Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Tokijas olimpiādes rīkotāji aizvien pārliecināti par četrgades notikuma norisi

Andrejs Siliņš

Tokijas olimpiādes rīkotāji aizvien pārliecināti par četrgades notikuma norisi
Foto: AP / Scanpix

LETA--DPA. Neraugoties uz Covid-19 vīrusa straujo izplatību pasaulē, Tokijas Olimpiādes rīkotāji piektdien aizvien bija pārliecināti, ka pandēmija nekādi neietekmēs olimpisko spēļu norisi.

ASV prezidents Donalds Tramps iepriekš uzrunā no Ovālā kabineta pauda, ka, viņaprāt, Tokijas olimpiāde būtu jāpārceļ par gadu uz priekšu, lai izvairītos no sacensībām pie tukšām tribīnēm.

Tikmēr Japānas premjerministrs Šindzo Abe sarunā ar Trampu esot norādījis, ka neesot pamata atcelt Olimpiādi, jo Āzijas lielvalsts veicot visus nepieciešamos piesardzības darbus.

Japānas valdības runasvīrs Jošihide Suga norādīja, ka abas amatpersonas vienojušās uzturēt ciešu kontaktu, lai vajadzības gadījumā varētu pieņemt vajadzīgos mērus, kas saistīti ar Tokijas olimpisko spēļu norisi.

"Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) un Tokijas olimpisko spēļu rīkotāji šobrīd neredz pamatu atcelt vai pārcelt spēles," teica Japānas Olimpiskais ministrs Seiko Hašimoto.

Vēl ceturtdien SOK pārstāvji bija pārliecināti, ka pandēmija nekādi neietekmēs spēļu norisi.

Tokijas olimpiskās spēles šogad pulcēs aptuveni 11 000 dalībnieku. Olimpiādes sākums paredzēts 24.jūlijā, bet mēnesi vēlāk noritēs paralimpiskās spēles.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2020-03-13 16:51, pirms 10 mēnešiem
diezgan cerīgi, pašā Japānā uz to brīdi vasarā noteikti vīruss neplosīsies (jau tagad maz).

mazāka pārliecība par citu pasaules daļu valstīm, potenciālie dalībnieki varētu būt ietekmēti

     [+] [-]

, 2020-03-13 20:25, pirms 10 mēnešiem
Autoram. Seiko Hašimoto ir viņa, ne viņš.