Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Apbalvo jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētājus

Jānis Pārums

Apbalvo jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētājus
Foto: Olimpisko Sacensību Aģentūra

Trešdien, 2010.gada 31.martā plkst. 11.00 SIA “Latvijas Mobilais Telefons” centrālās ēkas konferenču zālē, Rīgā, Ropažu ielā 6, notika Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētāju apbalvošana skolu komandu vērtējumā.

Balvas pasniedza Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis, SIA “Latvijas Mobilais Telefons” prezidents Juris Binde un Vankūveras Ziemas Olimpisko spēļu vicečempioni kamaniņu sportā Juris un Andris Šici.

Jaunieši gan no atbalsītāju, gan organizatoru, gan sportistu puses saņēma novēlējumus neapstāties pie sasniegtā un tikt pat līdz olimpiskajām godalgām. "Mēs bijām tādi paši kā jūs un viss ir iespējams," teica Vankūveras olimpisko spēļu vicečepioni Juris un Andris Šici, iedrošinot jaunos censoņus.

Balvā par iegūto pirmo vietu Madonas pilsēta 1.vidusskola saņēma ceļojošo kausu un 1000Ls sporta inventāra iegādei, Kusas pamatskola par otro vietu ieguva ceļojošo kausu un 800Ls sporta inventāra iegādei, Cēsu 2.pamatskola 600Ls sporta inventāra inventāra iegāja.

Atgādinam, ka medaļu sadalījums skolām bija šāds

SkolaZSB
Madonas pilsētas 1. vidusskola551
Kusas pamatskola532
Cēsu 2. pamatskola421

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē piedalījās 37 pilsētas un novadi apvienojot 1073 dalībniekus no 110 skolām. Lielākais dalībnieku skaits bija distanču slēpošanā – 302, otrajā vietā snovbords ar 232 dalībniekiem, savukārt, trešajā vietā kalnu slēpošana ar 212 dalībniekiem.

Sacensības notika no 2010.gada 11. līdz 13.februārim Ērgļos un Siguldā. No 11.līdz 13.februārim Siguldā spēkiem mērojās kamaniņu braucēji meistarības klasē, savukārt no 12. līdz 13.februārim Ērgļos sacensības notika skolu grupās, sešos sporta veidos – biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, slidošanā un hokejā. Kalnu slēpotāji un snovbordisti savu meistarību pierādīja kompleksā “Lido kalns”, kuru sacensībām laipni atvēlēja Ķirsona kungs. Slidotāji un hokejisti startēja jau ierastajā Ērgļu vidusskolas slidotavā, savukārt distanču slēpotāji un biatlonisti slēpoja Ērgļu novada domes un Ērgļu arodvidusskolas uzlabotajā un sakoptajā slēpošanas kompleksā.

Informāciju sagatavoja
LOK nodibinājums "Olimpisko sacensību aģentūra"