Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Te ir darbs! Pievienojies Sportacentrs.com komandai!

Sportacentrs

Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV, turpinot uzlabot satura apjomu un video tiešraižu kvalitāti, meklē papildinājumu savai komandai. Meklējam:

Ārštata žurnālistus

Ar labām latviešu valodas un gramatikas, kā arī angļu, krievu un citu svešvalodu zināšanām. Jūsu uzdevums būs Sportacentrs.com redakcijas ietvaros veidot aktuālos ziņu materiālus par Latvijas un ārvalstu sporta notikumiem. Priekšroku dosim aktīviem jauniešiem, kuri ne tikai vēlas ziņas veidot mājās pie datora ekrāna, bet arī klātienē apmeklēt sporta notikumus. Prasmes, zināšanas, augsta atbildības sajūta un attieksme pret darbu tiks novērtētas, sniedzot iespējas izaugsmei.

Darbu var veikt no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums.

Interesentus sutīt epastu janis.celmins@sportacentrs.com.

Spēļu komentētājus

Ar labām latviešu valodas zināšanām, interesi un izpratni par attiecīgo sporta veidu. Ja jums šķiet, ka būtu piemērots hokeja, futbola, basketbola, volejbola, florbola, handbola vai citu sporta veidu komentētājs - gaidīsim ziņu uz janis.celmins@sportacentrs.com.

Titru operatorus

Darbs sporta tiešraidēs ar grafiskajiem materiāliem (titriem), to aizpildīšanu un parādīšanu. Pārsvarā darbadienu vakaros un brīvdienās, pasākumu norises vietās.

Prasības:
- Pieredze darbā ar datoru – MS Excel, Internet
- Izpratne par sportu, noteikumu pārzināšana
- Spēja operatīvi reaģēt

Interesentus sutīt epastu janisc@sportacentrs.com, pievienojot CV vai nelielu aprakstu par sevi.

Video montāžas speciālistus

Darbs pārsvarā ar Sportacentrs.com filmētajiem materiāliem, veidojot labāko momentu apskatus. Pārsvarā darbadienu vakaros un brīvdienās, vēlams izmantojot personīgo datortehniku.

Prasības:
- Pieredze darbā ar videomontāžas programmām
- Izpratne par sportu, noteikumu pārzināšana
- Spēja operatīvi reaģēt

Interesentus sutīt epastu janisc@sportacentrs.com, pievienojot CV vai nelielu aprakstu par sevi.

Gaidām interesentu pieteikumus no visas Latvijas!