Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Skolēns sagādā Krustpils pamatskolai mākslīgās kāpšanas sienu

Krustpils pamatskolas skolnieka Sanda Mežaraupa iesniegtais projekts janvāra Labiedarbi.lv konkursā ar 5067 balsu lielu sabiedrības atbalstu uzvarēja un ieguva finansējumu mākslīgās kāpšanas sienas ierīkošanai.

Pēc konkursa rezultātu uzzināšanas prieku par finansējuma iegūšanu pauda arī Krustpils pamatskolas direktore Vija Stiebriņa: „Par godu uzvarai projektu konkursā Krustpils pamatskolā otrdien notika svinīgā līnija un pieņemšana pie direktores. Svinīgajā līnijā skolēni, kas aktīvi iesaistījās projekta realizēšanā, saņēma Goda rakstus un dāvanas. Esam ļoti gandarīti pēc neatlaidīga, smaga un spraiga darba cēliena! Priecājamies, ka mūs atbalstīja gan skolēnu vecāki, gan radi, gan draugi, gan pilsētu un tuvāko un tālāko novadu ļaudis, pilsētas uzņēmēji. Paldies visiem, kas palīdzēja kaldināt uzvaru!”.
Šis projekts 35 pieteikumu konkurencē iekļuva Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un sacentās ar 13 citiem projektiem par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai. Projekta īstenošanai nepieciešami 2000 lati, bet janvāra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 11179 lati.
Par Labiedarbi.lv
Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā piedalīties vai līdzdarboties var ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu.

     [+] [-]

, 2011-02-03 11:54, pirms 8 gadiem
Wiipiii
Apsveicu ar uzvaru!
Gaidu atklāšanu!