Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Lavrinovičs cīnīsies par Latvijas K-1 karaļa kroni

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Lavrinovičs cīnīsies par Latvijas K-1 karaļa kroni
Mareks Lavrinovičs
Foto: Levi

16. jūlijā Tukuma pilsētas svētku ietvaros notiks cīņu šovs "FREON: King of Latvia", kurā pirmo reizi Latvijas cīņas sporta vēsturē tiks izcīnīts jauns tituls - Latvijas K-1 karaļa kronis. Par šo titulu sacentīsies Latvijas un Baltijas K-1 pussmagā svara čempions Mareks Lavrinovičs ar trīskārtējo Latvijas čempionu boksā Jani Smoļakovu, ziņo pasākuma organizatori.

Pirmais Latvijas karaļa kronis tiks izcīnīts starp pieredzējušo karatē meistaru Mareku Lavrinoviču (Tukums) un perspektīvo Latvijas bokseri, kurš pēdējā laikā pārkvalificējies par kikbokseri, ventspilnieku Jāni Smoļakovu.

Cīņa notiks pēc K-1 noteikumiem, svara kategorijā līdz 80 kg. Cīņas formula: trīs raundi pa trim minūtēm.

"Mūsu organizācija nolēmusi visiem tik ierastās čempiona jostas nomainīt pret karaļa kroņiem," stāsta Tukuma sportistu brālības "Tukuma Brāļi" pārstāvis Guntars Varnelis.

"Tā nu sanācis, ka pirmo K-1 karali mēs kronēsim pussmagjā svarā. Šie tituli neattiecas tikai uz K-1, tādi būs arī MMA un, iespējams, arī boksā. Karaļa statuss un viņam piešķirtais kronis visos laikos ir bijis pats prestižākais simbols...tagad karaļi un karalienes ienāks arī Latvijas cīņas sportā."

Varnelis arī padalījās informācijā, ka pasākumā bez Lavrinoviča un Smoļakova ringā kāps arī citi pašmāju cīņu sporta spīdekļi. Tiesa, viņu vārdus G. Varnelis nenosauca, aizbildinoties uz to, ka visam savs laiks.

"Lai arī "King of Latvia" pasākumā piedalīsies vairākas pašmāju cīņu zvaigznes, lielākais akcents tiks likts uz jaunajiem censoņiem, kuri ringā kāps pirmo reizi vai šis viņiem būs tikai kāds otrais vai trešais mačs," pieminēja biedrības "Tukuma Brāļi" valdes loceklis.

"Šobrīd ir grūti motivēt pieredzējušus sportistus finansiālu apsvērumu dēļ, tādēļ mēs veroties nākotnē piedāvājam iespēju jaunajiem censoņiem pierādīt savu varēšanu un gūt pieredzi! Jauniešiem, kas vēl nav saskārušies ar cīņu sporta tumšajām aizkulisēm ir vēl saglabājies entuziasms, un vēlme apliecināt savu meistarību. Mēs viņiem šo iespēju piedāvājam."

"Šīs cīņas nav komerciāls pasākums," turpināja Varnelis, "tāpēc gaidām Tukuma svētkos visus tos, kuriem cīņu sports ir tuvs, kā arī tos, kuriem vienkārši patīk baudīt kvalitatīvus sporta pasākumus."

  +1 [+] [-]

, 2011-06-16 20:29, pirms 8 gadiem
veiksmi Marekam!

     [+] [-]

, 2011-06-21 15:26, pirms 8 gadiem
Kāds freona kronis? Tad jau sanāk, ka katrs, kuram ir uzņemība un resursi var štancēt augšā kroņus, kaklarotas, gredzenus utt.? Katrā sētā pa 3 čempioniem. Neizklausās nopietni!

     [+] [-]

, 2011-06-21 19:09, pirms 8 gadiem
zviedrss tu esi smiekligs. kuru intreses tas kad kads taisas stanceet, tapat bus tikai viens cempions un to zinas visi, neatkarigi kadu kroni tu taisies stancet.

     [+] [-]

, 2011-06-22 00:04, pirms 8 gadiem
Vai tad mazajam Latvijas pīļu dīķim nepietiktu ar vienu WFCA čempionu?