• Sākta biļešu pārdošana uz pasaules čempionāta spēlēm
  27.aug. Sākta biļešu pārdošana uz pasaules čempionāta spēlēm
  Starptautiskā Florbola federācija informē par to, ka sākusies individuālo ieejas biļešu tirdzniecība uz pasaules čempionāta florbolā vīriešiem spēlēm, kas no 5. līdz 14.decembrim norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.
 • Turnīrā "Latvian Open" pirmo reizi uzvar "Pārgauja"
  25.aug. Turnīrā "Latvian Open" pirmo reizi uzvar "Pārgauja"(1)
  Vakar vēlu vakarā Valmierā un Kocēnos noslēdzās florbola maratons triju dienu garumā jeb starptautiskais pirmssezonas florbola turnīrs "Latvian Open 2014". Vīriešu komandu grupā pirmo reizi par uzvarētāju kļuva Stalbes "Pārgauja", sieviešu komandu grupā - "Nauka Trevelstroy" no Krievijas, bet Elites grupā – Somijas klubs "Classic".
 • Par uzvaru astotajā turnīrā "Latvian Open" cīnīsies 32 komandas
  21.aug. Par uzvaru astotajā turnīrā "Latvian Open" cīnīsies 32 komandas(1)
  Rīt Valmierā un Kocēnos startēs starptautiskais pirmssezonas pārbaudes turnīrs florbolā "Latvian Open 2014", kas turpināsies līdz 24.augustam. Dalībai trijās kategorijās kopumā pieteikušās 32 komandas no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Šveices un Somijas. Par uzvaru vīriešu "Elite" grupā cīnīsies četras komandas, vīriešu "Pro" grupā startēs 18 komandas, bet sieviešu grupā - 10.
 • Latvijas vīriešu izlase startēs "Latvian Open"
  21.aug. Latvijas vīriešu izlase startēs "Latvian Open"(4)
  Šodien savu kārtējo treniņnometni sāks Latvijas vīriešu florbola izlase, kas turpina gatavoties gada nogalē Zviedrijas pilsētā Gēteborgā paredzētajam pasaules čempionātam. Nometnes laikā mūsu valstsvienība piedalīsies Valmierā notiekošajā starptautiskajā pirmssezonas turnīrā "Latvian Open", kur mērosies spēkiem ar vienu Šveices un diviem Somijas klubiem.
 • FK "Kurši" aktīvi gatavojas jaunajai sezonai
  19.aug. FK "Kurši" aktīvi gatavojas jaunajai sezonai
  Šogad liepājnieki sezonai gatavojas kā vēl nekad, sagatavošanās posms sācies tieši pēc jāņiem, strādājot gandrīz katru dienu, izņemot sestdienas un svētdienas. Ar Liepājas Olimpiskā centra atbalstu FK Kurši savu fizisko sagatavotību uzlaboja stadionā „Daugava”, kur katru dienu uz skrejceļa sportistus sagaidīja galvenais treneris Mārtiņš Krūms.
 • Latvijas čempionāts florbolā gatavs 22. sezonai
  18.aug. Latvijas čempionāts florbolā gatavs 22. sezonai
  19. septembrī ar iepriekšējās sezonas finālistu – vīriešu Virslīgas komandu "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārde" spēli, kas notiks Cēsīs, tiks atklāts Latvijas 22. čempionāts florbolā. Arī šosezon vīriešu Virslīgā cīnīsies 14 komandas, bet vīriešu 1. līgā komandu skaits būs pat par piecām lielāks nekā pagājušajā sezonā – 16.
 • "Unihoc Riga Cup 2014" uzvar "Rīgas Lauvas" un "RTU/Inspecta"
  17.aug. "Unihoc Riga Cup 2014" uzvar "Rīgas Lauvas" un "RTU/Inspecta"
  Par starptautiskā florbola turnīra "Unihoc Rīga Cup 2014" uzvarētāju sieviešu komandu grupā kļuva "Rīgas Lauvas", elites grupā otro gadu pēc kārtas triumfēja "RTU/Inspecta", vīriešu komandu grupā uzvarēja "Rēzekne", bet jauniešu grupās uzvarēja "Rīgas Lauvas" un "Rīga Fastum".
 • Sākas starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup"
  14.aug. Sākas starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup"
  Šodien, 14.augustā, sākas otrais starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup", kurā šovasar piedalīsies 42 komandas no septiņām valstīm. Turnīrs notiks trīs dienas.
 • Trenerus aicina piedalīties seminārā
  14.aug. Trenerus aicina piedalīties seminārā(5)
  Latvijas Treneru tālākizglītības centrs sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību rīko semināru treneriem. Seminārs notiks viesnīcas "Skanste" konferenču zālē (Rīgā, Skanstes ielā 9) 2014.gada 20.augustā no pulksten 09:50 līdz 18:50 un 21.augustā no pulksten 09:00 līdz 18:00.
 • Par junioru izlases treneri apstiprināts Īro Parvianens
  11.aug. Par junioru izlases treneri apstiprināts Īro Parvianens(1)
  Latvijas Florbola savienības valdes sēdē par Latvijas U19 vīriešu valstsvienības galveno treneri apstiprināts somu speciālists Īro Parviainens. Ī.Parviainens mūsu junioru izlasi vadīja jau iepriekšējā pasaules čempionātā, viņš ir arī Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides