Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:440, Did:0, useCase: 0

Tjapko piedzīvo vēl vienu zaudējumu un noslēdz Eiropas čempionātu brīvajā cīņā

Tjapko piedzīvo vēl vienu zaudējumu un noslēdz Eiropas čempionātu brīvajā cīņā
Karolīna Tjapko
Foto: Andrejs Jurčenko, Latvijas Cīņas federācija

Dagestānas pilsētā Kaspisjkā Eiropas čempionāts brīvajā cīņā noslēdzies Latvijas cīkstonei Karolīnai Tjapko, kura gandarījuma turnīrā piektdien piekāpās Turcijas sportistei Ajsunu Ergu.

53 kg brīvās cīņas sacensību pirmajā kārtā pretī stājās pērnā gada Eiropas un pasaules čempione Vanesa Kolodzinska no Baltkrievijas. Karolīna Tjapko ātri zaudēja ar 0:11, taču saglabāja labu cerību uz bronzas turnīru. Interesanti, ka abas šīs sportistes dzimušas 1992. gada decembra pēdējā dekādē.

Kolodzinska turpinājumā guva uzvaras arī ceturtdaļfinālā un pusfinālā, kas daudzkārtējai Latvijas čempionei deva iespēju piedalīties piedalīties gandarījuma turnīrā.

Gandarījuma turnīra pirmajā kārtā Tjapko ar 9:20 piekāpās Turcijas pārstāvei Ajsunu Ergu, kurai sacensību turpinājumā būs iespēja cīnīties par bronzas godalgu.

Tāpat turnīru brīvajā cīņā vīriem sāka 2016. gada Eiropas čempionāta dalībnieks Alans Amirovs, bet viņš svara kategorijā līdz 79 kilogramiem jau kvalifikācijas kārtā ar 10:14 zaudēja igaunim Jevgeņijam Soltrukam. Tā kā Soltruks pēc tam zaudēja jau nākamajā kārtā, Latvijas sportistam zuda cerības uz gandarījuma sacensībām.

Kā jau ziņots, 2018. gada čempionātā Latvijas brīvo cīņu pārstāvēja arī pērnā gada piektās vietas ieguvēja Laura Skujiņa (zaudējums ceturtdaļfinālā), bet sestdien debitēs jaunais talants Alberts Jurčenko. Mūsu grieķu-romiešu cīkstoņi Ņikita Masjuks un Aleksandrs Jurkjans zaudēja jau pirmajā mačā. Grūtniecības dēļ šogad sacensībās nepiedalīsies četrkārtējā Eiropas čempione Anastasija Grigorjeva (62 kg).

Izmantotie resursi:
unitedworldwrestling.org