Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas ziemas čempionāta loka šaušanā uzvar Kreicberga un Amatnieks

Jānis Pārums

Latvijas ziemas čempionāta loka šaušanā uzvar Kreicberga un Amatnieks
Foto: Agate Zālīte

No 25. līdz 27. februārim Ventspils Olimpiskajā centrā, notika Latvijas ziemas čempionāts loka šaušanā un par medaļām un tituliem cīnījās 54 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas divās loku klasēs, sieviešu un vīriešu konkurencē šaujot divus vingrinājumus - ziemas sezonā pierasto 18 metru distanci un arī 25 metru distanci.

Latvijas čempionu titulus olimpiskā loka klasē izcīnīja rīdzinieki Anete Kreicberga un Jānis Amatnieks no sporta kluba "Amazones", savukārt, kompaktloka klasē rīdziniece Jūlija Oļeksejenko (SK "Atlantis") un ventspilnieks Andrejs Štrumfs (SK "Odisejs").

Arī jaunajiem lokšāvējiem – gan junioriem un kadetiem, gan pieaugušajiem iesācējiem sestdien pēc kvalifikācijas Latvijas čempionātā bija iespēja sacensties savā starpā, sev atbilstošā konkurencē, sacensību sērijas "Mani pirmie starti" 2011. gada februāra posmā.

Sacensības organizēja Latvijas Loka šaušanas federācija sadarbībā ar loka šaušanas klubiem "Odisejs", "Amazones" un "Atlantis". Organizatori izsaka lielu pateicību Ventspils pilsētas domei, Ventspils mēram Lemberga kungam un Ventspils olimpiskajam centram par atbalstu sacensību rīkošanā.

Sīkāka informācija par sacensību rezultātiem atrodama Latvijas Loka Šaušanas federācijas mājas lapā: Latvijas Loka Šaušanas Federācija

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Loka Šaušanas Federācijas preses sekretāre Agate Zālīte

     [+] [-]

, 2011-02-28 13:38, pirms 9 gadiem
ok. pirmais līmenis pabeigts.
Mums tagad vajag šito Latvijā -->
';