Virslīga 14/15Talsi/Triobet — Jelgavas novadsTurnīra tabula: 20:00
Virslīga 14/15Ķekavas Bulldogs — SK PārgaujaTurnīra tabula: 20:15
2.156.252.25
Virslīga 14/15Ulbroka/FS Masters — Cēsu alus/LekringsTurnīra tabula:rīt
Virslīga 2014/2015RSU — FK ĶekavaTurnīra tabula:rīt
  • Nūjas.lv mēneša spēlētājs Višņakovs: "Florbolam veltu septiņas dienas nedēļā"
    10:43 Nūjas.lv mēneša spēlētājs Višņakovs: "Florbolam veltu septiņas dienas nedēļā"
    Nūjas.lv balvu 2.līgas mēneša labākajam spēlētājam janvārī izpelnījās "Rēzeknes BJSS" uzbrucējs Marks Višņakovs. 21 gadu vecais uzbrucējs šosezon jau ir labojis 2. līgas rezultativitātes rekordu un apzinās, ka šo līmeni ir pāraudzis. Spēlētājs, kurš florbolam laiku rod katru dienu, nākotnē cer spēlēt līdzās Latvijas florbola skaļākajiem vārdiem. No viņiem mācās, pēc viņiem - tiecas.
  • Lauga un "Mogo-RTU/Rockets" nostāda "Valmieru/ViA" aizas malā
    25.feb. Lauga un "Mogo-RTU/Rockets" nostāda "Valmieru/ViA" aizas malā
    Šovakar Valmierā ELVI florbola līgā vīriešiem jau trešo ceturtdaļfināla sēriju aizvadīja abas studentu komandas - "Valmiera/ViA" un "Mogo-RTU/Rockets". Pagarinājuma pēdējā minūtē uzvaras vārtus rīdzinieku labā guva Gvido Lauga (5:4), sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzot "Mogo-RTU/Rockets" vadībā ar 3:0.
  • Šovakar Valmierā studentu komandu trešais duelis
    25.feb. Šovakar Valmierā studentu komandu trešais duelis
    Šovakar pulksten 20:30 Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, jau trešo ELVI florbola līgā vīriešiem ceturtdaļfināla spēli aizvadīs abas studentu komandas - "Valmiera/ViA" un "Mogo-RTU/Rockets". Maču interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
  • Latvijā notiks florbola soda metienu turnīrs "Riga Floorball Shootout 2015"
    23.feb. Latvijā notiks florbola soda metienu turnīrs "Riga Floorball Shootout 2015"
    23. un 24.maijā Rīgā norisināsies vēl nebijis sporta pasākums - RIGA FLOORBALL SHOOTOUT 2015. Tas būs pasaulē pirmais florbola bullīšu turnīrs, kas pulcēs florbola entuziastus no visas pasaules. Paredzams, ka tajā piedalīsies vairāk nekā 50 komandas, kas cīnīsies savā starpā par galveno balvu 500 eiro apmērā no "West Kredit".
  • "Ulbroka/FS Masters" uzvar čempionus un panāk izlīdzinājumu
    22.feb. "Ulbroka/FS Masters" uzvar čempionus un panāk izlīdzinājumu
    Sensacionāli šodien noslēdzās ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas otrā spēlē starp "Cēsu alu/Lekringu" un "Ulbroku/FS Masters" – ulbrokieši ar 5:3 pieveica čempionus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu – 1:1. Trijās pārējās sērijās rezultāts kļuva jau 2:0: "Lielvārde" ar 9:5 apspēlēja "Rīgu", Kocēnu "Rubene" pagarinājumā ar 5:4 pārspēja Liepājas "Kuršus", bet "Mogo-RTU/Rockets" ar 9:6 uzvarēja "Valmieru/ViA"
  • "Rubenei" vēl viena uzvara Rīgā
    22.feb. "Rubenei" vēl viena uzvara Rīgā
    ELVI florbola līgā sievietēm Kocēnu "Rubene" divu dienu laikā otro reizi viesos pieveica RSU florbolistes. Studentēm arī šoreiz tikai goda vārti (1:7), bet kocēniešu rindās ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Santa Torstere.
  • ELVI florbola līgā četras izslēgšanas spēles – četras tiešraides
    22.feb. ELVI florbola līgā četras izslēgšanas spēles – četras tiešraides
    Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem notiks ceturtdaļfināla sērijas otrās spēles – visus četrus mačus ("Mogo-RTU/Rockets" pret "Valmieru/ViA", Kocēnu "Rubene" pret Liepājas "Kuršiem", FK "Rīga" pret "Lielvārdi" un "Cēsu alus/Lekrings" pret "Ulbroku/FS Masters") interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.
  • Favorīti ar uzvaru sāk ELVI florbola līgas izslēgšanas turnīru
    21.feb. Favorīti ar uzvaru sāk ELVI florbola līgas izslēgšanas turnīru(1)
    Ar uzvaru ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sēriju sākusi Kocēnu "Rubene", kas šovakar savā laukumā ar 7:5 pārspēja Liepājas "Kuršus", "Cēsu alus/Lekrings", kas ar 8:7 pieveica "Ulbroku/FS Masters", un "Mogo-RTU/Rockets", kas ar 7:4 uzvarēja "Valmieru/ViA".
  • FK "Ķekava" pamatīgi sakauj <i>buldodzes</i>, "Rubene" - <i>studentes</i>
    21.feb. FK "Ķekava" pamatīgi sakauj buldodzes, "Rubene" - studentes
    ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm šodien FK "Ķekava" ar 11:4 sakāva "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, bet Kocēnu "Rubene" ar 11:1 sagrāva RSU komandu.
  • ELVI FL izslēgšanas spēles – Kocēnos, Rīgā un Cēsīs
    21.feb. ELVI FL izslēgšanas spēles – Kocēnos, Rīgā un Cēsīs
    Šodien savas pirmās ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas spēles aizvadīs Kocēnu "Rubene" pret Liepājas "Kuršiem", "Mogo-RTU/Rockets" pret "Valmieru/ViA" un "Cēsu alus/Lekrings" pret "Ulbroku/FS Masters". Visus mačus interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.