Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Kikbokseris Kristaps Zīle Dubajā aizvadīs MMA cīņu ar Aleksandru Veževatovu

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Kikbokseris Kristaps Zīle Dubajā aizvadīs MMA cīņu ar Aleksandru Veževatovu
Kristaps Zīle (no kreisās), Dmitrijs Mihailovs, Kristaps Zutis un Edgars Skrīvers

Pazīstamais latviešu kikbokseris Kristaps Zīle (1-0) pēc desmit gadu ilgas pauzes atgriezīsies uz MMA skatuves, lai 3. novembrī Dubaijā aizvadītu cīņu ar Krievijas kikboksa veterānu Aleksandru Veževatovu, kuram tā būs debija profesionālajā MMA.

Iepriekšējo MMA cīņu Zīle, kurš savulaik bija līgumattiecībās ar pasaules vadošo kikboksa organizāciju GLORY, aizvadīja 2009. gadā Rīgā, otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvarot Kalvi Gebaueru (3-5).

Par Zīles atgriešanos MMA tika runāts jau 2016. gadā, kad viņš piekrita MMA cīņai Dienvidāfrikā ar slaveno Pīteru Grehemu (11-10), taču ierodoties uz vietas latvietis uzzināja, ka tā ir kikboksa cīņa ar MMA elementiem un ekipējumu.

Tagad viss ir oficiāli – Kristaps dosies uz Dubaiju, lai krustotu dūres ar citu kikbokseri Aleksandru Veževatovu, kurš savulaik cīnījās mūsdienās likvidētajā kikboksa organizācijā K-1.

Lai pienācīgi sagatavotos gaidāmajam mačam Kristaps Zīle treniņprocesu aizvada Rīgā sporta klubā “TM Sporta studija”, kur viņam kā sparinga partneri palīdz pasaules čempions MMA vieglajās svarā Edgars Skrīvers (15-6), Latvijas MMA čempions pussmagajā svarā Hasans Mežijevs (10-0), smagā svara bokseris Kristaps Zutis, brīvās cīņas cīkstonis Dmitrijs Mihailovs u.c.