Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Smaiļotājs Vilde sasniedz Pasaules kausa posma A finālu

Ints Megnis
Ints Megnis

Smaiļotājs Vilde sasniedz Pasaules kausa posma A finālu
Aldis Artūrs Vilde. Foto: Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola

Latvijas smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde piektdien Dīsburgā sasniedza Pasaules kausa sezonas otrā posma A finālu neolimpiskajā 500 metru distancē.

Vilde labi nostartēja jau priekšsacīkstēs, kad savā braucienā finišēja otrais, bet vēlāk vakarā pusfinālā pat uzvarēja savā braucienā un sestdien cīnīsies A finālā.

Tāpat Vilde piektdien sāka sacensības arī olimpiskajā 1000 metru distancē, kur priekšsacīkstēs savā braucienā finišēja trešais, bet pēc tam pusfinālā samierinājās ar astoto vietu un noslēdza dalību.

Latvijas vadošais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs piektdien aizvadīja priekšsacīkstes 200 metros un finišēja ceturtais savā braucienā, iekļūstot pusfinālā, kas notiks sestdien no rīta. Savukārt kanoe airētājs Aivis Tints 1000 metros vispirms priekšsacīkstēs palika septītais starp astoņiem sportistiem, bet pēcāk pusfinālā vēlreiz guva septīto vietu un noslēdza dalību šajā distancē.

Pasaules kausa posms ilgs līdz svētdienai. Ja pirms nedēļas notikušajā pirmajā posmā Poznaņā startēja astoņi Latvijas pārstāvji, uz Dīsburgu ir devušies tikai trīs.