākumus pašam.
 • "Bauska" sezonu noslēdz ar uzvaru pār talseniekiem
  25.mar. "Bauska" sezonu noslēdz ar uzvaru pār talseniekiem
  ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs neiekļuvušo komandu papildturnīru kā pirmie noslēdza FK "Bauska" florbolisti, kuri šovakar savā laukumā ar 6:3 uzvarēja "Talsus/Triobet". Līdz ar to baušķenieki turnīra tabulā nodrošinājuši sev 9.vietu.
 • Sportland mēneša spēlētāja Jurkāne: "Gribas beidzot izcīnīt zeltu"
  24.mar. Sportland mēneša spēlētāja Jurkāne: "Gribas beidzot izcīnīt zeltu"
  Sportland balvu kā ELVI līgas labākajai spēlētājai februārī Latvijas Florbola savienība nolēma piešķirt "Ķekavas" uzbrucējai Ievai Jurkānei. "Ķekavas" rezultatīvākā spēlētāja šosezon cer savai komandai palīdzēt uzvarēt Latvijas čempionātā, piepildot gadiem lolotu mērķi.
 • Latvijas sporta pavasaris skaistajā Prāgā
  24.mar. Latvijas sporta pavasaris skaistajā Prāgā(8)
  Šajā pavasarī Čehijas galvaspilsētai būs pavisam īpaša vieta Latvijas līdzjutēju prātos - tajā viesosies gan mūsu futbola, gan hokeja izlase, ar Čehiju šogad sacentīsies arī abas basketbola izlases, kā arī hokeja sieviešu izlase, un ja vēl pierēķina nesen Prāgā noslēgušos Eiropas čempionātu vieglatlētikā telpās... Latvijai dotas daudzas iespējas, lai paveiktu ko vēl nebijušu, proti, beidzot uzvarētu Prāgā.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides