Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Radovska un Pope zaudē favorītēm, nepārvarot turnīra Lietuvā pirmo kārtu

Ints Megnis
Ints Megnis

Radovska un Pope zaudē favorītēm, nepārvarot turnīra Lietuvā pirmo kārtu
Monika Radovska (no kreisās) un Ieva Pope
Foto: René Lagerwaard

Latvijas labākajām badmintonistēm Monikai Radovskai un Ievai Popei pēc zaudējumiem favorītēm piektdien neizdevās pārvarēt Kauņā notiekošā "Future Series" turnīra pirmo kārtu, kamēr Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova tikpat ātri zaudēja dubultspēlēs.

Sacensības sākās jau ceturtdien, kad liela daļa Latvijas sportistu piedalījās kvalifikācijā. Šeit vīriešu turnīrā jau pirmajā mačā pārliecinoši zaudēja Andis Bērziņš un Niks Podosinoviks, kamēr dāmām Romanova un Lencēviča, bet vienu kārtu pārvarēja Una Berga, zaudējot otrajā mačā. Savukārt jauktajās dubultspēlēs bez uzvarām palika Bērziņš un Berga.

Kvalifikācijā piedalījās arī Radovska, kurai pirmā kārta bija brīva, bet pēc tam tika gūti divi panākumi un iekļūts pamatsacensībās, kur viņu jau gaidīja Pope. Izloze Latvijas sportistēm nebija pateicīga. Tā pasaules ranga 370. vietā esošā Radovska pirmajā kārtā tikās ar 93. vietā esošo igaunieti Kristinu Kūbu, kura pagājušajā nedēļā uzvarēja līdzīgas nozīmes turnīrā Jelgavā un Kauņā izlikta ar pirmo numuru. Kaut cīņa bija cieša, Latvijas otrā rakete piedzīvoja neveiksmi ar 18:21, 16:21. Savukārt 260. pozīciju ieņemošā Pope ar 15:21, 10:21 kapitulēja krievietei Ksenijai Jevgenovai, kura izlikta ar sesto numuru un pasaules rangā atrodas 143. vietā.

Tikmēr Lencēviča un Romanova dāmu dubultspēļu pirmajā kārtā ar 11:21, 12:21 kapitulēja dānietēm Kristīnei Bušai un Amalijai Šulcai.

Sestdien dubultspēļu turnīru sāks arī Popes un Radovskas pāris, kas izlikts ar trešo numuru.

Pagājušajā nedēļā Jelgavā notikušajās sacensībās Latvijas sportisti palika bez uzvarām pamatturnīrā. Šonedēļ turnīrs risinās leģendārajā Kauņas "Žalgiris" vecajā arēnā,