Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Brīdina par stingrākiem ierobežojumiem, ja sporta organizēšana neuzlabosies

Almants Poikāns
Almants Poikāns

Brīdina par stingrākiem ierobežojumiem, ja sporta organizēšana neuzlabosies
Edgars Severs. Foto: Ģirts Ozoliņš, F64

Latvijā sporta sacensību organizēšanai ir jāuzlabojas, pretējā gadījumā var sekot nopietnāki ierobežojumi, kas var novest pie tukšām tribīnēm, sarunā ar Sportacentrs.com brīdināja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Edgars Severs. Iespējams, jaunu rīkojumu pieņemšanas dēļ Rīgas "Dinamo" var nākties savas mājas spēles aizvadīt ārpus Latvijas robežām.

Pēdējo divu nedēļu laikā Latvijā strauji audzis jaunu Covid-19 saslimušo gadījumu skaits, bet pagaidām jūtami nopietnākus ierobežojumus valdība nav ieviesusi. Sporta nozarē vīrusa uzliesmojums nesen skāra Daugavpils Ledus sporta skolu un arī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo", kur saslima ne tikai tā pārstāvji, bet arī pretinieki un tiesneši. Rezonansi izpelnījās arī sestdienas "Ogres" un "VEF Rīga" mačs Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā, kur Ogres 1. vidusskolas zālē skatītāji galvenajā tribīnē bija sasēduši ļoti cieši, neievērojot savstarpējo distancēšanos. Severs liek manīt, ka valdība šobrīd nav mierā ar sporta pasākumu organizēšanu tieši Covid-19 ierobežojumu ievērošanā.

"Spēle Ogrē diemžēl ir tikai viens no piemēriem. Tas nav vienīgais gadījums, kad sporta pasākuma rīkotājs pārkāpj valdības sniegtos norādījumus. Situācija ir ļoti nopietna. Ļoti nopietni brīdinām Latvijas sporta federācijas un pasākumu rīkotājus, ka ir ļoti atbildīgi jāizturas pret spēkā esošiem valdības noteikumiem. Tai skaitā arī iekštelpās, kur ir trīs prasības – nepārsniegt 1000 apmeklētāju skaitu, pasākumā nedrīkst atrasties vairāk par 50% no telpas kopējās ietilpības un visiem ievērot divu metru distanci," Severs pats ir no Ogres un bijis ļoti tuvu tam, lai dotos uz minēto basketbola maču, taču pēdējā brīdī nolēmis to nedarīt.

"Šajā spēlē prasības tika klaji pārkāptas. Ja tuvākās nedēļas laikā sporta organizēšanā nebūs būtisks uzlabojums, mēs jau esam uzsākuši sarunas ar Veselības ministriju par nākamo scenāriju, kas būtu ierobežojumu pastiprināšana. Vai nu biļetes turpmāk varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā ar rezervētām sēdvietām, vai arī sporta pasākumi notiks bez skatītājiem. Ar kolēģiem no Veselības ministrijas šādas lietas šodien jau tika apspriestas. Ja esošie ierobežojumi, kas salīdzinājumā ar citām valstīm vēl ir mazi, nestrādās, tad būs nākamā līmeņa ierobežojumi," brīdināja Severs.

IZM pārstāvis uzsvēra, ka "Ogres" un "VEF Rīga" duelī vajadzēja rīkoties arī Latvijas Basketbola savienībai. "Kaut vai spēles tiesnesis vai komisārs varētu novērtēt, vai vispār šādu maču, kur tribīne ir teju pilna, drīkst sākt. Bet, ja šāda cīņa, kur tiek pārkāpti ierobežojumi, notiek un par to netiek iesniegti nekādi oficiāli ziņojumi, tad kāda jēga no sanitārajiem protokoliem? Vispirms jau atbildīgs ir pasākuma rīkotājs, kas šajā konkrētajā gadījumā bija basketbola klubs "Ogre", un ir atbildīgs par valdības noteikumu ievērošanu. Tomēr arī līgai ir savs Covid-19 reglaments un uz tā pārkāpšanu ir jāreaģē."

IZM ar Veselības ministriju (VM) esot sākušas darbu pie nākamā līmeņa ierobežojumiem, taču Severs uzmanību nevērsa tikai uz vienu basketbola spēli. Viņš atgādināja arī par atsevišķiem posmiem Latvijas čempionātā pludmales volejbolā, kur skatītāji viens otram sēdējuši cieši blakus. Par to jau iepriekš bijusi saruna ar Latvijas Volejbola federāciju.

"Ja redzam, ka sporta organizācijas ar lielu regularitāti neievēro esošu lietu kārtību un ka tās nereaģē ar saviem instrumentiem – piemēram, komandu vai pasākumu rīkotāju sodīšana –, tad kontekstā ar palielināto infekciju skaitu Latvijā esam sākuši sarunas par konkrētiem priekšlikumiem, kas varētu pastiprināt pulcēšanās ierobežojumus," neslēpa Severs.

Ministru kabineta noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" iekļauts arī izņēmums starptautiskajām sporta līgām, kas mačus Latvijā bez pašizolācijas ļauj aizvadīt KHL komandām. Tomēr pirms spēlēm Rīgā vairākos klubos fiksēja Covid-19 saslimšanu, bet izolēja tikai inficētos.

"Uz starptautisko līgu izņēmumu šobrīd skatāmies ļoti negatīvi – tieši KHL kontekstā. Regulāri saslimšanas gadījumi fiksēti nevis vienai, bet vairākām personām, kuras iebrauc Latvijā, arī treneriem. Tomēr izolē tikai saslimušās personas, bet pārējie, kam nav pozitīva testa, taču, visticamāk, ir kontaktpersonas, piedalās spēlē. Labi, saprotu, ka arī pārējiem komandā taisa testu, un rezultāti ir negatīvi, bet jāsaprot, ka persona var būt infekcioza – šodien analīzes negatīvas, bet pēc pāris dienām jau pozitīvas. Tas ir liels risks vīrusa tālākai izplatībai."

"Rīgas "Dinamo" būtu ļoti nopietni jāsāk apsvērt savi plāni B, jo mēs varētu izvērtēt iespēju izslēgt starptautisko līgu izņēmumu no valdības noteikumiem. Tādā gadījumā Rīgas "Dinamo" nevarētu mājas spēles aizvadīt Latvijā," Severs sarunā vairākkārt vērsa uzmanību, ka KHL neizolē kontaktpersonas. "Lai mums neviens nestāsta, ka komandu sporta spēlēs kontaktpersona ir tikai divi vai trīs treneri. Visdrīzāk, viņu skaits ir lielāks. Neviens gan neaizliedz sporta pasākumu rīkošanu Latvijā, bet tad KHL komandām pēc šī izņēmuma likvidēšanas būtu jāievēro obligātā pašizolācija."

Severs atklāja, ka valdības pārstāvji runās ar Rīgas “Dinamo”, liekot manīt, ka pašreizējā kārtība nav pieņemama. "Daudzie Covid-19 gadījumi nozīmē, ka kaut kas līgas reglamentā nestrādā. Nav normāli, ka gandrīz pirms katras spēles uzzinām par inficētiem tiesnešiem vai hokejistiem pretinieku komandā," atzina Severs.

1 2 50 komentāri

  +1 [+] [-]

, 2020-10-05 20:10, pirms 4 mēnešiem
Severviņķelis - tas ir spēks!

  -3 [+] [-]

, 2020-10-05 20:16, pirms 4 mēnešiem
Da bļ@ pamuļķu bars tur sēž. Kad Liepājā bija Rallija atklāšana centrs bija pārpildīts un nekāds vīruss strauji neizplatījās.
Tas Franču prezidents atbrauca šeit pateica Kariņam un CO , ka skaitļi sūdīgi un pëkšņi 70+ cilvēki "inficējušies" dienas laikā ar to hreņu
Slēpts komentārs: darbagalds

  +2 [+] [-]

, 2020-10-05 20:53, pirms 4 mēnešiem
tak izmet krievu līgas no Latvijas un miers, nevis vāvuļo!
Galvenais ir Latvijas līgas, lai spēlē un nepārtrauc!

  +4 [+] [-]

, 2020-10-05 21:18, pirms 4 mēnešiem
To tak visa Latvija varēja TV redzēt, ka Ogrē mača laikā zālē viss bija kā vecajos labajos laikos! Ja reiz vietējais klubs no augsta plaukta spļauj virsū prasībām, kas noteiktas līgā saistībā ar Covid-19, tad sankcijām jābūt. Valmierā šīs prasības uztver adekvāti, cik zinu trešdien pret to pašu BK Ogre VOC hallē līdzjutējiem būs laikam jāsēž šahveidā, arī iekšā laidīs tikai noteiktu skaitu.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-05 21:31, pirms 4 mēnešiem
Kāpēc nav pieminēta LU - Valmieras spēlē, kur no sanitārā protokola nebija ne smakas.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-05 21:36, pirms 4 mēnešiem
wolmar rakstīja: To tak visa Latvija varēja TV redzēt, ka Ogrē mača laikā zālē viss bija kā vecajos labajos laikos! Ja reiz vietējais klubs no augsta plaukta spļauj virsū prasībām, kas noteiktas līgā saistībā ar Covid-19, tad sankcijām jābūt. Valmierā šīs prasības uztver adekvāti, cik zinu trešdien pret to pašu BK Ogre VOC hallē līdzjutējiem būs laikam jāsēž šahveidā, arī iekšā laidīs tikai noteiktu skaitu.
Tad jau sanāk, ka Tevi neielaidīs.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-05 21:57, pirms 4 mēnešiem
fū,nu vismaz rene ir pilnīgā drošībā,jo tas ir,kā Ekmanis saka,TV prodžekts

     [+] [-]

, 2020-10-05 22:33, pirms 4 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tad jau sanāk, ka Tevi neielaidīs.
Nevaru Tavas cerības apstiprināt. Ja nepārvaramas varas nebūs, tad bez manis - nekādi.

  -2 [+] [-]

, 2020-10-06 06:39, pirms 4 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: fū,nu vismaz rene ir pilnīgā drošībā,jo tas ir,kā Ekmanis saka,TV prodžekts
rene ar ir lieta bez kā var mierīgi iztikt. lasot ka bīčā triperaino kontakti turpināja spēlēt, tāpat kā kolhozs. tad tādi pasākumi ar jāklapē ciet!

Galvenais pa sezonu, lai notiek bērnu treniņi un Latvijas sacensības.
pārējais ir maznozīmīgi un atceļams!

     [+] [-]

, 2020-10-06 08:47, pirms 4 mēnešiem
comon88 rakstīja: Da bļ@ pamuļķu bars tur sēž. Kad Liepājā bija Rallija atklāšana centrs bija pārpildīts un nekāds vīruss strauji neizplatījās.
Tas Franču prezidents atbrauca šeit pateica Kariņam un CO , ka skaitļi sūdīgi un pëkšņi 70+ cilvēki "inficējušies" dienas laikā ar to hreņu
Tas jau bija izlemts krietni ātrak pirms franča napoleona vizītes..kad Latvija 29."ieradisies" covids..nākamais 15...par ārkārtas situācijas izsludināšanu

  +3 [+] [-]

, 2020-10-06 09:35, pirms 4 mēnešiem
"Rīgas "Dinamo" būtu ļoti nopietni jāsāk apsvērt savi plāni B, jo mēs varētu izvērtēt iespēju izslēgt starptautisko līgu izņēmumu no valdības noteikumiem. Tādā gadījumā Rīgas "Dinamo" nevarētu mājas spēles aizvadīt Latvijā," Severs sarunā vairākkārt vērsa uzmanību, ka KHL neizolē kontaktpersonas.

Ar šo tad arī ir jāsāk.
Slēpts komentārs: vii

  -2 [+] [-]

, 2020-10-06 10:14, pirms 4 mēnešiem
karoče, ejiet visi diiirst.

Visi šie idioti tiks tiesāti un atbildēs par noziegumu pret cilvēci.

p.s. he, he.. arī šajā portālā cenzē... nedrīkstot rakstīt šādu tekstu.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-06 10:34, pirms 4 mēnešiem
alguns rakstīja: "Rīgas "Dinamo" būtu ļoti nopietni jāsāk apsvērt savi plāni B, jo mēs varētu izvērtēt iespēju izslēgt starptautisko līgu izņēmumu no valdības noteikumiem. Tādā gadījumā Rīgas "Dinamo" nevarētu mājas spēles aizvadīt Latvijā," Severs sarunā vairākkārt vērsa uzmanību, ka KHL neizolē kontaktpersonas.

Ar šo tad arī ir jāsāk.
Ar šo sen bija jāsāk!!! Bet nu par to Ogres spēli - cilvēku vieglprātība tiešām ir apbrīnojama. Dēļ tādiem jācieš pārējiem.

     [+] [-]

, 2020-10-06 10:51, pirms 4 mēnešiem
Nelietotājs rakstīja: Ar šo sen bija jāsāk!!! Bet nu par to Ogres spēli - cilvēku vieglprātība tiešām ir apbrīnojama. Dēļ tādiem jācieš pārējiem.
Deportēt uz neapdzīvotas salas visus covididiotus..lai dzīvo ilgi..un laimīgi

     [+] [-]

, 2020-10-06 11:01, pirms 4 mēnešiem
norins rakstīja: Deportēt uz neapdzīvotas salas visus covididiotus..lai dzīvo ilgi..un laimīgi
A tur atmiņūdens (tas pats, kvintiljards reižu virpuļotais) būs? Ko tad tu dzersi? Un kādā folijā ietīsies, lai Geitss tevi neizseko?

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 11:22, pirms 4 mēnešiem
zaipis rakstīja: rene ar ir lieta bez kā var mierīgi iztikt. lasot ka bīčā triperaino kontakti turpināja spēlēt, tāpat kā kolhozs. tad tādi pasākumi ar jāklapē ciet!

Galvenais pa sezonu, lai notiek bērnu treniņi un Latvijas sacensības.
pārējais ir maznozīmīgi un atceļams!
Bērnu treniņi labi, lai ir, bet kam tās Latvijas sacensības interesē, cik plašai auditorijai, lai visu to šņagu liktu pirmajā vietā prioritāšu ziņā?

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 11:25, pirms 4 mēnešiem
zaipis rakstīja: tak izmet krievu līgas no Latvijas un miers, nevis vāvuļo!
Galvenais ir Latvijas līgas, lai spēlē un nepārtrauc!
Nesmīdini te ar tām savām Latvijas līgām, it kā tur būtu kaut kas ievērības cienīgs, ko redzēt

     [+] [-]

, 2020-10-06 11:28, pirms 4 mēnešiem
Swordsman rakstīja: A tur atmiņūdens (tas pats, kvintiljards reižu virpuļotais) būs? Ko tad tu dzersi? Un kādā folijā ietīsies, lai Geitss tevi neizseko?
Svord, padalies ar infu, kas tie tādi ir, atmiņūdens, kvintiljards reižu virpuļotājs, man pirmā dzirdēšana?

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 12:31, pirms 4 mēnešiem
Swordsman rakstīja: A tur atmiņūdens (tas pats, kvintiljards reižu virpuļotais) būs? Ko tad tu dzersi? Un kādā folijā ietīsies, lai Geitss tevi neizseko?
Tu būsi par kuģa kapteini..lielāku civididiotu par tevi būtu grūti atrast

  +1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:04, pirms 4 mēnešiem
norins rakstīja: Tu būsi par kuģa kapteini..lielāku civididiotu par tevi būtu grūti atrast
Vismaz būsi iemācījies mazgāt rokas

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:05, pirms 4 mēnešiem
norins rakstīja: Tu būsi par kuģa kapteini..lielāku civididiotu par tevi būtu grūti atrast
Lielākais ir Otiņš

     [+] [-]

, 2020-10-06 13:06, pirms 4 mēnešiem
mapost rakstīja: Nesmīdini te ar tām savām Latvijas līgām, it kā tur būtu kaut kas ievērības cienīgs, ko redzēt
Tu savā franku krustojumā vari rīkot un skatīties ko gribi! Pajāt man uz tādiem franku bomžiem, ko viņi grib Latvijā!

  +1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:08, pirms 4 mēnešiem
mapost rakstīja: Nesmīdini te ar tām savām Latvijas līgām, it kā tur būtu kaut kas ievērības cienīgs, ko redzēt
Turpini vien ņirgāties par vietējiem čempionātiem un uzjautrināties.
Par Tevi viss skaidrs jau sen, ka gribētu, lai pēc iespējas vairāk LV komandu spēlētu Krievijas čempjos, lai atcerētos sev tik tuvos PSRS laikus.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:10, pirms 4 mēnešiem
Burtam pofig, kas spēlē, piemēram, tagad LV voleja izlasē, pats lielījās, ka galvenais ir zināt Radiotehniķa sastāvu PSRS čempī.

     [+] [-]

, 2020-10-06 13:20, pirms 4 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Turpini vien ņirgāties par vietējiem čempionātiem un uzjautrināties.
Par Tevi viss skaidrs jau sen, ka gribētu, lai pēc iespējas vairāk LV komandu spēlētu Krievijas čempjos, lai atcerētos sev tik tuvos PSRS laikus.
Kāds tolks no tiem vietējiem čempionātiem, ja man, piemēram, kā Baušķeniekam, pilnibā PO BARABANU, kurš uzvar, Varakļāni vai Mazpisāni Kāpēc tikai Krievijas čempjos? Ja būtu, piemēram, Somijas, apvienotajos Baltijas-Baltkrievijas, da vienalga kādos, kur Lettiņi pret neLettiņiem sacenstos, arī būtu interese, bet ja Vanagi pret Kraukļiem, Bērziņi pret Kociņiem, neinteresē galīgi

     [+] [-]

, 2020-10-06 13:22, pirms 4 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Burtam pofig, kas spēlē, piemēram, tagad LV voleja izlasē, pats lielījās, ka galvenais ir zināt Radiotehniķa sastāvu PSRS čempī.
Kur es tev lielījos, ka TAS IR GALVENAIS? Es tik atmiņās dalījos un mazliet pats arī sevi nosodīju, par nezināšanu, ja kas

  +2 [+] [-]

, 2020-10-06 13:28, pirms 4 mēnešiem
Varētu padomāt, ka kādu interesē tas, ko grib skatīties kaut kāds franku bomzis...

Starp citu - covid-noliedzēji, uz ko balstās jūsu pārliecība? Ir kādi nopietni avoti, kas apstiprinātu jūsu teikto? Piemēram par pasaules sazvērestību, lai gan kā šāda sazvērestība var skart pilnīgi dažādas valstis kā ASV, Krieviju, Irānu utt.? Vai arī prasība ievērtot 2 m distanci vai lietota masku ir kaut kas nereāli sarežģīts un ierobežojošs? Kaut vai runājot par 2 m distanci - man personīgi nepatīk, kad veikalā kāds elpo pakausī un arī bez Covid man šī prasība liktos prātīga.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:40, pirms 4 mēnešiem
mapost rakstīja: Kāds tolks no tiem vietējiem čempionātiem, ja man, piemēram, kā Baušķeniekam, pilnibā PO BARABANU, kurš uzvar, Varakļāni vai Mazpisāni Kāpēc tikai Krievijas čempjos? Ja būtu, piemēram, Somijas, apvienotajos Baltijas-Baltkrievijas, da vienalga kādos, kur Lettiņi pret neLettiņiem sacenstos, arī būtu interese, bet ja Vanagi pret Kraukļiem, Bērziņi pret Kociņiem, neinteresē galīgi
Bauskai ir komanda vīriešu florbola čempionāta Virslīgā.

     [+] [-]

, 2020-10-06 13:42, pirms 4 mēnešiem
Ulrihs rakstīja: Varētu padomāt, ka kādu interesē tas, ko grib skatīties kaut kāds franku bomzis...

Starp citu - covid-noliedzēji, uz ko balstās jūsu pārliecība? Ir kādi nopietni avoti, kas apstiprinātu jūsu teikto? Piemēram par pasaules sazvērestību, lai gan kā šāda sazvērestība var skart pilnīgi dažādas valstis kā ASV, Krieviju, Irānu utt.? Vai arī prasība ievērtot 2 m distanci vai lietota masku ir kaut kas nereāli sarežģīts un ierobežojošs? Kaut vai runājot par 2 m distanci - man personīgi nepatīk, kad veikalā kāds elpo pakausī un arī bez Covid man šī prasība liktos prātīga.
Man radiniecei bija tā, ka šī lielveikalā ietur distanci, viena krievu sieviete ielien priekšā, mana radiniece aizrāda par 2 m un to, ka rinda ir pēc viņas, šī krieviski atcērt: " Ja Jums vajag to distanci, tad ievērojat". Nav tā, ka tie krieveļi daudz vairāk ignorē šo visu?

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:45, pirms 4 mēnešiem
mapost rakstīja: Kāds tolks no tiem vietējiem čempionātiem, ja man, piemēram, kā Baušķeniekam, pilnibā PO BARABANU, kurš uzvar, Varakļāni vai Mazpisāni Kāpēc tikai Krievijas čempjos? Ja būtu, piemēram, Somijas, apvienotajos Baltijas-Baltkrievijas, da vienalga kādos, kur Lettiņi pret neLettiņiem sacenstos, arī būtu interese, bet ja Vanagi pret Kraukļiem, Bērziņi pret Kociņiem, neinteresē galīgi
Redz, Tu jau nemaz nezini, tikai bļauj:

1) Basketbolā ir Latvijas-Igaunijas līga,
2) Volejbolā ir Baltijas līga,
3) Handbolā ir Baltijas līga,
4) Hokejā būs Baltijas līga.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-06 13:53, pirms 4 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Man radiniecei bija tā, ka šī lielveikalā ietur distanci, viena krievu sieviete ielien priekšā, mana radiniece aizrāda par 2 m un to, ka rinda ir pēc viņas, šī krieviski atcērt: " Ja Jums vajag to distanci, tad ievērojat". Nav tā, ka tie krieveļi daudz vairāk ignorē šo visu?
Man arī tāds gadījums ir bijis, bet ko padarīsi slimam cilvēkam? Bet par krieviņiem jā, personīgi liekas, ka viņi ignorē vairāk, lai gan par šādiem pašiem pārkāpumiem viņus etniskajā roģinā arī dzenā. Mans izskaidrojums tam, ka LV krieviņi a priori ir pret LV valdības kādiem lēmumiem (vienalga vai tie ir pareizi vai nē) un otra lieta - te ir ļoti daudz krievvalodīgo, kurus var nosaukt par bidlo (parasti ne jau inteliģence vai aristokrāti devās uz brālīgo LPSR).

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 14:35, pirms 4 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Redz, Tu jau nemaz nezini, tikai bļauj:

1) Basketbolā ir Latvijas-Igaunijas līga,
2) Volejbolā ir Baltijas līga,
3) Handbolā ir Baltijas līga,
4) Hokejā būs Baltijas līga.
ka tik Baltijas līgas ar nenotiek. Basketbolā un handbolā vai tad nav, ka tagad tik Latvijas klubi savā starpā spēlē un esti savā, nevis vazājas apkārt?
katrā ziņā galvenais saglabāt , ka notiek vietējie čempi un pieejamas halles treniņiem bērniem līdz pavasarim. ātrāk nekas labāks nebūs.
pārējie - mazsvarīgie krievu čempji, EČ renes un bīči un citi paveidi jāhrenizē!
p.s. izņēmuma kārtā atļaut tikai Eirokausi un izlases, ja ievēro noteikumus!

  -1 [+] [-]

, 2020-10-06 14:42, pirms 4 mēnešiem
Ulrihs rakstīja: Man arī tāds gadījums ir bijis, bet ko padarīsi slimam cilvēkam? Bet par krieviņiem jā, personīgi liekas, ka viņi ignorē vairāk, lai gan par šādiem pašiem pārkāpumiem viņus etniskajā roģinā arī dzenā. Mans izskaidrojums tam, ka LV krieviņi a priori ir pret LV valdības kādiem lēmumiem (vienalga vai tie ir pareizi vai nē) un otra lieta - te ir ļoti daudz krievvalodīgo, kurus var nosaukt par bidlo (parasti ne jau inteliģence vai aristokrāti devās uz brālīgo LPSR).
Labāk pasaki, kā nosaukt visus tos, kuri savos profilos liek afropērtiķu bildes un propogandē afropērtiķu subkultūru Latvijas un Eiropas teritorijā?
1 2 50 komentāri