Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Vudss uzvar Japānā un ar 82. titulu atkārto PGA tūres rekordu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vudss uzvar Japānā un ar 82. titulu atkārto PGA tūres rekordu
Taigers Vudss ar 82. PGA titulu. Foto: AFP/Scanpix

ASV golferis Taigers Vudss pirmdien uzvarēja Japānas pilsētā Čibā notikušajā "Zozo Championship" turnīrā, izcīnot karjeras 82. titulu, kas ir viņa tautietim Semam Snīdam piederošā rekorda atkārtojums.

"Zozo Championship", kas bija pirmais oficiālais PGA turnīrs Japānā, svētdien nevarēja pabeigt lietus dēļ, tāpēc Vudsam pirmdien vajadzēja izspēlēt pēdējās septiņas bedrītes. Vudsam turnīra noslēgumā rezultāts -19, kas bija par trim sitieniem labāks radītājs nekā Japānas golferim Hideki Macujamam.

Vudsam Japānā bija pirmais turnīrs pēc ceļgala operācijas, kas tika veikta pirms deviņām nedēļām. Taigers aprīlī uzvarēja "Masters" turnīrā, pēc 11 gadu pārtraukuma triumfējot "major" līmeņa sacensībās, kur viņam tagad ir 15 tituli. Rekords ar 18 pieder Džekam Niklasam.

Savukārt ar Čibā gūto uzvaru Vudss noķēra visu PGA titulu ieskaites līderi Semu Snīdu, kurš savu pēdējo trofeju izcīnīja 52 gadu vecumā. Taigers gada priekšpēdējā dienā svinēs 44. dzimšanas dienu.

Vudss pirmo titulu izcīnīja 1996. gadā Lasvegasā un vismaz vienu titulu ieguvis 19 sezonās. Bijušais ranga līderis pēc uzvaras Japānā rangā no 10. vietas pakāpās uz 6.

Tituliem bagātāko golferu Top 10

VGolferisValstsTituli
1.Sems SnīdsASV82
Taigers VudssASV82
3.Džeks NiklassASV73
4.Bens HougansASV64
5.Arnolds PālmersASV62
6.Bairons NelsonsASV52
7.Billijs KaspersASV51
8.Volters HeigensASV45
9.Fils MikelsonsASV44
10.Kerijs MidlkofsASV40

Slīprakstā aktīvie golferi.