Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Berijam Bondsam draud 30 gadu cietumsods

Viens no visu laiku slavenākajiem ASV beisbolistiem - Berijs Bondss ir apsūdzēts nepatiesu liecību sniegšanā un izmeklēšanas maldināšanā. Ja tiesa atzīs Bondsu par vainīgu, viņam draud līdz pat 30 gadu ilgs ieslodzījums.

Bondss 2003. gada nogalē sniedza liecības bēdīgi slavenajā BALCO skandālā, kad atklājās, ka viņa personiskais treneris Gregs Andersons vairākiem pazīstamiem sportistiem piegādājis aizliegtos preparātus. Toreiz Bonds ar zvērestu apliecināja, ka nekad nav apzināti lietojis neatļautus dopinga līdzekļus.

Tomēr ceturtdien tiesas izplatītajā paziņojumā sacīts, ka lietā ir iegūti jauni pierādījumi, kas apstiprina Bondsa un "vairāku citu sportistu" pozitīvus dopinga analīžu testus, kas līdz šim tikuši noklusēti. Līdz ar to Bondsam izvirzīta apsūdzība par nepatiesas liecības sniegšanu (četras epizodes) un izmeklēšanas maldināšanu.

Savu viedokli par notikušo pauduši pat Baltā nama pārstāvji, kas notikušo nosaukuši par "skumju dienu visam beisbolam".

Četrdesmit trīs gadus vecais Bondss, kurš šogad pārstāvēja Losandželosas "Giants", augustā kļuva par visu laiku labāko "home run" atsitēju Galvenās Beisbola līgas vēsturē.

Izmantotie resursi:
http://www.nydailynews.com/

     [+] [-]

, 2007-11-16 23:27, pirms 12 gadiem
and here's another hit...barry bonds

     [+] [-]

, 2007-11-18 17:25, pirms 12 gadiem
Palabošu - "Giants" ir San Francisko komanda. Bet nu šitā padarīšana ap Bodnsu toč ir nepatīkama. Kā nekā viņš šogad uzstādīja jaunu karjeras "home-run" rekordu MLB vēsturē.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja