Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Zvirbulis - Grigorjevas jaunais treneris

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Zvirbulis - Grigorjevas jaunais treneris
Anastasija Grigorjeva un Armands Zvirbulis
Foto: Latvijas Cīņas federācija

Četrkārtējā Eiropas čempione brīvajā cīņā Anastasija Grigorjeva tikusi pie jauna trenera. Daugavpils sportiste sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāj, ka līdzšinējais treneris Ahto Raska (Igaunija) tagad aizņemts darbā ar Somijas vīriešu izlasi, savukārt 2012. gada olimpisko spēļu dalībnieks Armands Zvirbulis saņēma vairākus citus darba piedāvājumus un bija svarīgi viņu nepazaudēt.

Pēdējā laikā Grigorjevai bija divi audzinātāji: igauņu speciālists Ahto Raska un sportistes pirmā trernere Ļubova Kopilova, bet tagad situācija mainījusies - igauņa vietā ir stājies latvietis Armands Zvirbulis, kurš vēl pērn bija Latvijas izlases cīkstonis.

Anastasija Grigorjeva: "Ar treneri Rasku mums ir labas attiecības, turpināsim sadarbību kā viena treniņgrupa, cik tas būs iespējams. Viņš ir augstas klases treneris, bet diemžēl viņam ļoti daudz darba - gan Somijas izlasē, gan ar citiem sportistiem, viņš ir arī Somijas vīriešu izlases treneris. Tāpēc jau no februāra Armands Zvirbulis man palīdz [šī gada Eiropas čempionātā galvenais treneris vēl bija Ahto Raska]. Visu vēlreiz apdomājot un pārrunājot ar Somijas izlases treneri un vadību Latvijā, izlēmām, ka tā būs labāk manai izaugsmei. Raska arī ir ļoti priecīgs par mūsu sadarbību un Armanda pievienošanos komandai."

Kā zināms, pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm Grigorjevai bija ilga pauze un tikai mēnesi pirms Eiropas čempionāta tika izlemts piedalīties kontinentālajās meistarsacīkstēs. "Armands Zvirbulis bija galvenais iniciators tam, lai tomēr startēju šī gada Eiropas čempionātā, kur izdevās izcīnīt sudraba medaļu," atklāj sportiste.

"Gribētos pateikties LOV, LOK un arī mūsu Latvijas Cīņas federācijai par to, cik ātri tika atrisināts šis jautājums. Līdz ar to varējām jau oficiāli uzsākt mūsu sadarbību. Negribējās pazaudēt Armandu (viņam jau bija citi darba piedāvājumi), tāpēc man prieks, ka viss ir labi un turpinām gatavoties pasaules čempionātam," saka titulētā cīkstone.

Tikko noslēdzās treniņnometne Vācijā, nākamais turnīrs būs 14.-16. jūlija Baku "Golden Grand Prix", savukārt pasaules čempionātā starts gaidāms 21.-26. augustā.

  +5 [+] [-]

, 2017-06-13 13:57, pirms 3 gadiem
Zvirbulis varēja doties trenēt poļus, uz Dagestānu vai vēl kur. Bet viņš izvēlējās strādāt ar Grigorjevu. Lielisks pavērsiens, lai veicas!

  +5 [+] [-]

, 2017-06-13 14:05, pirms 3 gadiem
pēc bildes par pateikt ka ļoti laba sadarbība

     [+] [-]

, 2017-06-13 14:23, pirms 3 gadiem
Ja es neko neputroju - vecais Grigorjevas treneris bija sasējies kopā ar Ukrainas seperātistiem - kopējas fotkas ar viņiem taisīja - pretīgi bija skatīties.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-13 14:28, pirms 3 gadiem
edviins straume rakstīja: Ja es neko neputroju - vecais Grigorjevas treneris bija sasējies kopā ar Ukrainas seperātistiem - kopējas fotkas ar viņiem taisīja - pretīgi bija skatīties.
Ahto Raska tas noteikti nebija.

     [+] [-]

, 2017-06-13 15:36, pirms 3 gadiem
točka rakstīja: Ahto Raska tas noteikti nebija.
Nē nebija - vecāks par viņu.

     [+] [-]

, 2017-06-13 19:55, pirms 3 gadiem
ikri rakstīja: pēc bildes par pateikt ka ļoti laba sadarbība
tur ir kautkas vairāk