Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Mareka Lavrinoviča cīņa atcelta

Jānis Eisaks
Jānis Eisaks

Mareka Lavrinoviča cīņa atcelta
Vilnis Kozlovskis (pa kreisi) un Mareks Lavrinovičs.
Foto: Levi

Jau ziņojām, ka Latvijas un Baltijas K-1 pussmagā svara čempionam Marekam Lavrinovičam (Tukums) 16. jūlijā Tukumā cīņu šovā "King of Latvia" pēc K-1 noteikumiem bija jātiekas ar trīskārtējo Latvijas čempionu boksā Jāni Smoļakovu (Ventspils), taču venstpilnieks vizinoties ar motociklu lauzis kāju. Smoļakovam nav atrasts aizvietotājs, tāpēc šī cīņa atcelta.

"Smoļakovam trauma un ventspilniekam aizvietotāju neesam atraduši," sportacentrs.com stāsta "Tukuma Brāļu" valdes priekšsēdētājs Kristaps Dišlers.

"Latvijā ir daudz labu sportistu, taču vasara ir tas periods, kurā cīkstoņi atpūšas, cits ārstē traumas, bet citiem vienkārši nepietiek laika, lai sagatavotos."

"Bijām nostādīti bezizejas situācijā, tāpēc nolēmām šo cīņu atcelt. Bet uztraukumam nav pamata, domāju, ka nākotnē Lavrinoviča - Smoļakova cīņa tomēr kaut kad notiks. Jānis ir daudzsološs sportists un cīņa ar pieredzējušo Lavrinoviču ir interesants izaicinājums priekš viņa."

Dišlers pavēstija, ka, lai arī Mareks Lavrinovičs necīnīsies, viņš tomēr 16. jūlijā kāps uz ringa. Viņš būs pasākuma patrons, kurš atklās turnīru.

"Arī solītais tituls nekur nepazudīs. Pēc ilgas apspriešanās nolēmām, ka par Latvijas karaļa troni cīnīsies Aigars Buga ar Vjačeslavu Skrejveru, kuri startē svara kategorijā līdz 60 kg. Vieglajiem svariem reti, kad notiek titula cīņas, tad nu lūk Tukumā puišiem būs iespēja spēkoties par kroni."

"King of Latvia" cīņu pāri

DisciplīnaCīņu pārisSvara kategorija/kg
K-1Aigars Buga (Tukums) vs. Vjačeslavs Skrejvers (Rīga)- 60 kg
K-1Māris Karstais (Tukums) vs. Mārtiņš Jamonts (Rīga)- 82 kg
K-1Agnese Boža (Rīga) vs. Valija Lasmanoviča (Rīga)- 55 kg
K-1Ivars Sedliņš (Tukums) vs. TBA- 70 kg
MMAMartins Simonjans (Rīga) vs. Ivars Stepans (Kandava)- 70 kg
MMAViesturs Saldavs (Rīga) vs. Mārtiņš Peremešs (Kandava)- 100 kg
Bokss (Sparings)Artūrs Mencens (Rīga) vs. Artjoms Savdons (Tukums)- 70 kg

Izmantotie resursi:
Tukuma Brali
MMA Латвия, клуб, Riga, Latvia, тренировки,...