Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Habibs: "No maniem tuviniekiem vairāk nekā 20 cilvēki gulējuši reanimācijā"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Habibs: "No maniem tuviniekiem vairāk nekā 20 cilvēki gulējuši reanimācijā"
Abdulmanaps Nurmagomedovs un Habibs Nurmagomedovs. Foto: Vladimirs Veļengurins, kp.ru

MMA cīņas superzvaigzne Habibs Nurmagomedovs (Krievija) pastāsta par tēva smago stāvokli, ko izraisījis koronavīruss un problēmas ar sirdi. Cīkstoņa dzimtajā Dagestānā patlaban ir dramatiska situācija.

25. aprīli kļuva zināms, ka Habiba tēvs un treneris Abdulmanaps Nurmagomedovs tika aizvests uz Mahačkalas slimnīcu, bet maija sākumā tika nogādāts Maskavas hospitālī. Pēc sirds operācijas nonāca komā, kas, iespējams, bija mākslīgi izraisīta, lai sargātu dzīvību. "Internetā daudz raksta par manu tēvu. Viņš tagad ir slimnīcā, stāvoklis ļoti smags. Tas vīruss spieda uz sirdi. Jau pirms gada notika sirds operācija, tagad taisīja vēlreiz. Viņa stāvoklis ir smags, ļoti smags," tagad atklāj Habibs Nurmagomedovs. "Lūdzam Allahu, lai viņu atgriež pie mums. Liels paldies visiem, kuri raksta un atbalsta!"

"Kurš pirms 2-3 mēnešiem varēja padomāt, ka cilvēku miljardi būs spiesti sēdēt mājās? Tam nebija gatava visa pasaule. Pirms pāris mēnešiem, kad tas viss sākās Dagestānā, neviens neticēja. Kad teica, ka jāsēž mājās, daži domāja, ka tas kādam ir izdevīgi. Slimo visi, vienalga - apkopējs vai prezidents. Šī slimība neprasa tavu vārdu un uzvārdu, tā neprasa, kur tu strādā."

"Dagestānā mums ir ļoti smags stāvoklis, ļoti bēdīgs. Daudz cilvēku saslimuši, daudzi nomiruši. Mums jāieklausās mūsu ārstos un viņu prasībās. Viņi vēlas, lai mēs neslimotu un nepiepildītu slimnīcas. Tur jau tā nepietiek aprīkojuma un medikamentu," informē Dagestānas sporta lielākā zvaigzne. "No maniem tuviniekiem (es nerunāju par paziņām) vairāk nekā 20 cilvēki gulējuši reanimācijā. No viņiem daudz vairs nav. Lūdzu, ievērojiet ārstu rekomendācijas! Sēdiet mājās!"

Kā jau ziņots, 2018. gada aprīlī Habibs Nurmagomedovs pārspēja amerikāni Elu Jakvintu, kļūstot par pirmo UFC čempionu no Krievijas. Profesionālajā karjerā dagestāņa bilance šobrīd ir 28-0.

Izmantotie resursi:
sport-express.ru

     [+] [-]

, 2020-05-21 18:48, pirms 4 dienām
Nebūšu oriģināls un teikšu, ka kārtējā haltūra.
Nezcik dienas vēlēk publicēta intervija, plus primitīvs tulkojums, liekas ka tulkots ar google translate